Nata Holding Nata İncek teslim tarihi

Nata Holding Nata İncek teslim tarihi

Ankara Nata İncek Evleri satılık konutların fiyatları 950 bin liradan başlıyor. Nata İncek Evleri Ankara projesinde daire teslimlerinin bu yıl Haziran ayında yapılması planlanıyor...

Nata Holding Nata İncek örnek daire!

Nata Holding Nata İncek örnek daire hakkında bilgiler haberimizin içinde yer alıyor...

Vega Subayevleri AVM'de sona gelindi!

Nata Holding imzalı Vega Subayevleri AVM projesinde sona yaklaşıldı. Ankara Keçiören'de yükselen alışveriş merkezinin kısa süre içerisinde tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor.

Nata Holding'ten Merter'deki Efes arsasına 2 milyarlık proje!

daha önce İstanbul'da Tem Point projesini inşa eden Ankara merkezli Nata Holding, Merter'deki Efes arsasında 2 milyar TL'lik proje inşa edecek.

Anadolu Efes Merter'deki arazisini 270 milyon TL'ye sattı!

Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş. İstanbul İli, Bahçelievler İlçesi, Osmaniye Mahallesi'nde yer alan arsasını 270 milyon TL bedelle Nata Holding'e sattı...

Anadolu Efes Merter’deki arazisini Nata Holding'e sattı!

Anadolu Efes'in, İstanbul Merter'de yer alan arazisi 270 milyon TL'ye Nata Hoding'e satıldı. 2017 Nisan'da fabrikadaki üretim durdurulmuştu. 

Eskişehir Vega Outlet AVM hizmete açıldı!

Nata Holding, AVM yatırımlarına hız verdi. Firma, Alman Resolute Asset Management’ten satın aldığı Eskişehir’deki NeoPlus Outlet AVM’yi 50 milyon dolara yenileyerek Vega Outlet AVM adıyla hizmete açtı.

Nata Holding AVM yatırımında gaza bastı!

Son dönemde perakende sektöründe yaşanan sıkıntılı sürece rağmen Nata Holding yeni yatırımlara imza atıyor. Nata Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tanık yeni bir AVM alımı için yine yabancı bir fonla masada olduklarını belirtti...

NeoPlus AVM, Nata Holding'in oldu!

Eskişehir'de yer alan NeoPlus AVM, Resolute Asset Management mülkiyetinden Nata Holding’in yer aldığı ortaklığın bünyesine geçti. 

Tem Point 2018 güncel fiyat!

Tem Point 2018 güncel fiyat listesi 420 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje Sultangazi'de Gül Proje ve Nata Holding tarafından inşa ediliyor...

Sultangazi Tem Point Evleri teslim tarihi!

Tem Point projesi Gül Proje ve Nata Holding tarafından inşa ediliyor. Sultangazi Tem Point Evleri teslim tarihi ne zaman?

Tem Point Projesi'nde 10 bin TL peşinatla ev sahibi olma fırsatı!

Tem Point projesi Gül Proje ve Nata Holding ortaklığıyla hayata geçirildi. Projede lansmana özel ödeme fırsatları sunuluyor..

Tem Point'de 10 bin TL peşinatla!

Tem Point projesinde 1+1'den 5+1'e kadar daire seçenekleri sunuluyor. Lansmana özel dönemde 10 bin TL peşinat, yüzde 15 indirim imkanı sağlanan proje Gül Proje ve Nata Holding ortaklığıyla yükseliyor.

Tempoint Sultangazi 2017 ödemeleri!

Gül Proje ve Nata Holding ortaklığıyla hayata geçirilen Tem Point projesinde 1+1'den 5+1'e kadar daire alternatifleri sunuluyor. Tempoint projesi İstanbul Sultangazi'de inşa ediliyor...

Sultangazi Tempoint Konutları satılık!

Tem Point Projesi İstanbul Sultangazi'de Gül Proje ve Nata Holding ortaklığıyla hayata geçirildi. Tempoint Konutları için 10 bin TL peşinat sonrasında yüzde 80'i için banka kredisi kullanılabiliyor...

Nata Holding Nata İncek teslim tarihi

Nata Holding Nata İncek teslim tarihi Nata Holding Nata İncek teslim tarihi


20 katlı dört blok olarak inşa edilen Nata İncek projesi Ankara İncek'te Taşpınar Mahallesi'nde yükseliyor. Nata İncek Evleri Ankara projesinde 175 daire yer alıyor.


Nata İncek Evleri Ankara projesi Nata Holding tarafından inşa ediliyor. Nata İncek Evleri Ankara projesinde 4 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon konut tipleri yer alıyor.Ankara Nata İncek Evleri satılık!


Ankara Nata İncek Evleri satılık konutların fiyatları 950 bin lira ile 1 milyon 400 bin lira arasında değişiyor. Nata İncek Evleri projesinde teslimler bu yıl Haziran ayında yapılacak.


Nata İncek Evleri Ankara ödeme planı kapsamında yüzde 1 peşinat sonrasında, yüzde 0,6 faizle 120 aya kadar, sıfır faizle 60 aya kadar taksitli ödeme seçenekleri sunuluyor.
Nata İncek Evleri adres: Taşpınar Mahallesi, Kümeevleri No: 536 İncek - ANKARATelefon: 0...