köfteci ramiz restorant zorlu center

köfteci ramiz restorant zorlu center

Türkiye'nin 25 farklı kentindeki 129 şubesinde lezzet tutkunlarını ağırlayan Köfteci Ramiz, misafirleriyle artık Zorlu Center AVM'de de buluşuyor. Yeni şubesinin açılışını 'yemek yiyen herkese tatlı hediye' kampanyasıyla kutluyor..

Çiğ köfte zincirleri 50 ülkeye yayıldı!

Türkiye'de büyük ilgi gören çiğ köfte piyasası dünyada da markalaşmaya başladı. Yerli ve yabancı birçok girişimci 50’den fazla ülkede çiğ köfteci dükkanı açtı...

Daça Konut Yatırım Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Daça Konut Yatırım Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kadıköy'de 450 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Güney, Murat Özer, Olcay Saral ve Ramiz Orhan Ermeç tarafından kuruldu.

Köfteci Yusuf Fenerbahçe'de şube açıyor!

Köfteci Yusuf pek yakında Bağdat Caddesi'nin Fenerbahçe Stadyumu'nun hemen karşısında açılıyormuş. "Köfteci Yusuf ünlü caddenin başını tuttu" dersek yalan olmaz...

Köfteci Yusuf'un hedefi 150 şubeye ulaşmak!

Lezzetli köfteleriyle ününe ün katan Köfteci Yusuf, 23 sene önce 150 metrekarelik bir dükkanda başladığı yolculuğuna 7 bin çalışanla devam ediyor. Köfteci Yusuf'un hedefi 2020 yılında 150 şubeye ulaşmak.

Yars Mimarlık Mühendislik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yars Mimarlık Mühendislik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ahmet Ramiz ve Yavuz Sade ortaklığıyla kuruldu.

Yars Mimarlık Mühendislik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yars Mimarlık Mühendislik Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ahmet Ramiz ve Yavuz Sade ortaklığıyla kuruldu.

Sev 1 Turizm Ticaret Sanayi Anonim Şirketi kuruldu!    

Sev 1 Turizm Ticaret Sanayi Anonim Şirketi Kadıköy'de 4 milyon TL sermaye bedeli ile Ramiz Volkan Kayalar tarafından kuruldu. 

Salihli Belediyesi'nden 1 yıllığına kiralık 17 gayrimenkul!

Salihli Belediyesi işyeri, kahvehane, çay bahçesi, restorant, kahvehane, mesken ve park alanı vasıflı 17 adet gayrimenkulü 1 yıllığına kiraya veriyor..

Güven İstanbul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Güven İstanbul İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ramız Zayud tarafından kuruldu. 

Köfteci Ramiz 20 yeni şube açacak!

Türkiye'de 151 şubeye ulaşan Köfteci Ramiz, 20 milyon TL yatırımla Akhisar'da yeni bir tesis kuruyor. Sucuk, sosis gibi işlenmiş et ürünlerine girmeye hazırlanan şirket, ayrıca kilo ile köfte ve et satılan 'Kilogram' isimli yeni markasıyla Türkiye'ye yayılmayı planlıyor.

Onikişubat Belediyesi 7.1 milyon TL'ye restorant yaptırıyor!

Onikişubat Belediye Başkanlığı tarafından Hasancıklı Mahallesi'nde restorant yaptırılıyor. İnşaat işi için ihale 2 Ocak'ta yapılacak..

FETÖ'den Ali Çelik’e 60 milyon dolarlık plaza!

Pinhan Restorant'ın soruşturması tamamlandı. İddianamede örgütün 2 numaralı adamı Mustafa Özcan’ın mali işlerini yürüten Ali Çelik’e 60 milyon dolar değerinde bir plaza verdiği ifade edildi.

Ramiz Köfte bu yıl 15 şube açacak!

Ramiz Köfte, 2017 sonuna kadar 15 yeni şube açmayı planlıyor. Ramiz A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Taşkınlar, "Yıl sonuna kadar 160 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz'' diye konuştu.

köfteci ramiz restorant zorlu center Haberi

köfteci ramiz restorant zorlu center

Türkiye'nin 25 farklı kentindeki 129 şubesinde lezzet tutkunlarını ağırlayan Köfteci Ramiz, misafirleriyle artık Zorlu Center AVM'de de buluşuyor. Üstelik Köfteci Ramiz, yeni şubesinin açılışını 'yemek yiyen herkese tatlı hediye' kampanyasıyla kutluyor.Türkiye'nin 25 farklı kentindeki 129 şubesiyle ulusal bir lezzet zinciri yaratan Köfteci Ramiz'in en yeni şubesi, Türkiye ve dünyadan seçkin bir marka karmasına sahip Zorlu Center AVM'de misafirlerini ağırlamaya başladı. 85 yıldır felsefesinden ödün vermeden her şubesinde aynı ürün kalite ve hizmetini koruyan Köfteci Ramiz, Zorlu Center AVM Yemek Katı'nda bulunan şubesinde self servis hizmet veriyor. 


Köfteci Ramiz, Zorlu Center AVM şubesinin açılışım, "yemek yiyen herkese tatlı hediye" kampanyasıyla kutluyor. Köfteci Ramiz ayrıca, tüm Zorlu Center çalışanlarına %10 indirim uyguluyor. 

Zorlu Center'da çalışan ve yaşayanlara paket servis hizmeti de sunan Köfteci...