mekke türk evi

mekke türk evi

Türkiye'de yaşayanlar nerelerden konut almayı tercih ediyor? İşte bu sorunun yanıtı...

Davos Zirvesi'nde kurulan 'Türk Evi'ne katılımcılardan yoğun ilgi!

İsviçre'nin Davos kasabasında yapılan 50'nci Dünya Ekonomik Forum (WEF) toplantıları kapsamında kurulan Türk Evi küresel yatırımcıların ve siyasetçilerin ilgisini çekti.

Bursa Kebap Evi yurt dışına açılıyor! 

Bursa Kebap Evi markasının Yönetim Kurulu Başkanı Cem Helvacı, yurt dışında da şube açacaklarını açıkladı. Cem Helvacı, "İran'a giren ilk Türk zincir restoran biz olacağız." dedi...

Tekirdağ Türk-Macar Kültür Evi hizmete açıldı!

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleşen törenle restorasyonu tamamlanan Türk- Macar Kültür Evi açıldı.

New York’taki Türk Evi’nin yüzde 70’i tamam!

Temeli 2017 Eylül ayında atılan, New York’taki Türk Evi’nin yüzde 70’i tamamlandı. CCN Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çeçen, Türk Evi’nin Engineering News Record (ENR) tarafından ödüle değer görüldüğünü anlattı.

TİM-TEB Girişim Evi 11 yeni merkez açacak!

Dönemin Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Türk Ekonomi Bankası’nın “TİM-TEB Girişim Evi” adıyla 11 merkez açacağını söyledi.

Erkanlı Holding'ten 65 bin TL peşinatla öğrenci evi kampanyası uzatıldı!

Erkanlı Holding Türk yatırımcılara yalnızca 65 bin TL’lik peşinat ile 24 ay süren ödemenin ardından öğrenci evi sahibi olma imkanı sunduğu kampanyasını uzattı. 

New York'taki Türk Evi'nin kaba inşaatı tamam!

2021 yılında bitecek olan 35 katlı bina lale şeklinde tasarlanan New York’taki Türk Evi'ni 35 katın kaba inşaatı bitti...

Meghan Markle yeni evi için Türk motifleri istedi!

Dört yıl önce İstanbul'da Soho House isimli otelde kalan Meghan Markle, yeni evlerinin de bu otele benzemesini istedi. Markle, duvarlarda Türk motiflerinin kullanılmasını istedi.

Beykoz'daki Türk Evi restore ediliyor!

Beykoz’un İncirköy Mahallesi’nde yre alan 100 yıllık ikiz yapılı Türk Evi Beykoz Belediyesi tarafından aslına uygun olarak restore ediliyor. 

Aziz Sancar, Türk Evi projesine destek bekliyor!

ABD’de yaşayan Nobel ödüllü bilim insanı Prof. Dr. Aziz Sancar, 2008 yılında inşa ettiği Türk Evi’ni genişletmek için destek bekliyor. Sancar, Kuzey Carolina’nın Chapel Hill kasabasında kurduğu Türk Evi’ni genişletaceğini aktardı.

Türk Kızılayı'ndan Bursa'da kat karşılığı inşaat ihalesi!

Türk Kızılayı Karacabey Şube Başkanlığı, Bursa Karacabey'deki Tavşanlı Mahallesi'nde yer alan bahçeli ahşap evi kat karşılığı inşaat ihalesine çıkarıyor..

Karaman Engelli ve Emekli Dinlenme Evi hizmete girdi!

Karaman Belediyesi Türk Dili Parkı'nın içerisinde bulunan binayı Engelli ve Emekli Dinlenme Evi olarak düzenledi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet verecek olan Engelli ve Emekli Bakım Evinde ihtiyacı olan herkesin yararlanabileceği belirtildi.

Karabağlar'da Refet Bele Taziye Evi, mescit ve semt merkezi açıldı!

İZMİR'in Karabağlar İlçesi'nde Belediye ve Türk Kızılayı Derneği arasında yapılan protokol ile yapımı tamamlanan "Refet Bele Taziye Evi, Mescit ve Semt Merkezi" düzenlenen törenle açıldı.

mekke türk evi

mekke türk evi mekke türk evi


Toplam 250 konut satışının gerçekleştiği, 1200 konut için ön anlaşmanın yapıldığı fuarda, satılan konutların 50'sini yurt dışındaki projeler oluşturdu. En fazla talep, Miami'deki Trump Sho ve Mekke'deki ZemZem Tower'da yoğunlaştı. Trump Sho'dan konut alanlar, Jennifer Lopez'in komşuları arasına katılırken, Kabe manzaralı ZemZem Towers projesinden devre kullanım hakkı amak için 250 kişi bağlantı kurdu.

İstanbul'da gerçekleştirilen Realistexpo Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı fuarında bu yıl ilgiyi, Türkiye'de uygulamaya konulan yeni projelerden çok, Amerika, Malezya, Dubai, Mekke ve Medine'deki konut projeleri çekti.

Atılım Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen Realistexpo Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı fuarı, 27-30 Eylül tarihleri arasında Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi. Bayındırlık ve İskan Bakanı Müsteşarı Sabri Özkan Erbakan tarafından açılışı yapılan fuarı, 20 bin İstanbullu gezdi. Fuar'da toplu konut...