11 / 08 / 2022

Kazlıçeşme Başkanlık Binası açıldı mı

Kazlıçeşme Başkanlık Binası açıldı mı

Orijinaline sadık kalınarak restore edilen Zeytinburnu Belediyesi Başkanlık Binası ve Sanat Galerisi törenle hizmete açıldı.

Kazlıçeşme 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği askıda!

İstanbul İli, Zeytinburnu İlçesi, Kazlıçeşme Mahallesi, 392 pafta 1629 ada 36 parsel ve bir kısım Park Alanına ilişkin Sur Tecrit Bandı Yenileme Alanı 1/5000 ölçekli Koruma Amaçlı Nazım Değ. ve 1/1000 ölçekli Koruma Amaçlı Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıkarıldı.

Bir partinin başkanlık seçimleri için kamu binasının tahsis edildiği iddiası TBMM'de!

Bir partinin ilçe kadın kolları başkanlık seçimi için bir kamu binasının tahsis edildiği iddiası meclis gündemine taşındı. CHP'li Bakan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Kadın kolları başkanlık seçimi için kamu binasının tahsis edildiği iddiası TBMM'de!

Bir partinin ilçe kadın kolları başkanlık seçimi için bir kamu binasının tahsis edildiği iddiası meclis gündemine taşındı. CHP'li Bakan, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Zeytinburnu Kazlıçeşme'de 9 milyon TL'ye icradan satılık gayrimenkul!

İstanbul Anadolu Satış Memurluğu, Zeytinburnu Kazlıçeşme'de mitingi alanı ile miting meydanının etrafında fiilen park olarak kullanılan alanı icradan satıyor. Gayrimenkulün  satış bedeli 9 milyon 23 bin TL olarak belirlendi.

İzmir Torbalı ve Çeşme’ye modern itfaiye binası!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, Torbalı ve Çeşme’deki iki itfaiye binasının inşaatını tamamladı.

Çeşme'de yazlık ev sahiplerine Yunanistan vizesi kolaylığı!

Yunanistan İzmir Başkonsolosu Argyro Papoulia, Çeşme'de yazlık ev satın alan tapu sahiplerine vize kolaylığı sağlanacağını müjdeledi.

Kazlıçeşme'de 11.5 milyon TL'ye icradan satılık 2 arsa!

Bakırköy 18. İcra Dairesi tarafından Kazlıçeşme Mahallesi'ndeki 2 adet arsayı 11 milyon 566 bin 301 TL'ye satılıyor. İhale 14 Mayıs 2019 günü saat 14:40'ta düzenlenecek.

Kazlıçeşme Başkanlık Binası hizmete girdi!

Orijinaline sadık kalınarak restore edilen Zeytinburnu Belediyesi Başkanlık Binası ve Sanat Galerisi törenle hizmete açıldı.

Sirkeci Kazlıçeşme banliyö hattı yenilenecek!

TCDD, Marmaray Projesi nedeniyle atıl kalan yaklaşık 8 kilometrelik Sirkeci-Kazlıçeşme arasındaki eski banliyö hattını yenileyecek. 

Kazlıçeşme'de 15 milyona satılık deniz manzaralı arsa!

İstanbul Defterdarlığı Zeytinburnu Kazlıçeşme'deki arsayı 14 milyon 950 bin TL bedelle satışa çıkardı. Arsa daha önce de satıla çıkmıştı ancak satılamamıştı...

Kazlıçeşme'de 15 milyon TL'ye denize nazır satılık arsa!

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası Milli Emlak Dairesi, Zeytinburnu Kazlıçeşme'de Hazine'ye ait olan arsayı 14 milyon 950 bin TL bedelle satışa çıkardı. Satış ihalesi 26 Aralık'ta yapılacak. 

Çeşme Folkart Boyalık satış fiyatları!

Çeşme Folkart Boyalık satış fiyatları 334 bin 880 Euro'dan başlıyor. İzmir Çeşme'de hayata geçirilen Folkart Boyalık Çeşme projesinde teslimler 2019 yılında yapılacak...

Zeytinburnu Kazlıçeşme'de 14.9 milyon TL'ye satılık arsa!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü Zeytinburnu Kazlıçeşme Mahallesi'nde yer alan arsayı ihale ile satıyor. İhale 26 Aralık'ta gerçekleşecek..

Kazlıçeşme Başkanlık Binası açıldı mı Haberi

Kazlıçeşme Başkanlık Binası açıldı mı

Osmanlı döneminde askeri hastane olarak kullanılan ve günümüze kadar sağlam bir şekilde ayakta kalmayı başaran Zeytinburnu Belediyesi Başkanlık Binası yeniden restore edilerek hizmete açıldı. Zeytinburnu Belediyesi'nde yer alan habere göre, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’ın ev sahipliğinde Kazlıçeşme Kültür Merkezi’nin yanında yapılan açılış törenine  AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Ömer Arısoy, Ak Parti İstanbul Milletvekili İffet Polat, Zeytinburnu İlçe Kaymakamı Mehmet Makas, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Sümeyye Esenyel, Ak Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Selami Delibalta ve protokol üyeleri katılım gösterdi. Zeytinburnu Belediye Başkanlık Binası ve Kazlıçeşme Sanat Galerisi'nde kadınların eserlerinin yer alacağı kütüphane, meclis salonu, teftiş kurulu müdürlüğü gibi pek çok hizmet alanı bulunacak.

“BELEDİYE MECLİSİ BURADA HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEK”

Zeytinburnu Belediye...