mimar Kadir Karakoç

mimar Kadir Karakoç

Mimar Kadir Karakoç kimdir? Mimar Kadir Karakoç, bugüne kadar hangi projeleri hayata geçirdi? Mimar Kadir Karakoç, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Mimar Kadir Karakoç...

İç mimar Merve Gülcü ve meslektaşı Kadir Ömeroğlu evlendi!

İç mimar Merve Gülcü ve meslektaşı Kadir Ömeroğlu, Muratpaşa ilçesindeki Akra Barut Otel'de düzenlenen düğün törenle dünya evine girdi.

Mimar Gülseven Diken arazi anlaşmazlığının 4'ncü kurbanı oldu!

Diyabakır'da yıllardır bitmeyen arazi anlaşmazlığı 4'ncü canı aldı. Batı Karakoç Köyü’nde 2 hafta önce tarlada bulunan cesedin, Mimar Gülseven Diken’e ait olduğu belirlendi.

Kadir Parlak kimdir?

İç Mimar Kadir Parlak, Oltu 25 Mart Gençlik Parkı’nda bulunan 10 bin yıllık dikili taşın üzerine boya ile yazılması ve daha sonra yazının spiral ile silinmesiyle ilgili suç duyurusunda bulundu. Peki, Kadir Parlak kimdir?

Kadir Albayrak Tekirdağ projelerini inceledi!

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Cevizlidere ve Tintin Deresi’nde devam eden ıslah çalışmalarının yanı sıra sahildeki düzenleme çalışmaları ile Mimar Sinan Caddesi’ndeki altyapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Kadir Albayrak Tekirdağ'daki altyapı çalışmalarını inceledi!

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, sahil şeridi, Cumhuriyet Meydanı ve Mimar Sinan Caddesi hattında devam eden altyapı çalışmalarını inceledi, Başkan Albayrak, “Altyapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor" dedi

Kentsel dönüşüm teşvik edilmeli!

Mimar Kadir Özkan: "Kentsel Dönüşüm Yasası şehir merkezinde çöküntü haline gelen yapıların yeniden inşasına büyük fırsat sunuyor. İnsanlar yapmalı, teşvik edilmeli, destek edilmeli. Bu konularda gelip bizlerden bilgi almalı" dedi.

Kadıköy-Kartal Metrosu Tuzla Belediyesi’ne kadar ulaşacak!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mimar Kadir Topbaş, Kadıköy-Kartal metro hattı üzerinden Yakacık'tan Kaynarca'ya erişecek Kartal-Kaynarca metro inşaatını inceledi. Topbaş, “Bu hat, Tuzla Belediyesi’ne kadar ulaşacak” dedi.

Kadir Topbaş: İstanbul'un nazım planları yokken göreve geldik!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 40 yıl önce mezun olduğu Mimar Sinan Üniversitesi’nde “ Kuşaktan Kuşağa Geleneksel Mimarlar Buluşması”nda sınıf arkadaşlarıyla bir araya geldi.

Kadir Topbaş mazbatasını aldı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı' na yeniden seçilen Mimar Kadir Topbaş, mazbatasını aldı. Kadir Topbaş, 2004'te ilk mazbatasını aldığı günden daha farklı bir heyecan yaşadığını söyledi.

Kadir Karakoç kimdir?

Mimar Kadir Karakoç kimdir? Mimar Kadir Karakoç, bugüne kadar hangi projeleri hayata geçirdi? Mimar Kadir Karakoç, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Mimar Kadir Karakoç...

Kadir Topbaş Şehir Parkı Esenyurt'ta açıldı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın ismi verilen Dr. Mimar Kadir Topbaş Şehir Parkı, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Kadir Topbaş : Yaptığımız yatırımlar 60 milyar TL’yi bulacak!

Sancaktepe Kapalı Yüzme Havuzu, Kadın Sağlık ve Beceri Eğitim Merkezi ile Mimar Sinan Bulvarı Cadde Düzenlemesi’nin temelini atan Başkan Kadir Topbaş, “İstanbul’a yaptığımız yatırımlar 2013 sonunda 60 milyar TL’yi bulacak" dedi...

Kadir Topbaş'a Taksim projesi için 40 mimardan açık mektup!

İstanbul'da görev yapan ve aralarında her hangi bir bağ bulunmayan 40 mimar İBB Başkanı Kadir Topbaş'da basın yoluyla açık mektup gönderdi

mimar Kadir Karakoç

mimar Kadir Karakoç mimar Kadir Karakoç

Kadir Karakoç kimdir?

Kadir Karakoç, 1971 doğumlu Kadir Karakoç mimarlık eğitimine 1991 yılında Doğu Akdeniz üniversitesi'nde başladı, 1993 yılında Mimar Sinan üniversitesi'ne geçti. 


1997 yılında mezun olarak aynı yıl İstanbul Teknik üniversitesi'nde yüksek lisans programına başlayarak renkli beton-brüt beton konusunda araştırmalar yaptı [tamamlanmadı]. Firmanın kurulduğu yıl olan 1996'dan beri Zambak Mimarlık'ta çalışan Karakoç, firma bünyesinde çok sayıda projenin tasarımını yaptı.


Mimar Kadir Karakoç projeleri..

Epoka Üniversitesi (2015)

Süheyla Küçükoğlu Yurdu (2011)

Fatih Koleji Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu (2011)

Güzide Hanım İlköğretim Okulu (2011)

Fatih Koleji Merkez Kampüsü (2011)

Süleyman Şah Üniversitesi Hayriye Dumankaya Yerleşkesi (2010)

Feza Gazetecilik AŞ Ek Ofis Binası (2010)

Çengelköy Anafen İlköğretim Okulu (2010)

Zaman Gazetesi Kafeteryası (2007)

Zaman Gazetesi Matbaa Binası (2006)

Fatih Üniversitesi Hazırlık Okulu Binası (2006)

Fatih Üniversitesi Yurt Binası (2005)

Zaman Gazetesi Yönetim Binası (2005)

Yaşar Cimilli Coşkun İlköğretim Okulu...