Özcan Dilekçi

Özcan Dilekçi

Proje Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Özcan Dilekçi, Ogün Baş tarafından 200 bin TL'lik sermaye bedeli ile 28 Kasım'da Bağcılar, Güneşli Mahallesi'nde kuruldu

Teknik Yapı'nın acı günü! Dilek Özcan vefat etti!

Teknik Yapı İcra Kurulu Üyesi Taner Özcan'ın eşi Dilek Özcan hayatını kaybetti. 

Mirbend İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mirbend İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Dilek Çiçek tarafından kuruldu.

Köprübaşı Çocuk Kültür Merkezi açıldı!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Köprübaşı ilçe ziyaretinde Avukat Özcan Akçiçek Parkı ve Köprübaşı Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’ni hizmete açtı.

Manisa Avukat Özcan Akçiçek Parkı yenilendi!

Manisa Köprübaşı ilçesinin Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde yer alan ve bakımsız durumda bulunan Avukat Özcan Akçiçek Parkı baştan aşağı yenilendi.

Manisa Köprübaşı'na yeni sosyal alan!

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde projelerini bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Yürütülecek çalışmalar kapsamında Köprübaşı’nda bulunan Avukat Özcan Akçiçek Parkı da yeniden düzenlenecek.

Bitlis Devlet Hastanesi’nde çevre düzenlenmesi başlatıldı!

Bitlis Devlet Hastanesi Başhekimi Erdal Dilekçi; çevre düzenlenmesi, otopark ve yeni kantin yapımıyla ilgili çalışma başlattıklarını söyledi. Dilekçi, "Kış aylarında hastane bahçemiz çamur içerisinde kalıyordu.

Ceviz Altı Gıda Restaurant Turizm ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ceviz Altı Gıda Restaurant Turizm ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Özcan Demirçi ve Resul Ayaz ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 7 Temmuz'da Kadıköy, Osmanağa Mahallesi'nde kuruldu.

Niksar ve Çamiçi Yaylası'nın içme suyu sorunu çözülüyor!

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, "Çamiçi Yaylası Göleti Projesinin" programa alındığını ve ihalesinin bu yıl içinde yapılacağının müjdesini vererek, Niksar ve Çamiçi Yaylası'nın içme suyu sorununun tamamen ortadan kalkacağını söyledi.

Miras ortaklığının giderilmesi dilekçe örneği!

Miras ortaklığının giderilmesi davası, paydaşlardan birinin müracaatı ile açılabiliyor. Sulh Hukuk Mahkemelerinde açılan dava için mahkemeye dilekçe ile başvurabiliyor. İşte miras ortaklığının giderilmesi dilekçe örneği...

İstimlak kararına itiraz dilekçesi örneği!

İstimlak, devlet ya da kamu tüzel kişilerinin, özel kişilere ait taşınmazlara el koyması işlemi olarak karşımıza çıkıyor. İstimlak işleminde kişilerin itiraz hakkı bulunuyor. İşte, istimlak kararına itiraz dilekçesi örneği!

Kiracı tahliye davası dilekçe örneği!

Kiracı genel olarak korunduğu için belirli şartlar oluşmadıkça mal sahibinin kiracıyı evden çıkarma hakkı bulunmuyor. Kiracının tahliyesi için ev sahibinin mahkemeye dilekçe ile başvuru yapması gerekiyor. İşte, kiracı tahliye davası dilekçe örneği!

Ortaklığın giderilmesi dava dilekçesi örneği!

Hisseli bir taşınmazın satışı için paydaşların anlaşma sağlayamaması durumunda taraflar aralarındaki ortaklığın bozulmasını Sulh Hukuk Mahkemesinde dava açarak isteyebiliyor. İşte ortaklığın giderilmesi dava dilekçesi örneği 2015...

Kira gelir vergisi pişmanlık dilekçesi örneği!

Beyannameler 31 Mart'a kadar vergi dairesinden veya internet üzerinden verilebiliyor. Bu sürede beyanname veremeyenler pişmanlık dilekçesi verebiliyor. İşte kira gelir vergisi pişmanlık dilekçesi örneği...

Özcan Dilekçi Haberi

Özcan Dilekçi

Proje Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Özcan Dilekçi, Ogün Baş tarafından 200 bin TL'lik sermaye ile 28 Kasım'da kuruldu. 


Proje Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak 10.10.2013 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler.


Proje Turizm Otomotiv İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: Bağcılar, Güneşli Mahallesi,  Kirazlı Caddesi, Kuloğlu Sokak, No:23 Kat:2...