malatya Beydağı evleri toki ödemeleri

malatya Beydağı evleri toki ödemeleri

2016 TOKİ Malatya Beydağı Kentsel Yenileme Konutları başvuru dönemi 30 Hazirana kadar devam edecek. Ödemelere göre 144 aya kadar varan vade sağlanan projede 106 bin 943 TL'den başlıyor.

Malatya'da depremzedeler konteynerlere yerleşiyor!

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Malatya'da evleri yıkılan ve hasar gören vatandaşlar, konteynerlere yerleşiyor.

Malatya İtfaiye Merkezi önümüzdeki yıl tamamlanacak!

Malatya Beydağı Devlet Hastanesi’nin karşısında inşa edilen ‘İtfaiye Merkezi’nin inşaatında çalışmalar hızla devam ediyor ve önümüzdeki yıl tamamlanacağı açıklandı.

Malatya Beydağı'nın dönüşüm haritası belirlenmeli!

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Merkez Beydağı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Tüfenkci, Beydağı’nın kentsel dönüşümle ilgili sorunlarını konuştu.

TOKİ ile Malatya Beydağı'nda yeni bir yaşam!

TOKİ, Maltaya Beydağı'nda kentsel dönüşüm kapsamında inşa ettiği konutlarla bölge sakinlerine güvenli yapılar ve sağlıklı çevreden oluşan bir yaşam sunuyor...

Malatya Beydağı Tabiat Parkı’nın inşası başladı!

Malatya Büyükşehir Belediyesi İnderesi Mevkii’nde bulunan ve Jandarma İl Komutanlığı tarafından hayata geçirilecek tabiat parkın inşası başladı.

Malatya Beydağı Tabiat projesinin yapımına başlanıyor!

Kent yaşamının vazgeçilmez unsurlarından biri olan yeşil alanları Malatya’da çoğaltıp, koruyan ve gelecek nesillere aktarılmasını sağlayan Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya’ya bir tabiat parkı daha kazandırıyor.

Malatya Beydağı'na 7 bin 500 TOKİ konutu!

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya Beydağı Mahallesi sakinlerinin kentsel dönüşümle ilgili sorun ve taleplerini dinledi. Tüfenkci, TOKİ Başkanı ile görüşeceğini belirtti.

Malatya Şehit Ramazan Sarıkaya Eğitim Merkezi açıldı!

Malatya Beydağı Mahallesi’nde kentsel dönüşüm evleri yanında inşa edilen Malatya Şehit Ramazan Sarıkaya Eğitim Merkezi hizmete açıldı

TOKİ Beydağı başvuru tarihleri 2017!

Malatya Beydağı TOKİ projesinde yer alan 20 adet konut için başvurular bugün itibariyle başlıyor.

Malatya Beydağı TOKİ başvuru tarihi!

Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 322 adet konut için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

Malatya Beydağı 3.-4. etap için 7 bin 500 konut inşa edilecek!

Türkiye'nin en büyük Kentsel Dönüşüm Projelerinden birisi olan Beydağı Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 3. ve 4. etaplarında toplam 7 bin 500 adet konut inşa edilecek.

Malatya Beydağı TOKİ son teslim tarihi!

Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi 3. Bölge'de son konut teslim tarihi bugün olarak belirlendi. Projedeki konutların fiyatları 120 bin 38 ile 160 bin 381 TL arasında değişiyor.

TOKİ Malatya Beydağı'nda 322 konutu satışa çıkardı!

TOKİ Başkanlığınca, Malatya Beydağı Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi dahilinde 322 adet konut ön şartsız, kurasız, başvuru önceliğine göre satışa sunuldu.

malatya Beydağı evleri toki ödemeleri

malatya Beydağı evleri toki ödemeleri malatya Beydağı evleri toki ödemeleri

2016 TOKİ Malatya Beydağı Kentsel Yenileme Konutları başvuru işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek. Projede başvurular 30 Haziran'a kadar devam edecek.


Ödeme planına göre TOKİ Malatya Beydağı'nda yüzde 10 peşinde kalanı 108 ay taksit, yüzde 15 peşinde kalan bedeli 120 kadar taksit ya da yüzde 25 peşinde ise 144 aya kadar vadelendiriliyor.


Konut fiyatlarının 106 bin 943 TL ile 145 bin 873 TL arasında değiştiği projede konut alanları 82,31 metrekare ile 84,38 metrekare arasında değişiyor.Satış duyurusu için