mhp İnegöl Belediye Binasının yerine tepki mi gösterdi

mhp İnegöl Belediye Binasının yerine tepki mi gösterdi

Milliyetçi Hareket Partisi İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Sipahi, geçtiğimiz gün projesi basına tanıtılan yeni Belediye Binası ile ilgili açıklamalarda bulunarak, tepki gösterdi.

İnegöl Belediyesi'nden yatırım atağı!

İnegöl Belediyesi yeni yatırımlar için harekete geçti. İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, ilk sırada yeni Belediye Hizmet Binası ile Kent Meydanı’nın olduğunu belirtti ve Millet Bahçesi’nin de hayırsever işadamı Mehmet Yıldız’ın desteği ile yapılacağını belirtti.

İnegöl'e millet bahçesi müjdesi!

Bursa İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, ilçeye 5 yeni proje geldiğini söyleyerek bu projelerden birinin millet bahçesi projesi olduğunu dile getirdi. 

Hasan Avcı, Altıeylül Belediye Başkanı oldu!

Balıkesir'in Altıeylül ilçesinde belediye başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, AK Parti adayı Hasan Avcı kazandı..

Mezine Sırakaya, MHP'den Şehitkamil Belediye başkan adayı oldu!

Gaziantep'te mevcut Büyükşehir Belediyesi Başkanlığını yürüten Fatma Şahin'den sonra Mezine Sırakaya'nın da adaylığı açıklandı. Mezine Sırakaya, MHP'den Şehitkamil belediye başkan adayı oldu..

İnegöl'de e-belediye uygulaması ile emlak beyanı yapılabilecek!

İnegöl Belediyesi, e-belediye uygulaması ile vatandaşların kolay bir şekilde emlâk beyanında bulunmalarını sağlayacak. 

Bursa Belediye Hizmet Binası'nın inşaatı durduruldu!

Bursa'nın İnegöl ilçesinde inşa edilen Kent Meydanı ve Belediye Hizmet Binası'nın çalışmaları ihaleyi kazanan firma tarafından durduruldu. 

Bursa İnegöl'e modern BUSKİ binası!

Su ve alt yapı hizmetlerinin daha iyi şartlarda verilebilmesi hedefiyle İnegöl’de hayata geçirilen BUSKİ hizmet binası, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş tarafından hizmete açıldı.

Bursa'da kentsel dönüşümün formülü ortak akıl!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın başkanlığında Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer ve İnegöl belediye başkanları ile belediyelerin imarla ilgili teknik ekiplerinin katıldığı bir toplantı yaptı. Toplantıda kentsel dönüşüm masaya yatırıldı.

Alinur Aktaş kimdir?

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa'da Recep Altepe'nin istifasının ardından boşalan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın başına geçmişti. Alinur Aktaş, 2019 yerel seçimlerinde de Ak Parti adayı olarak gösterildi. Peki, Alinur Aktaş kimdir?

Recep Altepe'den İnegöl Fuar Merkezi´ne destek!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İnegöl’de 50 bin metrekare alana kurulacak modern fuar merkezine destek verdiklerini açıkladı.

Bingöl Belediye Hizmet Binası yapılıyor!

Askeri alanın bir bölümüne Belediye Hizmet Binası yapılacak. Başkan Barakazi, “Belediye Hizmet Binamızın Askeri Alan içerisinde yer tahsisi yapıldı, projesi tamamlandı ihale hazırlığımız devam ediyor” dedi.

İnegöl'ün imar sorunu masaya yatırıldı!

İTSO Yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı ziyaret etti. İnegöl'deki trafik, çevre ve imar konularında odanın meclis üyelerinin talepleri anlatıldı.

Bursa İnegöl Sosyal Bilimler Lisesi Eylül ayında tamamlanacak!

Bursa'da eğitim kurumlarına sağlanan destek, kentin tüm ilçelerinde devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe İnegöl'de inşa edilen 'Sosyal Bilimler Lisesi'nin gelecek eğitim öğretim yılına yetişeceğini söyledi.

mhp İnegöl Belediye Binasının yerine tepki mi gösterdi Haberi

mhp İnegöl Belediye Binasının yerine tepki mi gösterdi

MHP İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Sipahi, İnegöl Belediyesi tarafından çalışmaları sürdürülen yeni Belediye Binası ve Meydan çalışmasıyla ilgili yazılı bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

ŞEHRİMİZE YAPILACAK SON KÖTÜLÜK

İnegöl’ün yeni belediye binasından önce birçok sorunu bulunduğunu belirten MHP İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Sipahi, “Daha önce yaptığımız açıklamalara binaen; yıkılan Devlet Hastanesi yerine yapılacak olan Belediye binasına karşı olduğumuzu yineliyoruz. Meydanların kentlerin kimliğini yansıttığı gerçeğine katılıyor ancak altyapı, çöp, aydınlatma, trafik, otopark ve benzeri gibi sorunlar ortada dururken bir şehir kimliğinden nasıl bahsedebiliriz ki? Bu bağlamda kentsel dönüşümünü gerçekleştirememiş bir belediyenin sadece meydan yaparak kimlik arayışını nasıl izah edebiliriz? Büyükşehir yasasıyla İnegöl’ün elini kolunu bağlamakla kalmayıp son yeşil alanını da beton ile kapladıktan sonra şehrimize yapılacak kötülüğü merakla bekliyoruz.”

BU TELAŞ NEDEN?

“Şayet kimlik arayışı...