Kim Emlak İnşaat adresi

Kim Emlak İnşaat adresi

Kim Emlak İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık Anonim Şirketi, Mehmet Kurtöz Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 250 bin TL sermaye ile 27 Kasım'da Başakşehir, Bahçeşehir 1.Kısım Mahallesi'nde kuruldu.

Altın Gayrimenkul Emlak İnşaat Turizm Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi açıldı!

Altın Gayrimenkul Emlak İnşaat Turizm Pazarlama Ve Ticaret Anonim Şirketi Şirinevler Şubesi bugün 150 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Hakan Özelmacıklı tarafından açıldı.

Öztaş Yalitim Emlak Inşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztaş Yalıtım Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Vedat  Taş tarafından kuruldu.

Ekser Emlak İnşaat Gıda ve Rent A Car Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekser Emlak İnşaat Gıda ve Rent A Car Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Taner Yüceşan imzasıyla kuruldu.

Adil Kiralama Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Gıda Nakliye Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Adil Kiralama Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Gıda Nakliye Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Adil Özer, Süleyman Biroğul ve Mustafa Çobanoğlu ortaklığında 10 bin TL sermaye bedeli ile Kadıköy'de kuruldu.

Winter Emlak İnşaat Elektrik Harfiyat Nakliyat Otomotiv Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Winter Emlak İnşaat Elektrik Harfiyat Nakliyat Otomotiv Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatma Sili tarafından 10 bin TL sermaye bedeli ile Sancaktepe'de kuruldu.

Albatros Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Albatros Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün İsmail Sönmez ve Deniz Aydemir ortaklığında 50 bin TL sermaye bedeli ile Pendik'te kuruldu.

Turaç Yapı Emlak İnşaat Temizlik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Turaç Yapı Emlak İnşaat Temizlik Ticaret Limited Şirketi bugün Seval Konuş tarafından 100 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta kuruldu.

Dakik Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dakik Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Levent Özkan tarafından 200 bin TL sermaye bedeli ile Çatalca'da kuruldu.

Keleş Emlak İnşaat Turizm Nakliyat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Keleş Emlak İnşaat Turizm Nakliyat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Engin Keleş tarafından 120 bin TL sermaye bedeli ile Tuzla’da kuruldu.

Anatolıan Gayrimenkul Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Anatolıan Gayrimenkul Emlak İnşaat Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Ali Akçimen tarafından 50 bin TL sermaye bedeli ile Beylikdüzü'nde kuruldu.

Mizan 34 Emlak İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mizan 34 Emlak İnşaat Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Cezmi Kaplan ve Mehmet Emin Çiftçi tarafından 100 bin TL sermaye ile Zeytinburnu'nda kuruldu.

BS Emlak İnşaat Otomotiv Restaurant Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BS Emlak İnşaat Otomotiv Restaurant Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Murat Ertan tarafından kuruldu.

EFR Gayrimenkul Danışmanlık Emlak İnşaat ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

EFR Gayrimenkul Danışmanlık Emlak İnşaat ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi, Ali Çiftci tarafından 12 bin TL sermaye ile 19 Ağustos'ta Fatih'te kuruldu.

Kim Emlak İnşaat adresi Haberi

Kim Emlak İnşaat adresi

Kim Emlak İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık Anonim Şirketi, Mehmet Kurtöz Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 250 bin TL sermaye ile 27 Kasım'da Başakşehir, Bahçeşehir 1.Kısım Mahallesi'nde kuruldu.


Kim Emlak İnşaat Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık Anonim Şirketi iş konusu; 1-Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. 2-Her türlü arazi, arsa, daire, ev, dükkan, işyeri ve diğer emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek. 3-Her nevi arsa almak, inşaat yapmak, kat karşılığı arsa alıp inşaat yapmak. 4-Her nevi gayrimenkul malların şirket veya başkası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. 5-Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı,satımı, pazarlamasını yapmak. 6-Gayrimenkullerle ilgili proje analizi yapmak, fizibilite çalışması yapmak, bölge ve konum araştırması yapmak en yüksek ve en  iyi  kullanım  değer  analizi...