levent ofis fiyatları

levent ofis fiyatları

Propin tarafından hazırlanan ve 2019 Ocak, Şubat ve Mart aylarını kapsayan "İstanbul Ofis Pazarı Genel Bakış 2019 Birinci Çeyrek Raporu" yayınlandı. Rapora göre, talep edilen en yüksek kira rakamı 35 ABD Doları /m²/ay’la MİA’da yer alan Levent Bölgesi’nde görüldü...

Levent Ofis düzenlediği etkinliklerle yeni iş birliklerine kapı açıyor!

Levent Ofis, girişimciler, freelance çalışanların yanı sıra çalışma alanlarında farklılığa gitmek isteyenler için de yeni nesil ofisler ve ofis hizmetleri sunuyor. Levent Ofis, düzenlediği etkinliklerle yeni iş birliklerine kapı açıyor.

Levent'te ofislerin metrekaresi 15 bin dolara ulaştı!

Levent İstanbul'da ofis kullanıcılarının en çok talep ettiği, prestij göstergesi haline geldi. Büyükdere aksında ofislerin metrekare birim fiyatları 15 bin doları buldu. Ulaşım çeşitliliği bölgeyi öne çıkaran en önemli etken oldu.

Ayazağa Seba Ofis fiyatları!

Ayazağa Seba Ofis fiyatları metrekare birim bazında 3 bin 500 dolar + KDV'den başlıyor. Seba Office Boulevard Ayazağa projesi Mayıs 2017 yılında teslim ediliyor...

Seba Office Boulevard Ayazağa ofis fiyatları!

Seba Office Boulevard Ayazağa ofis fiyatları metrekare birim bazında 3 bin 500 dolar + KDV'den başlayan fiyatlarla belirleniyor. Seba Office Boulevard Mayıs 2017'de tamamlanıyor...

Dumankaya Horizon satılık ofis fiyatları!

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Dumankaya Horizon Residence 2 bloktan oluşuyor. Dumankaya Horizon satılık ofis fiyatları metrekare büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor.

Mahmutbey Balance Güneşli satılık ofis fiyatları!

Balance Gayrimenkul imzasıyla İstanbul Güneşli'de hayata geçirilen Balance Güneşli'de teslimlerin Mart 2016'da yapılması planlanıyor.İşte Mahmutbey Balance Güneşli satılık ofis fiyatları...

Mahmutbey Balance Güneşli ofis fiyatları!

Balance Güneşli projesinde 24 ay boyunca 0 faiz seçeneğiyle ödeme yapılabiliyor. İşte, Mahmutbey Balance Güneşli ofis fiyatları.

Dumankaya Horizon ofis fiyatları!

Dumankaya Horizon ofis fiyatları metrekare büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. 2 blok halinde inşa edilen projede 109 adet daire ile 22 adet ticari birim yer alıyor.

Seba Office Boulevard Cendere ofis fiyatları!

Seba Office Boulevard Cendere ofis fiyatları metrekare birim fiyatı bazında 3 bin 500 dolar + KDV'den başlıyor. Seba Office Boulevard Cendere'de teslimler Mayıs 2017'de yapılıyor...

Seba Office Boulevard ofis fiyatları!

Seba Office Boulevard ofis fiyatları konum ve alanlarına bağlı olarak değişiyor. Toplam arsa alanı 24 bin 621 metrekare olarak belirlenen projede 204 adet bağımsız birim yer alıyor.

5. Levent ev fiyatları!

5. Levent ev fiyatları metrekare büyüklüklerine göre değişiyor. Toplam arsa alanı 516 bin metrekare olarak belirlenen projede teslimlerin 2017 yılı sonunda yapılması öngörülüyor.

Alibeyköy 5. Levent satış fiyatları!

Toplam 516 bin metrekare arsa üzerine yayılan proje 1 milyar 800 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Alibeyköy 5. Levent satış fiyatları 500 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Soğanlık DKY Kartal ofis fiyatları!

Konum bilgisine göre FSM Köprüsü’ne 25 dakika kadar uzaklıkta bulunan proje 331 adet daireden meydana geliyor. Soğanlık DKY Kartal ofis fiyatları metrekare birim bazında 7 bin 500 TL'den başlıyor.

DKY Kartal ofis fiyatları ne kadar?

DKY Kartal Rezidans'ta 10 bin TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. Kartal Deniz Otobüsü İskelesi ve sahil yoluna 9 kilometre uzaklıkta olan projede teslimler 2017 yılı içerisinde gerçekleşecek. Peki DKY Kartal ofis fiyatları ne kadar?

Kartal İz Park ofis fiyatları!

Kartal İz Park ofis fiyatları 900 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 4 blok halinde hayata geçirilen proje İstanbul'un Kartal ilçesine bağlı Soğanlık bölgesinde yükseliyor.

levent ofis fiyatları

levent ofis fiyatları levent ofis fiyatları

İstanbul Ofis Pazarı’nda 2019 birinci çeyrek, önceki çeyreklerde yaşanan ekonomik ve siyasal dalgalanmaların ardından dengelerin yeniden kurulmaya çalışıldığı bir dönem oldu. Geçmiş dönemlerde dövizdeki dalgalanmalar sebebiyle bazı mal sahipleri kira rakamlarında kur sabitlemeye giderken, bazı binalardaki liste fiyatları Türk Lirası dönmeye başlamıştı. 2018 ikinci yarısında yayınlanan “Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkında” çıkan kararname ve ortaya çıkan ayrıcalıklı durumlar karşısında pazar kararsız bir döneme girmişti.

İstanbul Ofis Pazarı’nda 2019 birinci çeyrek döneminde MİA Dışı-Avrupa’da Taksim-Nişantaşı ve MİA Dışı-Asya’da Kozyatağı ve Altunizade bölgelerinde stok artışı tespit edildi. Aynı dönemde MİA ofis stokunda bir değişiklik yaşanmadı. Gelişmekte Olan Ofis Bölgeleri’nden Kartal-Maltepe’deki stok, 2019 birinci çeyrekte belirgin şekilde büyüdü. 2019 birinci çeyrek sonunda erişilen toplam stok büyüklüğüne göre; MİA’nın stok payı %33, MİA Dışı-Avrupa...