MÜSİAD yurtdışı ofisleri

MÜSİAD yurtdışı ofisleri

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) yurtdışındaki 166'ncı ofisini Gürcistan'ın Batum kentinde açtı. Açılışa MÜSİAD Şube Başkanları ile davetlilere katıldı.

MÜSİAD'ın yeni genel merkezi 4 Mayıs'ta açılıyor!

MÜSİAD'ın yeni genel merkezi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla 4 Mayıs'ta açılacak. Kurumun yurtdışı teşkilatı MÜSİAD Global ve yurtiçi yapılanması da bundan sonra faaliyetlerine MÜSİAD Yerel olarak devam edecek.

Müsiad Fuarı'nda Türkiye'nin yurtdışı yatırım imkanları tartışıldı!

MÜSİAD Uluslararası Fuarı kapsamında düzenlenen panellerde, Türk şirketlerinin Fransa, Rusya, Malta, Macaristan, Şili, Meksika ve Peru gibi ülkelere yatırımını ve bu ülkelerin Türkiye ile olan ticaret hacmini artırmaya yönelik fırsatlar paylaşıldı.

MÜSİAD helal turizmi ele alacak!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı'nda seyahat eden 69 milyon müslüman turistin 70 milyar dolar harcayarak oluşturduğu "helal turizm" pazarı masaya yatıracak

15. MÜSİAD Fuarı, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıldı!

15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı, bugün saat CNR Expo Fuar Merkezi 2. Salonda yapılan törenle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıldı.MÜSİAD 12 gönüllü işadamıyla kuruldu.

MÜSİAD Fuarı artık bir marka!

MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyapı Yönetim Kurulu Eşbaşkanı Mahmut Aşmalı, MÜSİAD Fuarı'nın iş dünyası için önemli bir fırsat olduğunu belirterek fuarı 'MÜSİAD Bayramı' diye tanımladı.

Kiler GYO MUSİAD'da Referans markalı projelerini tanıttı!

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Kiler GYO, 15. Uluslararası MÜSİAD Fuarı’nda “Referans” markalı projeleriyle yerini aldı. Kiler GYO’nun son projesi Referans Güneşli de detaylı olarak tanıtıldı.

Vefa, yapıcı fikirleri ile MÜSİAD Fuarı'nda!

İstikrarlı büyümesini 1990 yılından bu yana sürdüren Vefa, 26 Kasım tarihinde ziyaretçilerine kapısını açan MÜSİAD Fuarı’nda 102 ülkeden gelen 7 bin iş adamı ile buluşacak.

Vefa Holding MÜSİAD Fuarı'nda yerini alacak!

Prefabrike ve çelik yapı sektörünün güçlü markalarından Vefa Holding MÜSİAD Fuarı'nda 'Yapıcı Fikirleri' ile yerini alacak. Faaliyetlerini 10 şirket ve 12 marka ile sürdüren Vefa, fuarda müşterileri ile bir araya gelecek.

Vefa MÜSİAD Fuarı’na katılıyor!

Vefa MÜSİAD Fuarı’na katılıyor. Prefabrike ve çelik yapı sektörünün güçlü markalarından Vefa, son yılların en büyük iş buluşması olarak nitelenen MÜSİAD Fuarı’nda “Yapıcı Fikirleri” ile yerini alıyor.

İttifak Holding Müsiad Fuarı’nda!

İttifak Holding Müsiad Fuarı’nda. İttifak Holding, 26 - 30 Kasım tarihleri arasında CNR Expo Center’da 15’incisi düzenlenecek MÜSİAD Uluslararası Fuarı’na Selva Gıda ve İmaş Makine ile katılıyor.

MÜSİAD Gebze ya da Hadımköy'de lojistik köyü kuracak!

2023 hedeflerine kilitlenen MÜSİAD, 2015 stratejisini belirledi. Gebze ya da Hadımköy'de lojistik köyü kurmayı planladıklarını aktaran MÜSİAD Lojistik Sektör Kurulu Başkanı Taha, "Lojistik meslek yüksekokulu da açacağız" dedi

Yılbaşında yurtdışı turlarına gidenler Londra'yı tercih ediyor!

İngiltere’nin Başkenti Londra son 3 yıldır Dünya çapında yılbaşı haftası ve gününün en eğlenceli kutlandığı şehir olarak seçiliyor, Londra bu yıl da 2015 yılbaşı gecesine hazırlanırken yurtdışı turlarına gidenler Londrayı tercih ediyor.

15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı 26 Kasım’da İstanbul’da başlıyor!

15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı 26 Kasım’da İstanbul’da başlıyor. İstanbul’da her iki yılda bir düzenlenen MÜSİAD Uluslararası Fuarı, bu yıl 15’inci kez İstanbul CNR Expo Center’da gerçekleştirilecek.

MÜSİAD yurtdışı ofisleri

MÜSİAD yurtdışı ofisleri MÜSİAD yurtdışı ofisleri

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) yurtdışındaki 166'ncı ofisini Gürcistan'ın Batum kentinde açtı. Açılış törenine MÜSİAD Genel Başkanı Nail Opak, MÜSİAD Gürcistan Başkanı Mustafa Okutan, Türkiye'nin Batum Başkonsolosu Yasin Temizkan, Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Meclis Başkanı Avtandil Beridze, milletvekili Ali Mamadov, MÜSİAD yurtdışı teşkilatlanma Başkanı Alper Esen, Yurtiçi ve dışından MÜSİAD Şube Başkanları ile davetlilere...