04 / 12 / 2022

kripto para son dakika

kripto para son dakika

Güney Kore'de yatırımcıların korunması amacıyla kripto paralara vergi getirilmesi gündeme gelmişti. Peki Güney Kore'de kripto paralara vergi gelecek mi? Güney Kore'deki kripto para vergilendirmesinde son durum ne? 

Oyuncu Esin Çelik de kripto mağduru!

Sinema filmleri ve televizyon dizilerinde rol alan oyuncu Esin Çelik yüksek gelir elde etmek için kripto borsasına 150 bin TL yatırdı. Parasını kaptıran Çelik şikayetçi oldu. 

Kripto paralarda son durum ne? Bitcoin 16 bin dolar seviyesinde! Yatırımcılar dikkat! 

Kripto para piyasaları, FTX şoku sektörden başka şirketlerden gelen likidite problemleri sebebiyle durulmuyor. İşte kripto piyasasındaki son durum...

Kripto para dünyası darmadağın! 100 binden fazla kişi dolandırıldı!

Son zamanlarda artan kripto para dolandırıcılığına biri daha eklendi. Avrupa'da kripto para dolandırıcılığıyla 2 milyar 400 milyon eurodan fazla kazanç sağlayan bir şebeke, 8 ülkenin ortak operasyonuyla çökertildi. Şebekenin birçok Avrupa ülkesinden 100 binden fazla kişiyi dolandırdığı açıklandı.

24 saatte yarım milyar dolar çalındı! İşte kripto para krizinde son durum!

En büyük kripto para borsalarından FTX’te yaşanan likidite sorununun basına yansımasının ardından ABD'de iflasını açıklamıştı. Bunu duyan yatırımcıların ve kullanıcıların paralarını almak için mahkemeye başvurmasının üzerinden 24 saat bile geçmeden sistemden yarım milyar dolar çekildi.

Kripto para piyasasında neler oluyor? Bitcoin, Ethereum ve Ripple yükselecek mi? 

Kripto para piyasasındaki son durum merak ediliyor. Peki Kripto para piyasasında neler oluyor? Bitcoin, Ethereum ve Ripple yükselecek mi? Ekonomist Tunç Şatıroğlu açıkladı...

Kripto para yatırımcıları okumadan almayın satmayın! Bitcoin'de 'Fed' etkisi

Fed'in son 3 toplantısında 75 baz puanlık faiz artırımına gitmesi ile birlikte kripto para birimlerinde baskı da arttı. Son dönemde 20 bin dolar seviyesinin altında kalıcılığını sağlayan Bitcoin'de düşüş eğilimi faiz kararı sonrası da devam etti.

Kripto para piyasası haftaya nasıl başlıyor? Bitcoin ve Ethereum ne kaç dolar? İşte 5 Eylül 2022 fiyatları…

Kripto para piyasası, Fed Başkanı Jerome Powell’ın son açıklamasının ardından Bitcoin 20 bin doların altına kadar gerilemişti. Geçtiğimiz hafta başında da gösterdiği aşağı yönlü hareketleriyle piyasada karamsarlığa sebep olan Bitcoin, Ethereum gibi kripto paralar, yatay seyretmeye devam ediyor.

Kripto para piyasası sarsılmaya devam ediyor? Bitcoin ve Ethereum ne kaç dolar oldu? İşte 4 Eylül 2022 fiyatları…

Kripto para piyasası, Fed Başkanı Jerome Powell’ın son açıklamasının ardından 20 bin doların altına kadar gerilemişti. Geçtiğimiz hafta başında da gösterdiği aşağı yönlü hareketleriyle piyasada karamsarlığa sebep olan Bitcoin, Ethereum gibi kripto paralar, psikolojik sınırın altına tutunmaya devam e

Uzmanından uyarı: Sahte kripto para borsalarına dikkat edin!

Son zamanlarda artan kripto dolandırıcılığına ilişkin AztecGoldHero Kurucusu ve kripto para uzmanı Ferruh Danacı, yatırımcıları uyardı.  Danacı, “Yatırımcıların işlem yapmak için seçtikleri borsa hakkında dikkatli olması gerekiyor" dedi.

Kripto para borsasında deprem! 100 milyar dolar yok oldu! Yatırımcısı “Eyvah” diyor

Kripto para borsasındaki deprem devam ediyor. Yatırımcısı tedirgin durumda. Peki kripto para borsasının son durumu ne? İşte detaylar…

Kripto paralarda son durum! Ayı zamanı bitti mi?

Kripto para piyasası son zamanlarda inişli çıkışlı bir halde. Uzmanlar kripto paralarla ilgili son durumu değerlendirirken Ayı sezonunun henüz bitmediğini ifade etti. 

Kripto yatırımcıları bu hafta bunu yapın! İslam Memiş'ten son dakika kripto para açıklaması geldi! 

Altın Piyasaları Uzmanı, ekonomi yorumcusu İslam Memiş, kripto para piyasalarına ilişkin çarpıcı uyarılarda bulundu. Peki Kripto para yatırımcıları ne yapmalı? İşte yatırımcıların merakla araştırdığı o soruların yanıtları...

Kripto para paranın geleceği ne? Kripto parada çöküş devam edecek mi? Uzmanlardan tavsiyeler!

Kripto paralarda son durum ne? İşte uzmanlardan kripto para piyasasına dair merak edilen yorumlar!

Kripto paralarda son durum ne? Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Ripple ne kadar oldu?

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen Bitcoin ve kripto para piyasaları ile ilgili son dakika gelişmeleri merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki Kripto paralarda son durum ne? Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Ripple ne kadar oldu? 

kripto para son dakika Haberi

kripto para son dakika

Güney Kore hükümetinde kripto paralara ilişkin bir son dakika gelişmesi yaşandı. Güney Kore hükümetinin, piyasalarda yaşanan son gelişmeleri göz önünde alınarak kripto para vergilendirmesinde değişikliğe gidileceği ileri sürüldü. 

Güney Kore'de yatırımcıların korunması amacıyla bazı tedbirler alınması planlanıyordu. Bu kapsam kripto paralara vergi gündeme gelmişti. 

Peki Güney Kore'de kripto paralara vergi gelecek mi? Güney Kore'deki kripto para vergilendirmesinde son durum ne? 

Dünya Gazetesi'nde yer alan habere göre; kripto para piyasalarında son günlerde sert düşüşler kaydediliyor. Piyasa açısından değerlendirildiğinde kripto paralardaki kayıp yüzde 90 seviyelerinde seyrediyor. Kriptolardaki düşüş devam ederken piyasaya ilişkin bir son dakika haberi de Güney Kore'den geldi. 

Güney Kore hükümetinin, piyasa şartlarındaki son gelişmeleri değerlendirmeye alarak ve yatırımcıları korumak amacıyla uygulanacak tedbirlerin, hazırlanmasına süre tanınmak için sanal varlıkların (kripto para) vergilendirilmesini...