nt mağazaları Türkiye

nt mağazaları Türkiye

Edirne'den Kars'a 65 ilde faaliyet gösteren kitap ve kırtasiye zinciri NT, beş yıl içinde tüm Türkiye'ye yayılmayı hedefliyor

IKEA Türkiye'deki mağazalarını kapattı! 

IKEA koronavirüs salgını sebebiyle, Türkiye'deki mağazalarını kapattığını açıkladı. Mağazaları kapanacak olan marka, internet satışlarına devam edecek...

Atakule AVM mağazaları!

Atakule AVM mağazaları habeirmizde liste şeklinde yer alıyor. Ankara'nın ilk, Türkiye'nin ikinci alışveriş merkezi olan Atakule'nin alışveriş merkezi bölümü açıldı.

Real ve Beğendik mağazaları iflas erteleme istedi!

Alman perakende devi Metro Group’un Türkiye’deki Real mağazalarını satın alan Beğendik, iflas erteleme istedi. İflas erteleme başvurusu hem Real, hem Beğendik mağazaları için yapıldı.

Paşabahçe Türkiye'de 52 mağazaya ulaşacak!

Milano’dan yurt dışına adım atan Paşabahçe Mağazaları, 2019’a kadar her yıl bir ülkede mağaza açacak. Bu yıl Türkiye’de ise 52 mağazaya ulaşılacak.

Paşabahçe Mağazaları Türkiye'de 52 şubeye ulaşmayı hedefliyor!

Milano’dan yurt dışına adım atan Paşabahçe Mağazaları, 2019’a kadar her yıl bir ülkede mağaza açacak. Bu yıl Türkiye’de ise 52 mağazaya ulaşılacak.

Ender Mağazaları Gaziosmanpaşa'da 21. şubesini açıyor!

Ender Mağazaları Türkiye'nin ve Dünya'nın tanınmış markalarıyla hizmete girecek. İlk gün cirosunun tamamı Türkiye Sakatlar Derneği ve T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı Devlet korumasındaki korunmaya muhtaç çocuklara bağışlanacak

Viaport Venezia AVM mağazaları!

VIA Properties - Gürsoy Gürsoy Yatırım Ortaklığı ile hayata geçirilen Viaport Venezia AVM yatırım değeri açısından Türkiye’nin ilk beş projesinden biri olma özelliği taşıyor. İşte Viaport Venezia AVM mağazaları...

NT Grup iflas erteleme istedi!

Türkiye’ye komşu ülkelerdeki savaş ve çatışmalar Ankaralı NT Grup’u mali darboğaza soktu. Bu yılın ilk 9 ayında 51 milyon lira ciro elde eden şirket iflas erteleme talep etti. Mahkeme tedbir kararı verdi şirkete kayyum atadı.

NT Grup iflas erteleme istedi!

Türkiye'ye komşu ülkelerdeki savaş ve çatışmalar Ankaralı NT Grup'u mali darboğaza soktu. Bu yılın ilk 9 ayında 51 milyon lira ciro elde eden şirket iflas erteleme talep etti.

Ankaralı NT Grup iflas erteleme istedi!

Türkiye sınırındaki çatışmalar Ankaralı NT Grup’u mali darboğaza soktu. Yılın ilk 9 ayında 51 milyon lira ciro elde eden şirket iflas erteleme istedi, kayyum atandı.

NT Siirt'te ikinci şubesini açtı!

Uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji perakendecisi NT Mağazaları, son şubesini Siirt'te açtı. NT'nin Siirt'teki ikinci mağazası Andera Park AVM'de hizmete girdi. Konuyla ilgili NT Genel Müdürü Murat Kara açıklamalarda bulundu.

NT, Forum Ankara AVM'de yeni mağazasını açtı!

Uluslarası kitap, kırtasiye ve teknoloji marketi NT Mağazaları 67 ilde yer alan mağazalarına bir yenisi daha ekleyerek Forum Ankara Allışveriş Merkezinde bir mağaza daha açtı.

NT, yeni mağazasını Forum Ankara'da açtı!

Uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji marketi alanında hizmet veren NT Mağazaları, 67 ilde yer alan mağazalarına bir yenisi daha ekleyerek Forum Ankara AVM'de yeni mağazasını açtı.

nt mağazaları Türkiye

nt mağazaları Türkiye nt mağazaları Türkiye


Türkiye'nin uluslararası tek kitap, kırtasiye ve teknoloji perakendecisi NT, yeni dönemde rotasını belirledi. Şu an 65 ilde ve yurtdışında 8 ülkede hizmet veren kitap zinciri, 5 yıl içinde 81 ilde mağaza açmayı planlıyor. NT Genel Müdürü Murat Kara, bu yıl açtıkları 17 şube ile 152 mağazaya ulaşacakları bilgisini verdi. Kara, yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda mağaza ile hizmet vermenin kendilerine büyük sorumluluk yüklediğini kaydetti ve ekledi: "Müşterilerimize ulaştırmakta olduğumuz on binlerce kitap, okul ve eğitim ürünlerini titizlikle seçiyoruz. Rakiplerimiz Ankara'nın ötesine geçmiyor ama biz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermekte kararlıyız."


NT'nin vizyonunu ve yeni yatırım stratejilerini açıklamak amacıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan Murat Kara, Türkiye kitap pazarına da değindi. Genç nüfusun ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın bedava kitap uygulamalarının pazarı büyüttüğüne...