mıpım ödül

mıpım ödül

Mimar Mehpare Evrenol imzalı Sinpaş GYO’nun Bosphorus City Projesi MIPIM’de Türkiye’nin en iyi projesi seçilirken, SAF GYO Akasya Acıbadem projesi Göl ve Koru etaplarıyla “People’s Choice Awards (2013’te Halkın Seçimi)” kategorisinde birinci seçildi.

Yenikapı Transfer Noktası ve Arkeo Park projeleri ödül aldı!

MIPIM ile Architectural Review dergisinin ortaklaşa düzenlediği MIPIM Art Future Awards 2013 Ödülü, Yeni Transfer Noktası projesi ve Arkeo Park Projesi'ne verildi...

Autopia projesinin mimarları MIPIM'de ödül aldı!

MIPIM VE Architectural Review dergisinin düzenlediği MIPIM Architectural Review Future Awards 2013'te Retail kategorisinde, Autopia projesi ile büyük ödüle Gökhan Avcıoğlu ve Dara Kırmızıtoprak layık görüldü...

GAD’ın Kütüphane Projesi MIPIM’den ödül!

GAD Vakfı tarafından tasarlanan kütüphane projesi, dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM’den ödül aldı..

Tabanlıoğlu Mimarlık’a MIPIM 2017’de 4. ödül!

Tabanlıoğlu Mimarlık, MIPIM Awards 2017’de de Beyazıt Devlet Kütüphanesi Renovasyon projesi ile ‘Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Tabanlıoğlu, MIPIM’de finalde!

Tabanlıoğlu Mimarlık, gayrimenkulün en önemli küresel buluşması MIPIM’de, bu yıl da yerini alıyor. Projeleri ve konferans katılımıyla MIPIM’de geniş varlık gösterecek Tabanlıoğlu Mimarlık, Beyazıt Kütüphanesi Yenileme Projesi ile de yine finalde ödül için yarışacak.

Tabanlıoğlu Mimarlık MIPIM’den ödül ile döndü!

MIPIM 2016’daki standıyla başarılı çalışmalarını bu önemli küresel platforma yansıtan Tabanlıoğlu Mimarlık’ın Astana Train Station projesi ise MIPIM AR Future Awards 2016’da Büyük Ölçekli Kentsel Proje dalında büyük ödüle layık görüldü.

MIPIM’de en iyi ofis projesi ödülünü Tabanlıoğlu kazandı!

Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen MIPIM gayrimenkul fuarından Türk firmaları ödüllerle döndü. Tabanlıoğlu Mimarlık Selçuk Ecza Genel Müdürlük projesiyle ‘En İyi Ofis Yapısı’ dalında ödül kazandı.

MIPIM 2015'ten Nef'in New York projesine ödül!

MIPIM kapsamında verilen Architectural Review Future Projects Ödülü Nef'in New York projesine gitti. Nef'in New york projesi 'Yüksek Katlı Binalar' kategorisinde 'En İyi Proje' ödülüne layık görüldü..

Mıpım'de Nef yüksek katlı binalar kategorisinde ödül aldı!

MIPIM Fuarı'nda bu yıl Türkiye'nin gayrimenkul sektörü temsilcileri şov yaptı. Nef de son gece New York'taki projesi ile 'yüksek katlı binalar' kategorisinde en iyi proje ödülü aldı.

Nef'in Manhattan projesi MIPIM'de ödül getirdi!

Nef, Manhattan’da inşa edeceği konut projesi ile Architectural Review Future Projects Ödül’ne değer görüldü. Nef, “Yüksek Katlı Binalar” kategorisinde “En İyi Proje” ödülünün sahibi oldu.

Nef, MIPIM’den ödülle dönmeyi planlıyor!

Nef, dünyanın en büyük gayrimenkul buluşmalarından biri olarak kabul edilen MIPIM’de yaklaşık 30 ülkeden 120’nin üzerinde yatırımcıyı özel bir yemekte ağırlayacak. Nef, MIPIM’de bir de ödül heyecanı yaşayacak.

İki Desing Group Mipim'de 2 ödül kazandı!

Türkiye'nin güçlü mimarlık şirketleri arasında yer alan İki Desing Group, projelendirdiği Spine Tower ile 2014 yılı MIPIM'de ' Türkiye'nin En İyi Projesi ' ödülünü kazandı.

İki Design Group MIPIM’de Spine Tower ile ödül kazandı!

Türkiye’ nin en büyük mimarlık şirketleri arasında yer alan İki Desing Group, projelendirdiği Spine Tower ile MIPIM’ de “Türkiye’nin En İyi Projesi ” ödülünü kazandı.

Akasya Acıbadem'e MIPIM Ödülleri sonrasında ilgi arttı!

Dünyanın en büyük gayrimenkul buluşması MIPIM kapsamında düzenlenen MIPIM Ödülleri’nde halk oylaması birincisi seçilen Akasya Acıbadem’e ödül sonrası yoğun ilgi var. Ödül sonrası yerli ve yabancı birçok kişi projeyi ziyaret ediyor...

Ege Perla MIPIM'de Ruslardan büyük ilgi gördü!

İzmir'de İş GYO imzasıyla hayata geçirilen Ege Perla projesi MIPIM fuarında Ruslardan yoğun ilgi gördü...

mıpım ödül

mıpım ödül mıpım ödül

14 Mart Perşembe günü Fransa Cannes’ta düzenlenen ödül töreninde, Mimar Mehpare Evrenol yürütücülüğündeki Mimarlar Workshop tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin ilk temalı konut projesi Bosphorus City “ En İyi Türk Projesi” kategorisinde jüri oylaması ile birincilik ödülüne layık görülürken, SAF GYO’nun Akasya Acıbadem projesi ise, Göl ve Koru, etaplarıyla “2013’te Halkın Seçimi” kategorisinde birinci oldu.


Fransa’dan 2 ödülle dönen Mimar Mehpare Evrenol; “Uluslararası başarısını kanıtlamış pek çok dünya devi ile aynı platformda yer almaktan ötürü çok mutlu oldum. Bu fuara birçok proje arasından seçilip 2 projemizle katılıyor olmak bile bizim için gurur vericiydi. Akasya Acıbadem Tamer Tunbiş’in liderliğinde, Bosphorus City projemiz Burak Karaca liderliğinde yaklaşık 15’er kişilik ekiplerle ortaya kondu. Emeği geçen ve bizi destekleyen herkese çok

teşekkür ediyorum. Ülkemizi en iyi...