KLK Yapı ValleLacus ingiltereden ödülle döndü

KLK Yapı ValleLacus ingiltereden ödülle döndü

KLK Yapı tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında inşa edilen ‘ValleLacus’ projesi, ‘International Property’den ödülle döndü. İngiltere’de düzenlenen törende‘Yüksek Övgü Ödülü’ almaya hak kazanan ‘ValleLacus’,44 lüks villadan oluşuyor.

Doğru lokasyonda doğru yaşam alanları oluşturuyoruz!

KLK Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Atakan Kulak,"KLK markasının amacı çok proje yapmak değildir. Doğru lokasyonda doğru mimari ile doğru yaşam alanları oluşturmaktadır. " dedi.

Panaroma Suites by KLK 2017 Ağustos'ta teslim edilecek!

KLK YAPI'nın Sarıyer'de hayata geçirdiği Panaroma Suites by KLK, iki köprü arasındaki konumuyla da en çok kazandıracak projeler arasında yer alıyor.

İnşaat ekonominin lokomotifi olmaya devam edecek!

Bugün açıklanan TÜİK temmuz ayı sektörel güven endeksi rakamlarını inşaat patronları değerlendirdi. İşte KLK YAPI, Dağ Mühendislik, Gül Proje, ONS İncek, ERA Gayrimenkul, değerlendirmeleri şöyle:

Doğru yatırımın yeni adresi: Panaroma Suites!

KLK YAPI güvencesiyle Sarıyer'de inşa edilen Panaroma Suites by KLK', ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 50 peşinatla 30 ay vade imkanı sunuyor.

KLK Yapı Panorama Suites 2017'de teslim!

KLK Yapı tarafından hayata geçirilen Panaroma Suites Evleri'nin metrekare birim fiyatı 8 bin TL olarak belirlendi. Konut teslimlerinin Ağustos 2017'de gerçekleşmesi bekleniyor.

İstanbul'da arsa fiyatı dünya ile yarışıyor!

Dünyada arsası en pahalı 5 şehirden birinin İstanbul olduğunu belirten KLK Yapı Başkan Yardımcısı Atakan Kulak, bu durumun maliyeti artırdığını söyledi. Kulak, “5 dönüm için 20 milyonu gözden çıkarmanız gerek” dedi.

Panorama Suites'te metrekaresi 8 bin TL!

KLK Yapı tarafından hayata geçirilen Panaroma Suites Evleri'nin metrekare birim fiyatı 8 bin TL olarak belirlendi. Konut teslimlerinin Ağustos 2017'de gerçekleşmesi bekleniyor.

İnşaatta mesleki yeterlilik belgesi için kademeli geçiş yapılmalı!

KLK Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Atakan Kulak, 25 Mayıs'ta başlayacak mesleki yeterlilik belgesi uygulaması için sektöre zaman tanınmasını istedi. Kulak, "firmalara çalışan sayısına göre kademeli geçiş formülü getirilmeli" dedi.

Panaroma Suites by KLK, Adana'da görücüye çıkıyor!

KLK YAPI, tarafından İstanbul Sarıyer’de inşa edilen ‘Panaroma Suites by KLK’ ilk kez 18-21 Şubat’ta Adana İnşaat Fuarı’nda tanıtılacak. Fuarda ‘Panaroma Suites’, lansmandan da önce ilk kez görücüye çıkacak.

Valle Lacus, Sevgililer Günü’nde tüm çiftleri satış ofisine bekliyor!

KLK YAPI’nın lüks yaşamın kapılarını araladığı ödüllü projesi ‘Valle Lacus’, Sevgililer Günü’nde tüm çiftleri satış ofislerine bekliyor. Valle Lacus, Büyükçekmece Gölü’nün kıyısında, doğal yaşamın içerisinde konforlu, şık ve huzurlu bir yaşam sunuyor.

Büyükçekmece Valle Lacus Vilları'nda metrekaresi 1.682 dolara!

KLK Yapı’nın ödüllü projesi ‘ValleLacus’, yeni yılda alıcılarını lüks ve konforla buluşturuyor.‘Türkiye Konut Geliştirme Kategorisi’nde ‘Yüksek Övgü Ödülü’ alan ve 44 villadan oluşan proje,çevreci yaklaşımıyla da dikkat çekiyor.

Valle Lacus projesine yüksek övgü ödülü!

KLK Yapı tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında inşa edilen 'Valle Lacus' projesi, International Property Awards'tan 'Yüksek Övgü Ödülü' aldı.

KLK Yapı'nın Valle Lacus projesi "Yüksek Övgü Ödülü" aldı!

KLK Yapı tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında geliştirilen ‘ValleLacus’ projesi ‘International Property Awards’dan ödülle döndü.

KLK Yapı ValleLacus ingiltereden ödülle döndü

KLK Yapı ValleLacus ingiltereden ödülle döndü KLK Yapı ValleLacus ingiltereden ödülle döndü

KLK Yapı’ya İngiltere’den ‘yüksek övgü ödülü’ geldi. KLK Yapı tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında geliştirilen ‘ValleLacus’ projesi ‘International PropertyAwards’dan ödülle döndü. ‘Türkiye Konut Geliştirme Kategorisi’nde ‘yüksek övgü’ anlamına gelen ‘HighlyCommendedAwards’ın sahibi olan proje; enerji ve ısıtma tasarruf sistemleriyle çevreci bir yaklaşımla öne çıkan 44 lüks villadan oluşuyor. İlk defa 1995 yılında düzenlenen ‘International PropertyAwards’, konut ve ticari gayrimenkul projelerini ve bu projelere ait  iletişim ve pazarlama kampanyalarını değerlendiriyor. Ödül başvuruları Afrika, Asya-Pasifik, Arabistan, Kanada, Karayipler, Orta ve Güney Amerika, Avrupa, İngiltere ve Amerika kıtalarına göre kategorilendirilerek ayrı ayrı değerlendiriliyor.


İstanbul’da Büyükçekmece Gölü’nün kıyısında 44 seçkin aileye inzivaya çekilmeden, doğal hayatın içerisinde konforlu ve şık bir yaşam sunmak üzere de KLK Yapı tarafındankendi arazisi üzerinde inşa edilenValleLacus, 110 bin m²lik alanda 44...