Nail Çimen

Nail Çimen

Ankara Büyükşehir Belediyesi; Çocuk Koruma Evi olarak kullanılmak üzere konut satın alacak...

Alkhassaki İnşaat Emlak Madencilik Tekstil Otomotiv Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alkhassaki İnşaat Emlak Madencilik Tekstil Otomotiv Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Büyükçekmece'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Cevdet Çimen ve Jırjees Younus Kareem ortaklığında kuruldu.

Türk müteahhitlere Moldova'da güven tam!

DEİK Başkanı Nail Olpak, "Türk müteahhit firmalarının Moldova'da gerçekleştirdikleri projelerde kaliteli ve zamanında iş yapma konusundaki bilinirlikleri ve güvenirlikleri yüksek" dedi...

Bursa İnegöl'de 2. kattan düşen inşaat işçisi ağır yaralandı!

Bursa İnegöl'de, çalıştığı inşaattan düşerek ağır yaralanan kalıp ustası Arabi Çimen (48), hastaneye kaldırıldı. Yaralının sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi. 

Düşük faizli kredi destek paketi konut sektörünü canlandıracak!

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak yaptığı açıklamada, "Düşük faizli kredi destek paketi konut sektörünü canlandıracak" dedi.

Studio Loft stüdyo ve sanat galerisine dönüştü!

Y.Mimar Nail Egemen Yerce ve Mimar Ayça Taylan tarafından tasarlanan Studio Loft, standart bir dairenin bir fotoğraf sanatçısının yaşam alanı, stüdyosu ve sanat galerisine dönüşüm projesi oldu.

Çimen Gayrimenkul Emlak İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi kuruldu! 

Çimen Gayrimenkul Emlak İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Dilara Gökçe tarafından kuruldu.

Mimar Nail Egemen Yerce ve Ayça Taylan Frame Awards’tan ödül aldı!

 Yerce Mimarlık ve ZAAS, tasarlamış oldukları “The Path” (Yol) enstalasyonu ile Frame Awards’tan “Yılın Fuar Standı” ödülünü aldı…

Propmar Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Propmar Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Cüneyt Çimen tarafından kuruldu.

Nail Olpak: Faizlerdeki iyileşme gayrimenkul sektörünü olumlu etkileyecek!

DEİK Başkanı Nail Olpak yaptığı açıklamada "Faizlerdeki yükselmenin bütün sektörlerle birlikte gayrimenkul sektöründe de yansımalarını geçtiğimiz yıl negatif olarak gördük. Faizlerdeki hızlı iyileşme ile sektör üzerinde çok daha olumlu kalıcı etkilerin olacağına inananlardan biriyim" dedi.

Recep Çimen kimdir?

STFA İnşaat Grubu Genel Müdürü Recep Çimen oldu. Peki Recep Çimen kimdir? Recep Çimen hangi işlerde görev aldı?

Recep Çimen, STFA İnşaat Grubu Genel Müdürü oldu!

11 Temmuz 2019 tarihi itibariyle STFA İnşaat Grubu Genel Müdürlüğü görevine Recep Çimen atandı... 

Şafak1 Yapı Madencilik İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şafak1 Yapı Madencilik İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Ali Nail Şafak ve Vahit Şafak ortaklığında kuruldu..

Dnz Murat İnşaat Metal Otomotiv Nakliyat Hafriyat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dnz Murat İnşaat Metal Otomotiv Nakliyat Hafriyat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Çimen Şahsiyar ve Murat Deniz ortaklığında kuruldu. 

Nail Çimen

Nail Çimen Nail Çimen


Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 2.Başkan Vekili Nail Çimen başkanlığındaki toplantısında ilk olarak; İstanbul Yolu Susuz Mahallesi sınırlarında Çocuk Koruma Evi yapılması amacıyla bir adet konut satın alınması veya trampa yapılmasına ilişkin Başkanlık yazısı görüşüldü. Teklif, belediye meclisinde oy birliği ile kabul edildi. 


Toplantıda ayrıca, mülkiyeti Belediyeye ait olan Çankaya İlçesi’ndeki 1298 ada 103 parseldeki 4 ve 39 No’lu bağımsız bölümlerin lojman statüsünden çıkarılarak, Diyanet İşleri Başkanlığı’na bedeli karşılığında devredilmesine ilişkin Başkanlık yazısı da oybirliği ile kabul edildi.Ankara Büyükşehir...