kuşadası kruvaziyer

kuşadası kruvaziyer

Kuşadası Limanı'nı işleten Ege Ports firmasının Genel Müdürü Aziz Güngör, önceki hafta içinde yılın ilk gemisini ağırladıklarım belirterek, yıl boyunca deniz yoluyla 700 bin günübirlik turisti ağırlamayı hedeflediklerini söyledi.

Kuşadası'na bir günde 6 gemiyle 15 bin turist geldi!

Kruvaziyer turizminin önemli merkezlerinden Kuşadası'na aynı gün içinde 6 gemiyle 15 bin turisti geldi. Efes ve Meryemana Evi turları ilgi görürken, binlerce turist hareketlilik getirdi.

Kuşadası kruvaziyerde rekor bekliyor!

Türkiye'de kruvaziyer turizmin başkenti olarak kabul edilen Kuşadası'nda deniz yoluyla gelen turist sayısında bu yıl rekor yaşanması Ege Ports'a bu yıl 500'ü aşkın gemi bekleniyor...

Kuşadası Limanı'na 2014 sezonunun ilk kruvaziyer gemisi geldi!

Ege Ports Genel Müdürü Aziz Güngör, yaptığı açıklamada, Kuşadası'nın kruvaziyer turizmde Türkiye ve Akdeniz'in en önemli limanı olduğunu, bugün 2014 yılının ilk kruvaziyer gemisini ağırladıklarını söyledi.

Kuşadası'na 2015'te gemiyle 700 bin turist gelecek!

Kruvaziyer turizminde 2014 yılında en fazla turistin geldiği liman olarak Türkiye'de birinci olan Kuşadası, 2015 yılında da liderliğini korumayı hedefliyor. Kuşadası için gelen gemilerin büyük önem taşıdığı belirtildi.

Kuşadası'na 15 bin turist geldi!

Türkiye'nin önemli kruvaziyer turizm merkezlerinden Kuşadası'nda son yılların, en yoğun turist hareketliliği yaşandı. Kuşadası Limanı'na bir günde yanaşan 6 gemiyle 15 bin turist 350 turist ilçeye giriş yaptı.

Kuşadası'na 6 gemiyle 15 bin turist geldi!

Türkiye'nin önemli kruvaziyer turizm merkezlerinden Kuşadası'nda son yılların, en yoğun turist hareketliliği yaşandı. Kuşadası Limanı'na bir günde yanaşan 6 gemiyle 15 bin turist 350 turist ilçeye giriş yaptı...

Kuşadası'na bir günde 6 gemiyle 15 bin turist geldi!

Kruvaziyer turizminin önemli merkezlerinden Kuşadası'na aynı gün içinde 6 gemiyle 15 bin turisti geldi. Efes ve Meryemana Evi turları ilgi görürken, binlerce turist hareketlilik getirdi.

Kuşadası 2014 sonuna kadar 620 bin turist bekliyor!

Türkiye'nin önemli kruvaziyer turizm merkezlerinden olan Kuşadası'na, aynı günde 4 gemiyle 12 bin 750 turist geldi. Kuşadası'na Limanı, "Louis Olympia", "Splendour Of The Seas", "Thamson Majesty" ve "Celebrity Reflection" isimli kruvaziyerleri ağırladı.

Kuşadası Limanı'na kruvaziyer gemileriyle 12 bin 750 turist geldi!

Kuşadası'na Limanı, "Louis Olympia", "Splendour Of The Seas", "Thamson Majesty" ve "Celebrity Reflection" isimli kruvaziyerleri ağırladı. Gemilerle toplam 12 bin 750 turist ilçeye giriş yaptı.

Kuşadası'na 1 günde 12 bin 750 turist geldi!

Türkiye'nin önemli kruvaziyer turizm merkezlerinden olan Kuşadası'na, aynı günde 4 gemiyle 12 bin 750 turist geldi. Kuşadası Limanı, "Louis Olympia", "Splendour Of The Seas", "Thamson Majesty" ve "Celebrity Reflection" isimli kruvaziyerleri ağırladı

Kuşadası 620 bin turist bekliyor!

Kuşadası Limanı 'na yanaşan kruvaziyer gemileriyle bir günde personel dahil 12 bin 750 turist giriş yaptı. Yıl sonuna kadar bölgeye 620 bin turist gelmesi bekleniyor

Kuşadası'na kruvaziyerle turist yağdı!

Kuşadası Limanı'na yanaşan "Louis Olympia", "Splendour Of The Seas", "Thamson Majesty" ve "Celebrity Reflection" isimli kruvaziyer gemileriyle personel dahil 12 bin 750 turist giriş yaptı.

Kuşadası'na beş kruvaziyer ile 16 bin turist geldi!

Kuşadası Ege Ports Limanına, aralarında "Disney Magic" ve "Nieuw Amsterdam"ın da bulunduğu 5 kruvaziyer ile 16 bin 982 turist ve 6 bin 270 mürettebat geldi.

Kuşadası'na 16 bin 982 turist geldi!

Kuşadası Ege Ports Limanına, aralarında "Disney Magic" ve "Nieuw Amsterdam"ın da bulunduğu 5 kruvaziyer ile 16 bin 982 turist ve 6 bin 270 mürettebat geldi.

Türkiye'ye kruvaziyer gemilerle 2,2 milyon turist geldi!

Türkiye kıyıları, yaklaşık 5 bin yolcu kapasiteli dev gemilerin uğrak rotası oldu. İstanbul, Kuşadası ve izmir başta olmak üzere ülkeye kruvaziyer gemilerle 2,2 milyon turist giriş yaptı.

Türkiye'ye kruvaziyer gemilerle 2,2 milyon turist geldi!

Türkiye kıyıları, yaklaşık 5 bin yolcu kapasiteli dev gemilerin uğrak rotası oldu. İstanbul, Kuşadası ve İzmir başta olmak üzere ülkeye kruvaziyer gemilerle 2,2 milyon turist giriş yaptı.

kuşadası kruvaziyer Haberi

kuşadası kruvaziyer

Kuşadası Limanı'nı işleten Ege Ports firmasının Genel Müdürü Aziz Güngör, önceki hafta içinde yılın ilk gemisini ağırladıklarım belirterek, yıl boyunca deniz yoluyla 700 bin günübirlik turisti ağırlamayı hedeflediklerini söyledi. Kuşadası Limanı'nın Türkiye'de kruvaziyer turizmin başkenti olduğunu ve Türk turizmi açısından büyük önem taşıdığını belirten Ege Ports Genel Müdürü Aziz Güngör, gemi turizminde yoğun bir yıl geçireceklerini ve yapılan rezervasyonlara göre çoğunluğu Amerikalı 700 bin turisti günübirlik olarak ağırlamayı planladıklarını kaydetti. Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan ise, Kuşadası'na gelen gemilerin hem Kuşadası hem de Türkiye ekonomisi açısından büyük önem taşıdığını belirterek, " Kuşadası'na 12 ay turist gelmeli. İşletmelerimizdeki, Taşın ölü sezon' kavramı bitmeli. Kuşadası'mn mevsimsel ve fiziki koşullan 12 ay turizm için uygun. Yıl boyunca turist akınını tanıtım çalışmaları...