öib ankara gayrimenkul satışı

öib ankara gayrimenkul satışı

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara İli Yenimahalle İlçesi, Akköprü Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü 10 milyon TL bedel ile satışa çıkardı. Gayrimenkul, “satış” yöntemi ile özelleştirilecek. 

ÖİB'den Ankara'da taşınmaz satışına onay!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca (ÖİB) Ankara'nın Gölbaşı ilçesindeki bazı taşınmazların satış işlemi onaylandı. ÖİB'nin konuya ilişkin kararları, Resmi Gazete'de yayımlandı.

ÖİB Ağrı ve Ankara'daki 10 gayrimenkulün satışını onayladı!

ÖİB Ağrı ve Ankara'daki 10 gayrimenkulün satışını onayladı. İşte satışı onaylanan taşınmazlar..

ÖİB Ankara'daki 12 gayrimenkulün satışını onayladı!

Bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan tebliğ kapsamında Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından Ankara'daki 12 gayrimenkulün satışı onaylandı..

ÖİB Ankara Gölbaşı'ndaki gayrimenkulün satışını onayladı!

Ankara Gölbaşı'nda yer alan 1.607 metrekare yüzölçümlü taşınmazın satışı  Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ile İlgili Karar kapsamında onaylandı.

Ankara gayrimenkul satışlarında başarıyı yakaladı!

TÜGİAD Ankara 10. Dönem Yönetim Kurulu ve Üyeleri, MÜSİAD Ankara’yı ziyaret etti. MÜSİAD Ankara Başkanı İlhan Erdal ev sahipliğinde düzenlenen ziyarette,  Ankara’nın inşaat sektöründeki başarısı konuşuldu. 

ÖİB Ankara ve Adıyaman'da 3 gayrimenkulü 5.5 milyon liraya sattı!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara ve Adıyaman'daki 3 gayrimenkulün satışını onayladı. Taşınmazlar toplam 5 milyon 595 bin 500 liraya özelleştirildi...

ÖİB Ankara'daki 17 gayrimenkulü satışa sunuyor!

ÖİB Ankara İli Yenimahalle ve Gölbaşı İlçesi'ndeki toplam 17 gayrimenkul satış yöntemi ile özelleştiriliyor...

Ankaralılar geniş daireleri tercih ediyor!

Ankara Gayrimenkul Müşavirleri Derneği ve Extra Türkiye Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Aslan Ankara'da 1+0 daire üretimine yönelik değişikliği değerlendirdi...

ÖİB'den Ankara'da 10 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara İli Yenimahalle İlçesi, Akköprü Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü 10 milyon TL bedel ile satışa çıkardı. Gayrimenkul, “satış” yöntemi ile özelleştirilecek. 

Konut satışları kısa sürede yükselişe geçecek!

Ankara Gayrimenkul Müşavirleri Derneği ve Extra Türkiye Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Aslan gayrimenkul sektörüne yönelik son değişiklikleri değerlendirdi.

ÖİB Ankara'daki 27 gayrimenkulü özelleştiriyor!

ÖİB Ankara Yenimahalle ve Gölbaşı'ndaki 27 gayrimenkulü özelleştiriyor. Özelleştirme ihaleleri 29 Haziran'da yapılacak..

ÖİB Ankara Gölbaşı'ndaki 2 gayrimenkulü özelleştirdi!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı kararı gereğince, Ankara Gölbaşı Oyaca-İmar Mahallesi'nde yer alan 2 gayrimenkul satış suretiyle özelleştirildi.. 

ÖİB Ankara ve İzmir'deki 3 gayrimenkulün satışını onayladı!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara ve İzmir'deki 3 gayrimenkulün satışını onayladı. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.

ÖİB Ankara'daki gayrimenkulü 5 milyon TL'ye sattı!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı Ankara ili Yenimahalle ilçesi Yakacık mahallesi sınırları içerisinde yer alan gayrimenkulün satışını onayladı..

ÖİB Ankara'daki 3 imar planı değişikliğini onayladı!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara Gölbaşı ve Yenimahalle İlçesi'ndeki bazı parsellere ilişkin imar planı değişikliğine onay verdi..

ÖİB Ankara'daki 6 gayrimenkulün ihale tarihini uzattı!

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, son teklif verme tarihi 29 Kasım 2017 Cuma günü olan Ankara'daki 6 gayrimenkulün tarihini uzattı..

öib ankara gayrimenkul satışı

öib ankara gayrimenkul satışı öib ankara gayrimenkul satışı

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara İli Yenimahalle İlçesi, Akköprü Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü özelleştirmek için satışa sunuyor. Gayrimenkul için 10 milyon TL bedel isteniyor. 

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığından:

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (İdare) tarafından 4046 sayılı Özelleştirme Uygulamaları Hakkında Kanun hükümleri çerçevesinde tapu kayıt bilgileri aşağıdaki tabloda yer alan taşınmaz “satış” yöntemi ile özelleştirilecektir.

1 - İhale, pazarlık usulü ile gerçekleştirilecektir. İhale Komisyonu’nca gerekli görüldüğü takdirde ihale, pazarlık görüşmesine devam edilen Teklif Sahipleri’nin katılımı ile açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilir.

2 - İhaleye katılabilmek için İhale Şartnamesi alınması ve teklifin İdare’nin Ziya Gökalp Caddesi No: 80 Kurtuluş/ANKARA adresine son teklif verme günü saat 17:00’ye kadar elden teslim edilmesi zorunludur.

3 - İhale Şartnamesi bedeli İdare’nin;

- T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Ankara Kamu...