raymond james

raymond james

Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu, kısmi bölünme suretiyle gayrimenkul yatırım ortaklığı statüsünde bir şirket kurulmasına karar verdi.

Gayrimenkul yatırımları artacak!

JLL EMEA Bölgesi (Avrupa, Orta Doğu, Afrika) Araştırmalar Direktörü James Brown, "Gayrimenkulde karlılık toparlanacak ve gelecek yıldan itibaren artmaya başlayacak, dolayısıyla yatırımlarda da yükseliş yaşanacak" dedi.

LeBron James efsanelerin yaşadığı malikaneyi satın aldı!

Basketbol sahalarının yıldızları arasında yer alan LeBron James, Hollywood'un "altın çağında" ardı ardına efsanelerin yaşadığı evi aldı.

Pierce Brosnan Malibu'daki evini 780 milyon TL'ye satıyor!

Pierce Brosnan, rol aldığı 1997 yapımı 'James Bond' filminden esintiler taşıyan evini 100 milyon dolara (780 milyon TL) satıyor...

İngiliz ajan Le Mesurier'in evi elde kaldı!

İngiliz eski istihbarat subayı James Gustaf Edward Le Mesurier’in yaşamını yitirdiği Karaköy’deki üç katlı binaya 7 aydır kiracı bulunamıyor. Binanın yer aldığı sokaktaki esnaf, “Kiralamak isteyenler bize danışıyor. Ajanın öldüğü ev olduğunu öğrenen bir daha gelmiyor” diye konuşuyor.

Anthenea 'ilk yüzen eko-lüks süit otel' oldu!

“İlk yüzen eko-lüks süit otel” olan Anthenea, 1977 yapımı James Bond filminden esinlenerek, Fransız mimar Jean-Michel Ducancelle tarafından dizayn edildi. 

Fitch'ten Türkiye'ye konut kredisi uyarısı!

Fitch Ratings Yönetici Direktörü James Watson, "Özellikle emlak sektöründe sorunların yaşandığını söyleyebilirim. Türkiye’yi de söyleyebilirim, çok hızlı bir şekilde kredi artışı yaşanıyor" dedi...

İngiliz ajan Le Mesurier'in evi ilk defa görüntülendi!

İstanbul'da ofisinin önünde ölü bulunan İngiliz eski istihbarat subayı James Gustaf Edward Le Mesurier'in evinin içi ilk kez görüntülendi.

İstanbul'da ölü bulunan İngiliz eski istihbarat subayının Karaköy'deki evi!

İstanbul Karaköy'deki ofisinin önünde ölü bulunan İngiliz eski istihbarat subayı James Gustaf Edward Le Mesurier'in evi ilk defa fotoğraflandı...

James Dyson, 74 milyon dolara malikane aldı!

İngiliz ev aletleri üreticisi Dyson'un sahibi James Dyson 74 milyon dolara malikane satın aldı.

Usher Raymond'ın 4,2 milyon dolarlık evi!

Tam adı Usher Raymond olan Amerikalı R&B şarkıcısı Usher, 21. asrın en başarılı sanatçıları listesinde 2. sırada yer alıyor. 

Lebron James 23 milyon dolara ev aldı!

Los Angeles Lakers’la dört yıllığına 154 milyon dolarlık sözleşme imzalayan Kral lakaplı LeBron, gayrimenkule yatırım yaptı. Kral lakaplı LeBron 23 milyon dolara süper bir malikhane satın aldı. 

Kenya'daki konut ihtiyacı Türkiye için büyük fırsat!

KNCCI Başkan Yardımcısı James Mureu, "Kenya’da her yıl toplam 150 bin adet konut ihtiyacı doğuyor. Yıl içerisinde bu rakama ulaşamazsak bir sonraki yıl ihtiyaç 250 bin adede ulaşıyor. Bu durum da Türkiye inşaat sektörü için büyük bir fırsat oluyor" dedi...

İngiltere ve Fransa'da satılık kelepir kaleler!

Sahibinden satılık kelepir kaleler, internet üzerinden satışa sunuldu. Bu kaleler arasında en çok dikkat çekeni ise İskoçya Kralı 6. James'in de kimi zaman misafir olarak kaldığı Knockhall Kalesi oldu. 

raymond james Haberi

raymond james


Reysaş Taşımacılık'tan İMKB'ye yapılan açıklamada, şirketin bugünkü Yönetim Kurulu toplantısında, şirketin depo yatırımları alanına daha çok eğilerek proje geliştirebilmesi, bu yatırımlar ve projeleri tek bir yönetim merci tarafından organize edebilmesi amacıyla, kısmi bölünme suretiyle yeni bir şirket kurulmasına karar verdiği kaydedildi.


Açıklamada, bu şirketin bir gayrimenkul yatırım ortaklığı statüsünde kurulmasına ve kurulacak olan gayrimenkul yatırım ortaklığına halihazırda sahip olunan gayrimenkullerin veya yakın gelecekte yatırım yapılacak olan gayrimenkul ve gayrimenkul projelerinin devredilmesine ve/veya yukarıda bahsedilen faaliyetlerle ilgili diğer tesislerin geliştirilmesi amacıyla satın alınacak gayrimenkullere ve geliştirilecek diğer gayrimenkul projelerine yatırım yapılmasına karar verildiği


belirtildi.


Açıklamada şunlar kaydedildi: "Yine, kurulacak olan GYO'nun hisselerinin SPK tebliğinde öngörülen ilgili süre zarfında halka arz edilmesine, Raymond James Menkul Değerler A.Ş'nin gayrimenkul yatırım ortaklığı kuruluşu konusunda danışmanlık...