moodyse ödenen para

moodyse ödenen para

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşlarına ilişkin soru önergesi hazırladı. İnce, sorusunun Başbakan Yıldırım tarafından yanıtlandırılmasını istedi..

Yargıtay Başkanlığı yeni hizmet binasının ikinci ihalesini REC Uluslararası İnşaat aldı!

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın da müteahhidi olan Rönesans Holding, Yargıtay Başkanlığı yeni hizmet binası inşaatı ihalesini 600 milyon TL bedelle kazandı. Böylece Yargıtay Başkanlığı yeni hizmet binası için Rönesans Holding’e ödenen para 1.6 milyar TL oldu. 

Devremülklere ödenen para kadar hizmet alınır mı?

Posta Gazetesi köşe yazarı olan Tamer Heper bugünkü yazısında okuyucusunun sorduğu "Devremülke parasını ödediğim kadar hizmet alabilir miyim?" sorusunu yanıtladı. İşte o yazı...

Berat Albayrak: Bin metreküp gaza ödenen para 200-300 dolara kadar indi!

Berat Albayrak, son dönemde enerji fiyatlarının düşmesinin doğalgaz fiyatlarına da yansıdığını belirterek, "Türkiye 2009'da (bin metreküp) doğalgazı 500 küsur ortalamayla alırken, bu miktar 200-300 seviyesine kadar indi.

2005 yılında gayrimenkule ödenen para yüzde 36 artmış!

2005 yılında gayrimenkule ödenen para yüzde 36 artarak 33.1 milyar liraya yükselmiş. Emlak sektörünün zirve yaptığı yılda emlak piyasasının gözde ili olmayı devam ettiren İstanbul'da satılan gayrimenkul sayısı 206 bin 587'ye yükselmiş.

Su faturası ödenen bankalar!

Bir ev veya işyeri kiraladığınızı düşünelim. Su, elektrik ve doğalgaz gibi aboneliklerinizi yaptırdıktan sonra gelen ilk faturanızı nasıl ödeyeceksiniz? Su faturası ödenen bankalar hangileridir?

Kara Para Aşk dizisindeki yalı tadilata giriyor!

‘Kara Para Aşk’ dizisiyle Ortadoğu’da çok popüler oldukları için İstanbul’a gelen Arap turistler eve akın etmiş; evi, Feryal Gülman’dan ünlü olmuştu.

Adres değişikliği idari para cezasına itiraz!

Adres değişikliği bildiriminin 20 iş günü içerisinde verilmemesi halinde para cezaları uygulanıyor. Peki, adres değişikliği idari para cezasına itiraz edilir mi? Adres değişikliği cezasına nasıl itiraz edilir?

İkametgah idari para cezası ne kadar?

İkametgah bilgileri değişen kimselerin 20 iş günü içerisinde adres değişikliği beyanını vermesi gerekiyor. Bu değişikliği yapmayanlara cezai yaptırım uygulanıyor. Peki, ikametgah idari para cezası ne kadar?

Konut alırken para kaybetmemek için neler yapılmalı?

Konut alırken dolandırılmamak ve para kaybetmemek için neler yapılmalı? Bilmediğiniz, tanımadığınız kişilere kapora verip dolandırılma riskine karşı gayrimenkul danışmanları kanalıyla alım yaparak dolandırılmaktan korunabilirsiniz.

Halk GYO yabancı para varlıklarını arttırdı!

Halk GYO'nun son dönem bilançosu incelendiğinde ilk göze çarpan detay yabancı para yükümlülüklerini önemli ölçüde azaltması, yabancı para varlıklarını artırmış olması.

Emlak vergisi kaç para?

2015 yılı emlak vergisi ödemeleri 1 Haziran'a kadar devam ediyor. Hala ödeme yapmamış mükelleflerin 5 gün içerisinde belediyeye giderek sahip oldukları taşınmaz için vergi ödemeleri gerekiyor. Peki, emlak vergisi kaç para?

Kat mülkiyeti almak kaç para?

Kat mülkiyeti bağımsız bölümler üzerinde kurulan mülkiyet hakkı olarak tanımlanıyor. Peki, bir yapı üzerindeat mülkiyeti nasıl kurulur? Hangi belgeler gerekli olur? Kat mülkiyeti almak kaç para?

TOKİ Gaziantep Şehitkamil başvuru para iadesi nasıl olacak?

Başvuruları 15 Mayıs 2015 tarihine kadar kabul edilen TOKİ Gaziantep Şehitkamil kura çekilişi devam ediyor. Projede toplam 1.154 adet konut satışa sunuluyor. Peki TOKİ Gaziantep Şehitkamil başvuru para iadesi nasıl olacak?

moodyse ödenen para Haberi

moodyse ödenen paraCHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşlarına ilişkin soru önergesi hazırladı. İnce, sorusunun Başbakan Yıldırım tarafından yanıtlandırılmasını istedi.


İnce hazırladığı soru önergesinde, Türkiye adına AKP İktidarı süresince uluslararası kredi derecelendirme kuruluşlarına ödenen paraların miktarını sordu.


İnce'nin sorusu: "Türkiye 2003 yılından beri Moody's, Standard & Poor's ve Fitch Ratings gibi hangi uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşuna hangi tarihte hangi miktarda para...