Mahall Bomonti ödemeleri

Mahall Bomonti ödemeleri

Mahall Bomonti projesi 3 bloktan meydana geliyor. 470 daire, 572 ofis ve 30 ticari üniteden meydana gelen proje Türkerler İnşaat imzasını taşıyor.

Mahall Bomonti Izmir ödeme kampanyası!

Mahall Bomonti Izmir ödeme kampanyası haberimizde yer alıyor. 470 daire, 572 ofis ve 30 ticari üniteden oluşan proje İzmir'de hayata geçiriliyor.

Mahall Bomonti Şaraphane kampanya!

Mahall Bomonti Şaraphane kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projede 470 daire, 572 ofis ve 30 ticari ünite bulunuyor.

Mahall Bomonti'de yüzde 20 indirim!

Mahall Bomonti'de yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor.  Türkerler İnşaat imzası taşıyan Mahall Bomonti İzmir projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1, 3,5+1 ve loft daire seçeneklerine yer veriliyor. 

Halkapınar Mahall Bomonti ev fiyatları!

Mahall Bomonti projesi Türkerler İnşaat tarafından İzmir Konak'ta inşa ediliyor. Halkapınar Mahall Bomonti ev fiyatları dairelerin alanlarına göre değişiyor.

Mahall Bomonti İzmir'de yüzde 10 indirim ve 0.69 faiz fırsatı!

Mahall Bomonti İzmir'de yüzde 10 indirim, 60 ay vade ve yüzde 0.69 faiz oranı ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Mahal Bomonti İzmir ofislerde erken teslim fırsatı!

Farklı seçeneklerde balkonlu ve teraslı aynı zamanda teknolojik donanımlı Mahall Bomonti ofislerinde erken teslim ve yüzde 18 KDV firmadan fırsatı sunuluyor. 

Mahall Bomonti'de yüzde 0.59 faiz ve 120 ay vade fırsatı!

Türkerler Holding'ten Mahall Bomonti İzmir’de, herkesi ev ve ofis sahibi yapacak kampanya başlatıldı. Mahall Bomonti İzmir'de 4 bin 150 TL’den başlayan taksitlerle uzun vade ve düşük faizle ev ve ofis sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Mahall Bomonti'de aylık taksitler 4 bin 150 liradan başlıyor!

Türkerler Holding imzalı Mahall Bomonti İzmir projesinde ayda 4 bin 150 liradan başlayan taksitlerle uzun vade ve düşük faizle ev ve ofis sahibi olunabiliyor.

Mahall Bomonti İzmir'de yüzde 0.59 faiz kampanyası! 

Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir projesiyle herkesi ev ve ofis sahibi yapacak. Mahall Bomonti'de yüzde 0.59 faiz ve 120 ay vade ile ev sahibi olmak mümkün...

Mahall Bomonti İzmir’den dört 4’lük yeni yıl kampanyası!

Başta enerji ve inşaat sektörü olmak üzere Türkiye’nin en güçlü grupları arasında yer alan Türkerler Holding’in, Mahall Bomonti İzmir projesinde dört 4’lük yeni yıl kampanyası başladı.

Mahall Bomonti projesi için ÇED süreci başladı!

İzmir Halkapınar'da hayata geçirilen Mahall Bomonti projesi için ÇED süreci başladı.

Türkerler Holding Göztepe’ye 4. kez sponsor oldu!

Türkerler Holding,  Göztepe Kulübü  ile 4. Kez sponsorluk anlaşmasına imza attı. Göztepe, Süper Lig’de bu sezon formasında  göğüste “Türkerler” şortta ise "Mahall bomonti İzmir” logoları ile oynayacak...

Mahall Bomonti'de yüzde 30 indirim! 60 ay 0 faiz!

Mahall Bomonti İzmir'de yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında yüzde 30 indirim ve 60 ay 0 faiz imkanı sunuluyor.

Türkerler Holding, Evim Türkiye Fuarı’na 3 projeyle katılıyor!

Türkerler Holding, 8–10 Şubat tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılarak, Mahall Bomonti İzmir, Mahall Ankara ve İstanbul Çiftçi Towers projelerini tanıtacak...

Mahall Bomonti İzmir’de ofisler Aralık ayı sonuna kadar yüzde 8 KDV avantajlı!

İzmir’in en merkezi konumunda inşa edilen ve bomontiada, tiyatro ve opera salonu, alışveriş ve yaşam ayrıcalıklarıyla şehrin yeni çekim merkezi olmaya aday Mahall Bomonti İzmir’de ofisler Aralık ayı sonuna kadar yüzde 8 KDV avantajı sunuyor. 

Mahall Bomonti İzmir ofislerinde yüzde 8 KDV avantajı!

İzmir’in en merkezi konumunda yükselen Mahall Bomonti projesinde KDV avantajlı yılsonu kampanyası devam ediyor. Yeni sahiplerini bekleyen ofislerde yüzde 8 KDV fırsatı sunuluyor.

Cem Adrian, Mahall Bomonti İzmir’den daire aldı!

Ünlü müzisyen, besteci ve yapımcı Cem Adrian, Mahall Bomonti İzmir’den daire aldı. İzmirliler’i çok sevdiğini belirten Adrian, İzmir’e yaptığı yatırımın heyecanını paylaştı...

Mahall Bomonti ödemeleri Haberi

Mahall Bomonti ödemeleri

Mahall Bomonti projesi Türkerler İnşaat tarafından İzmir Konak'ta inşa ediliyor. 470 daire, 572 ofis ve 30 ticari üniteden oluşan projede 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1, 3,5+1 ve loft daire seçenekleri sunuluyor. 

Mahall Bomonti ne zaman teslim?

2019 yılının Haziran ayında teslimlerin yapılacağı Mahall Bomonti projesinde çarşı bölümünün Eylül 2021 tarihinde teslim edilmesi öngörülüyor.

Mahall Bomonti'de ofislerde 84 ay, konutlarda 72 ay faizsiz taksit yapılıyor. Peşin alımlarda yüzde 20 indirim uygulanıyor ve peşinatsız yüzde 15 indirim, 0,98 banka kredisi avantajı uygulanıyor.

Mahall Bomonti lokasyon olarak; Çeşme'ye 35 dakika, Manisa'ya 25 dakika, Urla'ya 20 dakika, Aydın'a 40 dakika, metro istasyonuna 400 metre mesafede yer alıyor. 

Projenin ortak alanları arasında kapalı otopark, fitness, çocuk oyun alanları bulunuyor. 


İzmir  Mahall Bomonti  adres:
Halkapınar Mah. Şehitler...