Melikgazi Belediyesi ulaşım projeleri

Melikgazi Belediyesi ulaşım projeleri

Başkan Büyükkılıç, Yıldırım Beyazıt Mahallesi Şenköşe Caddesi genişletme ve düzenleme çalışmasını tamamladıklarını şu anda bağlantı yolları dahil asfaltlama çalışmasının devam ettiğini bildirdi.

Melikgazi Belediyesi ulaşım hizmetleri müdürlüğü kurdu!

Bir şehrin ekonomik, sosyal ve toplumsal kalkınmasının en büyük etkisinin seri, engeliz, alternatifli ve güvenli yolların yer aldığını belirten Büyükkılıç, bu neden ile Melikgazi belediyesi olarak yolların güvenli ve seri olmasını önemsiyor.

Melikgazi Belediyesi'nden emlak vergisi uyarısı!

Çalışmalarına devam eden Melikgazi Belediyesi, emlak vergisi ödemekle yükümlü mükelleflerine 1. taksit son ödeme tarihinin 1 Haziran 2020 olduğunu hatırlattı.

Melikgazi'de 81 kentsel dönüşüm dairesi satışa çıktı!

Kayseri Melikgazi Belediyesi Küçükali ve Anbar mahallelerinde yer alan 81 kentsel dönüşüm dairesini satıyor. Belediye konuyla ilgili açıklama yayınladı.

Melikgazi Belediyesi 84 konut ve 2 iş yerini satışa çıkardı!

Melikgazi Belediyesi 84 konut ve 2 iş yerini açık artırma ile satışa sunacak. Projede yer alan konutlar 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.

Melikgazi Belediyesi'nden emlak vergisi hatırlatması!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu yaptığı açıklamada emlak vergisi ikinci taksit ödemelerinin 02 Aralık Pazartesi günü sona ereceğini söyledi.

Melikgazi Belediyesi vezneleri hafta sonu açık!

Emlak ve çevre temizlik vergisi 2. taksit ödemelerinde sıkıntı yaşamaması amacıyla önlemler alan Melikgazi Belediyesi’nin vezneleri, hafta sonu açık olacak.

Melikgazi Belediyesi'nin 2020 projeleri masaya yatırıldı!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'a belediyenin 2020 yatırımları ile ilgili bilgi verdi.

Kayseri Melikgazi Belediyesi'nden emlak vergisi hatırlatması!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, belediye veznesine emlak vergi ödemesini yapacak olan yurttaşlara hatırlatma yaptı. Melikgazi'deki vezneler cumartesi ve pazar günleri saat 09.00 ile 17.00 arası açık olacak.

Melikgazi Belediyesi'nden emlak vergisi uyarısı!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu yaptığı emlak vergisi ödeme işlemlerinin veznelerde yoğunluk yaşanmaması için son güne bırakılmaması konusunda vatandaşları uyardı.

Melikgazi'de restorasyon çalışmaları hızlanıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Melikgazi Belediyesi, restorasyon çalışmalarını hızlandırıyor.

Melikgazi'de muhtelif yapıların restorasyonuna onay!

Kayseri Melikgazi Belediyesi, kültürel ve tarihi dokunun korunması amacıyla muhtelif  yapıların bakım, onarım ve restorasyon çalışmaları için Meclis’ten onay aldı.

Melikgazi Belediyesi 64 konutu bugün satışa çıkarıyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesine ait olan 64 daire satışında sona gelindiğini söyledi.

Melikgazi Belediyesi 64 daireyi açık artırmayla satışa çıkardı!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu yaptığı açıklamada, mülkiyeti belediyeye ait olan 64 dairenin açık artırma sureti ile satışa çıkarılacağını söyledi.

Melikgazi Belediyesi 64 daireyi açık artırmayla satıyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, mülkiyeti belediyeye ait 64 konutun açık artırmayla satışa çıkacağını söyledi.

Melikgazi Belediyesi ulaşım projeleri

Melikgazi Belediyesi ulaşım projeleri Melikgazi Belediyesi ulaşım projeleri

Melikgazi Belediye Başkanı   Memduh Büyükkılıç, Yıldırım Beyazıt Mahallesi Şenköşe Caddesi genişletme ve düzenleme çalışmasını tamamladıklarını şu anda bağlantı yolları dahil asfaltlama çalışmasının devam ettiğini bildirdi.


Çevresi  ile uyumlu çalışmalar

Yol genişletme ve düzenleme çalışması yaptıklarını ve bu çalışma ile 1 cadde ve bunlara bağlantılı yollarda trafik akışını güvenli ve seri hale getirdiklerini belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, 1 cadde ile buna bağlantılı yollarda 7 bin ton alt yapı malzemesi ile 3 bin ton asfalt kullanıldığını belirtti.

      

Yapılan çalışmaların semt halkına hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan   Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi


Melikgazili olmanın farklılığı

“Yıldırım Beyazıt Mahallesi gerçekleştirilen Kentsel Dönüşüm ile hem alan olarak büyümüş hem de nüfusu artmıştır. Güvenli ve seri bir ulaşım için öncelikle imar planında yer...