Premier Kampüs Ofis güncel fiyatlar

Premier Kampüs Ofis güncel fiyatlar

Premier Kampüs Ofis projesinde yer alan ofislerin büyüklükleri 40 metrekare ile 10 bin metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Premier Kampüs Ofis Kağıthane adres bilgileri haberimizde yer alıyor.

Premier Campus Office projesi!

İstanbul Kağıthane'de inşa edilen Premier Campus Office projesi satışları devam ediyor. Fer Yapı bünyesinde 36 ay vade yapılan projede fiyatlar 113 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projede küçük, orta ve büyük boy ofisler bulunuyor.

İş dünyası Premier Kampüs Ofis'i sevdi!

Türkiye’nin ilk Kampüs Ofis projesi, konusunda dünya lideri şirketleri ile beraber, eğitim alanının en prestijli markalarından biri olan Bilgi Üniversitesi’ne de ev sahipliği yapacak

Premier Kampüs Ofis projesinde bahar kampanyası!

FerYapı güvencesiyle Türkiye’nin ilk yatay kampüs ofis mimarisiyle Kağıthane’de hayata geçirilen 'Premier Kampüs Ofis’ baharı yeni kampanyasıyla karşılıyor. Proje 58 bin 120 metrekare ofis alanı ve 4 bin metrekare ticari alana sahip.

Premier Kampüs Ofis, doğru yatırımın adresi!

Geleceğin binalarını inşa eden FerYapı, şimdi de kampüs ofis kavramının Türkiye’deki ilk örneğini, doğru yatırımın adresi Kağıthane’de hayata geçiriyor. Proje karlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Fer Yapı kampüs ofis kavramını Türkiye'ye getiriyor!

Fer Yapı, akıllı ve çevreci konseptiyle dünya trendi kampüs ofis kavramının Türkiye'deki ilk örneğini, 'Premier Kampüs Ofis'le Kağıthane'de hayata geçiriyor.

Kağıthane Premier Kampüs Ofis ne zaman teslim?

150 milyon yatırım bedeliyle Kağıthane'de hayata geçirilen Kağıthane Premier Kampüs Ofis ne zaman teslim? Projedeki ofisler küçük - ortak - büyük olarak tasarlandı.

Premir Kampüs Ofis'te teslimler Şubat ayında!

FerYapı tarafından İstanbul Kağıthane'de hayata geçen 'Premier Kampüs Ofis'te teslimler şubat ayında yapılacak. 392 adet ofis ve 43 adet ticari alanı bulunan proje akıllı ve çevreci konsepti ile dikkat çekiyor.

Premier Kampüs Ofis'te kiralama süreci devam ediyor!

FerYapı, kiralamaların başladığı 'Premier Kampüs Ofis'i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmalarda son asamaya gelinen projede teslim öncesi satışlar devam ederken, bir yandan da kiralama süreci başladı.

Premier Kampüs Ofis teslim edilmeye hazırlanıyor!

Kurulduğu 2010 yılından bu yana 'İstWest', 'iTower', 'Mai Residence', 'Parima Ofis' ve 'Premier Kampüs Ofis' gibi geleceğin projelerine imza atan FerYapı, kiralamaların başladığı 'Premier Kampüs Ofis'i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor

Premier Kampüs Ofis'te teslimler Aralık 2015'te başlıyor!

Kurulduğu 2010 yılından bu yana 'İstWest', 'iTower', 'Mai Residence', 'Parima Ofis' ve 'Premier Kampüs Ofis' gibi geleceğin projelerine imza atan FerYapı, kiralamaların başladığı 'Premier Kampüs Ofis'i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor.

Premier Kampüs Ofis projesi Aralık'ta teslim!

'Kampüs ofis' rüzgarı Fer Yepı'yla İstanbul'a geldi. Şirket Premier Kampüs Ofis projesini yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor. Premier Kampüs Ofis'te kiralamalar da Propin ve CBRE tarafından gerçekleştirilmeye başlandı.

Premier Kampüs Ofis’te kiralamalar başladı!

Geleceğin projelerine imza atan FerYapı, kiralamaların başladığı ‘Premier Kampüs Ofis’i yıl bitmeden teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmalarda son aşamaya gelinen projede teslim öncesi satışlar devam ederken, bir yandan da kiralama süreci başladı.

Fer Yapı Premier Kampüs Ofis kampanyası!

Fer Yapı Premier Kampüs Ofis kampanyası için son 5 gün kaldı. Fer Yapı tarafından hayata geçirilen projede ofislerin büyüklükleri 25 bin metrekareye kadar birleştirilebiliyor. Ofislerin teslimleri bu yıl sonunda yapılacak.

Premier Kampüs Ofis'ten ödeme avantajları için son 5 gün!

Fer Yapı tarafından hayata geçirilen Premier Kampüs Ofis projesi 150 milyon TL yatırım bedeline sahip. Premier Kampüs Ofis'ten ödeme avantajları için son 5 gün kaldı.

Premier Kampüs Ofis güncel fiyatlar Haberi

Premier Kampüs Ofis güncel fiyatlar

Satış süreci devam eden Premier Kampüs Ofis projesi Fer Yapı imzası taşıyor. Yaklaşık 150 milyon lira yatırım bedeline sahip proje 20 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.


İstanbul Kağıthane'de hayata geçirilen Premier Ofis Kampüs projesinde 2. etap satış süreci başladı. Projede yer alan ofis fiyatları 113 bin dolardan başlangıç gösteriyor.


Premier Kampüs Ofis Kağıthane adres bilgileri haberimizde yer alıyor. Projede teslimlerin 2015 yılı içerisinde yapılması öngörülüyor.


Kağıthane Premier Kampüs Ofis'te küçük, orta ve büyük ofis tipleri bulunuyor. Projede küçük ofisler 40 metrekare ile 300 metrekare, orta ofisler 800 metrekare ile 1000 metrekare, büyük ofisler 10 bin metrekare alandan oluşuyor.


Sağlık merkezi, hobi odaları gibi sosyal donatı alanlarına sahip Fer Yapı Premier Kampüs Ofis'te toplantı odaları, kapalı otopark, SPA, spor alanları, parti odası bulunuyor.


Premier Kampüs...