Koleksiyon yeni ankara merkezi

Koleksiyon yeni ankara merkezi

Koleksiyon, yeni Ankara Merkezi’nde değerlerini bir çatı altında topluyor. Ev, ofis mobilyalarından cam ve porselen aksesuarlara kadar çok çeşitli tasarımları bütünsel kurgular içerisinde sunacak.

TOKİ'den Ankara Etimesgut'a 146 yeni konut geliyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Etimesgut'da 146 adet yeni konut inşa edecek. Yeni projenin ihalesi 18 Ekim'de yapılacak...

Merkez Ankara yeni kampanya detayları!

Merkez Ankara yeni kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projede toplam 2020 konut bulunuyor.

Aras Grup'tan Ankara Etimesgut'a 211 konut! Yeni proje!

Aras Grup, Ankara Etimesgut'ta yeni konut projesi yapmaya hazırlanıyor. 211 konuttan meydana gelecek proje 2021'de teslim edilecek...

Ankara'daki AVM'lerin tatil ayarında yeni gelişme! 

Ankara Valiliği’nin daha önce Ankara'da Ramazan bayramının ilk günü kapalı olacağını duyurduğu AVM’lerle yeni bir gelişme yaşandı. Bu bayramda inisiyatif AVM’lere bırakıldı...

Türk Telekom'un Ankara'daki yeni genel müdürlük binası açıldı!

Türk Telekom tarafından Ankara’da yapılan Türkiye’nin en büyük Siber Güvenlik Merkezi ve Hizmet Yönetim Merkezi’nin de içinde bulunduğu yeni genel müdürlük binası açıldı. 

Ankara'ya yeni metro hattı müjdesi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Ankara’ya 3-4 yerde daha yeni metro hattı yapmayı planladıklarını söyledi.

Ankara yeni camilerle göz kamaştırıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ankara Büyükşehir Belediyesi, Yenimahalle İlçesi Pamuklar Mahallesi'nde yeni bir cami inşa etti.

Ankara'ya 10 yeni köprülü kavşak müjdesi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Başkent trafiğini rahatlatacak 10 yeni köprülü kavşağın müjdesini verdi.

216 Yapı'dan İstanbul ve Ankara'ya yeni projeler geliyor!

216 Yapı'nın Çekmeköy'de hayata geçirdiği 216 Koru Plus'ın lansmanında konuşan 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, İstanbul ve Ankara'ya yeni proje yapacaklarını söyledi..

Ankara'da yapılacak yeni stat TBMM'de konu oldu!

Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara'da uluslararası standartlara uygun olarak yapılacak yeni stat projesini meclis gündemine taşıdı..

AND Ankara projesi geliyor! Yeni proje!

AND Ankara Gayrimenkul Yatırımları A.Ş., Ankara Çankaya'da yeni projeye hazırlanıyor. AND Ankara projesi ticari olarak tasarlanıyor. 

Ankara markalı konutlarla yeni bir çehreye kavuşuyor!

Türkiye'de başlayan kentsel dönüşüm atağı Ankara'ya da sıçradı. Ankara kentsel dönüşüm ve markalı konut projeleriyle yeni bir çehreye kavuşuyor.

Türkerler İnşaat'tan Ankara Çukurambar'a yeni proje!

50 yıl önce Ankara'da küçük bir mağazayla başlayan Türkerler Holding, konut, baraj, tünel, yenilebilir enerji gibi her alanda varlığını güçlendirerek yoluna devam ediyor. Türkerler İnşaat, Ankara Çukurambar'da yeni konut projesine hazırlanıyor.

Koleksiyon yeni ankara merkezi

Koleksiyon yeni ankara merkezi Koleksiyon yeni ankara merkezi

Koleksiyon, Ankara’da ilk kurulduğu andan bugüne ‘yüksek kalitede mobilya mimarisini yaratmak üzere, fikirleri, standartları, tasarım konseptlerini bir araya getiriyor. 70'li yıllardan itibaren endüstri ürünlerinden çok düş ve düşüncelerin ürünlerini yaratmaya çalışan marka; tarihe ve kültüre tekrar bakarak bilgiye, biçimlere, renklere dokunmak; erdemlere, anlamlara hitap etmek ve mükemmeli aramak üzere çıktığı yolculuğu sürdürüyor.


Yakın zamanda Amerika, Almanya, İngiltere, Azerbaycan gibi önemli coğrafyalarda yaptığı yurt dışı yatırımlarıyla dikkat çeken ve ‘Yılın Global Markası’ ödülüne layık görülen Koleksiyon, yurt içindeki yatırımlarını devam ettiriyor. Markanın Ankara’daki merkezini yepyeni bir alana taşıması son dönem yenilikleri arasında öne çıkıyor.


Koleksiyon Yeni Ankara Merkezi; kurucu Mimar Faruk Malhan, Yönetim Kurulu Başkanı Doruk Malhan, Genel Müdür Hasan Tici ev sahipliğinde mimarlık, tasarım, kamu ve iş dünyasından çok sayıda seçkin...