Mira Zekeriyaköy teslim tarihi

Mira Zekeriyaköy teslim tarihi

İstanbul Anadolu Yakası Zekeriyaköy'de hayata geçirilen Mira Zekeriyaköy Evleri 'nin 7 bin metrekaresi yeşil alandan meydana geliyor. Peki Mira Zekeriyaköy ne zaman teslim edilecek?

Mira Zekeriyaköy teslim tarihi!

AHM Gayrimenkul Grup imzası ile hayata geçirilen Mira Zekeriyaköy konut projesi 14 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Mira Zekeriyaköy teslim tarihi haberimizde yer alıyor.

Mira Zekeriyaköy Evleri!

Ocak ayında satışa çıkacak olan Mira Zekeriyaköy Evleri konut projesi ikiz villa, bahçe dubleks ve çatı dubleks olarak planlanan dairelerden oluşuyor. Projede toplamda 36 adet daire yer alıyor.

Mira Zekeriyaköy ne zaman teslim edilecek?

Mira Zekeriyaköy Evleri'nde ikiz villa, bahçe dubleksi konut ve çatı dubleksi konut yer alıyor. Ocak ayında satışa çıkacak olan Mira Zekeriyaköy ne zaman teslim edilecek?

KÖY Zekeriyaköy'de 60 ay yüzde 0.98 vade fırsatı!

İstanbul Sarıyer -Zekeriyaköy’de hayata geçirilen projede ilk etap teslim edildi. Banka kredisiz 60 ay yüzde 0.98 vade fırsatı ile ödemelerin yapıldığı projede çalışmalar devam ediyor.

Zekeriyaköy Dereköy projesi teslim tarihi!

MASS Architects tarafından tasarlanan Dereköy projesi İstanbul Zekeriyaköy'de hayata geçiriliyor. Proje 12 bin metrekare arsa alanına sahip..

Terrace Elis Zekeriyaköy teslimleri!

Terrace Elis projesi İnanlar İnşaat tarafından İstanbul Zekeriyaköy'de hayata geçiriliyor. Projede daireler ne zaman teslim edilecek?

Terrace Elis Zekeriyaköy 2018'de teslim!

Terrace Elis Zekeriyaköy projesi İnanlar İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor. İnanlar Terrace Elis projesinin 2018 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Panorama Suites by KLK Zekeriyaköy satılık!

Panorama Suites by KLK Zekeriyaköy satılık dairelerin metrekare birim fiyatı 8 bin TL olarak belirlendi. KLK Panorama Suites projesi Ağustos 2017 yılında teslim ediliyor...

Zekeriyaköy Terrace Hayat teslim tarihi!

Zekeriyaköy Terrace Hayat projesinde villa fiyatları 835 bin liradan başlıyor. İnanlar İnşaat'ın projesi Terrace Hayat Zekeriyaköy'de banka kredisi kullanarak taksitli ödemeler yapılıyor...

Merkez Zekeriyaköy'de hemen teslim daireler! Yüzde 15 peşinatla!

Merkez Zekeriyaköy’de yaşamı daha da keyifli hale getirecek pek çok aktivite yer alıyor. Ortadoğu Grup güvencesiyle yükselen projede sınırlı sayıda konutta fırsat devam ediyor.

Merkez Zekeriyaköy'de yüzde 15 peşinatla hemen teslim daireler!

Ortadoğu Grup güvencesiyle Zekeriyaköy’ün doğal güzelliklerinin içinde yaşamak, iş ve sosyal hayatın aktif olduğu merkezi bölgelere de yakın olmak isteyenler tarafından tercih edilen Merkez Zekeriyaköy'de sınırlı sayıda konutta fırsat devam ediyor.

Merkez Zekeriyaköy'de metrekaresi 6 bin TL'ye 2+1!

Merkez Zekeriyaköy'de 2+1 dairelerin minimum metrekare birim fiyatı 6 bin liradan başlıyor. Ortadoğu Grup projesi Merkez Zekeriyaköy Evleri'nde doğa ile iç içe yer alan evler hemen teslim ediliyor...

Merkez Zekeriyaköy Evleri teslim edildi!

Ortadoğu Grup’un Zekeriyaköy’de hayata geçirdiği Merkez Zekeriyaköy projesinden ev alanlar tanışma toplantısında biraraya geldi. Tanışma toplantısı yapılan projede 106 konut yer alıyor.

Zekeriyaköy Ayşe Sultan Konakları nerede?

Firma bünyesinde 12 ay vade imkanı sunan Ayşe Sultan Konakları'nın bu yıl Ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor. Projede 3 farklı tipte villa seçenekleri bulunuyor. Peki Zekeriyaköy Ayşe Sultan Konakları nerede?

Mira Zekeriyaköy Evleri'nde metrekaresi 3 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Metrekare birim fiyatlarının 3 bin dolardan başladığı villalardan meydana gelen Mira Zekeriyaköy Evleri kapsamında satışlar önümüzdeki hafta başlayacak. Projede teslimlerin ise Mayıs 2015'te yapılması planlanıyor.

Ortadoğu Merkez Zekeriyaköy Mart 2015'te teslim!

Banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunulan Merkez Zekeriyaköy projesi 2 oda 1 salon çatı dubleksi, 3 oda 1 salon bahçe dubleksi daire tiplerinde dizayn edildi...

Mira Zekeriyaköy teslim tarihi Haberi

Mira Zekeriyaköy teslim tarihi

Toplamda 14 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Mira Zekeriyaköy Evleri AHM Gayrimenkul Grup imzası taşıyor. Proje çatı dubleksi, bahçe dubleksi ve ikiz villalardan oluşuyor.


Mira Zekeriyaköy ne zaman teslim edilecek sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutların alanları; çatı dubleksi dairelerde 176 metrekare, ikiz villalarda 283 metrekare, bahçe dubleksi dairelerde ise 183 metrekare olacak şekilde tasarlandı.


Mira Zekeriyaköy Rezidans sosyal olanakları içerisinde yüzme havuzu, masaj odası, sauna, fitness salonu, çocuk parkı, hamam ve kafeterya yer alıyor. Projenin Ocak ayı içerisinde satışa sunulması planlanıyor. 


Mira Zekeriyaköy Konutları lokasyon olarak 3. köprüye ve Kilyos plajlarına 2 dakika, British School, Sarıyer-Maslak bağlantı tüneli ve Koç Üniversitesine 5 dakika uzaklıkta inşa ediliyor. Toplamda 36 adet daireden oluşan Mira Zekeriyaköy ne zaman teslim edilecek...