metro park teknik yapı

metro park teknik yapı

İstanbul Avrupa Yakası Halkalı'da inşa edilen Metro Park Residence'de 1+1'den 4+1'e kadar farklı tipte daireler bulunuyor. Projede 36 ay 0 faiz avantajı ile ödeme yapılabiliyor. Peki Metro Park teslimleri ne zaman?

Teknik Yapı Metropark iletişim!

Teknik Yapı Metropark iletişim için 0212 495 75 25 numaralı telefondan projenin satış ofisi ile görüşebilirsiniz. Teknik Yapı Metropark Evleri'nde fiyatlar 192 bin 400 liradan başlıyor...

Teknik Yapı Metropark!

Teknik Yapı Metropark, Halkalı'da yükseliyor. Toplam 1.270 adet konuta yer verilen ve 2015 yılında teslimlerinin yapılması planlanan projede fiyatlar 180 bin TL'den başlangıç gösteriyor...

Metro Park Halkalı örnek daire!

Metro Park Halkalı örnek daire görüntülerini haberimizden inceleyebilirsiniz. Daha fazla örneğe ulaşmak için Metro Park Halkalı örnek daire görüntülerine projenin www.teknikyapimetropark.com adresinden ulaşabilirsiniz...

Metro Park Halkalı projesi!

Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen Metro Park Halkalı projesi 'ne dair tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Metro Park Teknik Yapı ne zaman teslim?

Metro Park Teknik Yapı ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor

Teknik Yapı Metropark Projesi!

Teknik Yapı Metropark Projesi kapsamında konutların fiyatları haberimizde yer alıyor

Metro Park Teknik Yapı fiyat!

Metro Park Teknik Yapı fiyat bilgisi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'lerin tamamının fiyatları haberimizin içinde yer alıyor

Halkalı Metropark teslim tarihi!

Halkalı Metropark teslim tarihi kapsamında projedeki konutların teslimleri ay ve yıl olarak haberimizde yer alıyor

Metro Park Teknik Yapı daire fiyatları!

Metro Park Teknik Yapı daire fiyatları 1+1 daireler için 137 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede teslimler 2015 yılının Kasım ayında gerçekleşecek...

Metro Park Teknik Yapı!

Metro Park Teknik Yapı projesi kapsamında 1+1'den 4+1'e kadar konut seçenekleri bulunuyor... Detaylar haberimizde yer alıyor...

Teknik Yapı Metropark teslim tarihi!

Halkalı'da 213 bin 800 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Teknik Yapı Metropark teslim tarihi bilgisi haberimizin içerisinde mevcut...

Metro Park Teknik Yapı teslim tarihi!

Metro Park Teknik Yapı teslim tarihi ve proje hakkındaki tüm merak ettiklerin haberimizin içerisinde yer alıyor. Projede hem konutlar, hem de ticari birimler yer alıyor...

İkitelli Metro Park fiyat listesi!

Banka kredisine uygun olan Metro Park projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri bulunuyor. İkitelli Metro Park fiyat listesi haberimizin içerisinde yer alıyor...

Metro Park Teknik Yapı fiyat listesi!

Metro Park Teknik Yapı fiyat listesi haberimiz içinde yer alıyor, proje 1.270 konuttan meydana geliyor

İzmir'de metro vagonu yer altı park alanı inşaatında göçük!

İzmir'de metro vagonları için inşa edilen yer altı park alanında göçük meydana geldi. Ekipler olay yerinde çalışmalar başlattı.

Teknik Yapı evlenme yasasını değiştiriyor!

Teknik Yapı evlenme yasasını değiştiren süper kazanç kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında Uplife Kadıköy, Deluxia Park Residence, Evora Denizli, Evora İzmir ve YücelPark projeleri bulunuyor. 

Deluxia Park Residence'ta yüzde 0.98 faiz fırsatı!

Teknik Yapı imzası ile Anadolu Yakası'nda yer alan Kartal ilçesinde yükselen Deluxia Park Residence'ta yüzde 0.98 faiz fırsatı ile ev sahibi olunabiliyor..

Yücel Park iletişim!

Teknik Yapı imzası ile Kartal'da yükselen Yücel Park'ta satışlar başladı. Projede daire fiyatları 329 bin TL'den başlıyor..

Yücel Park fiyat!

Yücel Park fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Teknik Yapı tarafından hayata geçirilen projede 825 konut ve 17 ticari ünite bulunuyor.

Yücel Park Evleri nerede?

Teknik Yapı imzası ile Kartal'da 21 dönüm alan üzerinde hayata geçirilen Yücel Park'ta fiyatlar 329 bin TL'den başlıyor. Peki denize 900 metre mesafede yer alan proje nerede?

Yücel Park Teknik Yapı fiyatları!

Teknik Yapı tarafından İstanbul'un Kartal İlçesi'ne bağlı Cevizli'de inşa edilen Yücel Park projesinde toplamda  825 konut ve 17 ticari alan bulunuyor. Projede lansman dönemine özel avantajlar sağlanıyor. 

Yücel Park kampanyalı ödeme planı!

Teknik Yapı imzası ile İstanbul'un Kartal İlçesi'ne bağlı Cevizli'de hayata geçirilen Yücel Park'ta lansman dönemine özel fırsatlar sunuluyor..

Yücel Park ev fiyatları!

21 dönümlük alan üzerinde Kartal Cevizli bölgesinde Teknik Yapı imzasıyla hayata geçirilen Yücel Park projesi denize  900 metre mesafede inşa ediliyor. 

Yücel Park’ta ev alana yüzde 10 prim garantisi!

Teknik Yapı Kartal’da ön talep topladığı yeni projesi Yücel Park’ta ev alana yüzde 10 prim garantisi veriyor. Projede fiyatlar 299 bin liradan başlangıç gösteriliyor. 

Teknik Yapı Yücel Park satış fiyatları!

Teknik Yapı Yücel Park satış fiyatları daire alanlarına ve kat planlarına göre değişiklik gösteriyor. Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen projede 825 konut ve 17 ticari alan bulunuyor. 

Teknik Yapı Yücel Park fiyat 2018!

Lansman dönemine kadar yüzde 10 fiyat avantajı sağlanan  Teknik Yapı Yücel Park'ta 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire tiplerine yer veriliyor..

Teknik Yapı Yücel Park ön satışta!

Teknik Yapı'nın Kartal'daki kentsel dönüşüm projesinde ön satışlar başladı. Teknik Yapı Yücel Park'ta 299 bin TL'den başlayan fiyat avantajı sunuluyor. 

metro park teknik yapı

metro park teknik yapı metro park teknik yapı

"Metro Park teslimleri ne zaman?" sorusunu yanıtlamadan önce projenin genel özelliklerinden bahsedelim. Toplamda 1.270 adet daireden meydana gelen proje Teknik Yapı imzası taşıyor. 


Metro Park Halkalı'da peşin alımlarda yüzde 12 indirim uygulanıyor. Dairelerin 271 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu proje 213 bin 800 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.


İstanbul'un Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı bölgesinde hayata geçirilen Metro Park Residence'de yüzde 10 peşinatta, kalan bedelin yüzde 15'i 1 yıl sonra ödenebiliyor. 


Teknik Yapı Metro Park'ta daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor. Proje 36 ay vade farksız taksit fırsatı ile konut sahibi olunabiliyor. 


Metro Park teslimleri ne zaman?

Koşu parkuru, sauna, kapalı otopark, fitness center, dinlenme alanları, spor alanları,...