Realty World Fibula Gayrimenkul Hizmetleri

Realty World Fibula Gayrimenkul Hizmetleri

Türk turizminin başkenti Antalya, lüks konut ihtiyacını giderecek Antalya Portrecidence, projesi ile tanışıyor.

Gayrimenkul sektörünün yıldızları ödül gecesinde buluştu!

Emlak sektörünün Antalya’da uzun yıllardır lokomotifi konumunda olan Realty World Riba Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık markası 2018'in yıldızlarına ödüllerini Akra Otel’de gerçekleştirilen özel bir davetle verdi.

QNB, Türkiye'de emlak danışmanlığı verecek!

Katar Ulusal Bankası (QNB), müşterilerine Türkiye pazarında emlak danışmanlığı hizmeti sağlamak üzere Realty World Turkey ile anlaşma imzaladı.

Katarlı QNB'den gayrimenkul yatırımı anlaşması!

QNB, Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen QNB First müşterilerine gayrimenkul yatırım danışmanlığı için Realty World Türkiye ile anlaşma yaptı.

Özkan Aydemir: Gayrimenkul alıcısı daha dikkatli!

Realty World Elfi Gayrimenkul Brokerı Özkan Aydemir, inşaat sektörünün 2019'a sıkıntılı girdiğini söyledi. Aydemir, gayrimenkul alıcısının yeni dönemde daha dikkatli davrandığını söyledi.

Bursa Nilüfer gayrimenkul sektörüne bakış 2018!

Realty World Uygar Gayrimenkul Nilüfer Bölge Uzmanı Ümit Korkman Bursa'nın Nilüfer ilçesi özelinde 2018 yılı gayrimenkul sektörünü değerlendirdi...

Realty World Türkiye, QNB Finansbank’ın gayrimenkul yatırım danışmanı oldu!

İki şirket arasında imzalanan anlaşma ile Realty World Türkiye, QNB Finansbank'ın Xclusive+ ve Private Banking üyelerinin gayrimenkul yatırım danışmanlığını yapacak...

RW Elfi Gayrimenkul 4. kuruluş yıldönümünü kutladı!

Gayrimenkul sektörünün Bursa'daki lokomotif firmalarından Realty World Elfi Gayrimenkul, 4. kuruluş yıldönümünü kutladı...

Krediyle gayrimenkul alımı azaldı!

Kredi kullanarak gayrimenkul alımının çok azaldığını belirten Realty World Elfi Gayrimenkul Brokerı Özkan Aydemir, elinde parası olanların ise yatırım için mevduata değil, gayrimenkule yöneldiğini ifade etti.

Konut satışlarında ivme kaybı yok!

Realty World Elfi Gayrimenkul Brokerı Özkan Aydemir, konut satışlarının, kentsel dönüşüm ve nüfus artışıyla birlikte bir ivme kaybetmeyeceğini açıkladı.

Endeksa ve Realty World Türkiye'den işbirliği!

Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu endeksa.com ile dünyanın önde gelen gayrimenkul franchise şirketlerinden Realty World Türkiye işbirliği gerçekleştirdi..

Bursa'da gayrimenkul fiyatları yükseliyor!

Konut alacakların acele etmesi gereken bir dönem olduğunu vurgulayan Realty World Elfi Gayrimenkul brokerı Özkan Aydemir, Bursa’nın gelecek vadeden bir şehir olduğu söyledi.

Konut satış piyasasına disiplin geliyor!

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından yayınlanan yönetmelik taslağı ile ikinci el konut satışlarına ilişkin piyasadaki düzensizlik olgunlaşıyor. Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Realty World İcra Kurulu Üyesi Özden Efeoğlu, yeni düzenlemenin yasalaşmasını istediklerini söyledi..

Realty World Türkiye, Van'da ofis açtı!

Türkiye’nin en çok tercih edilen gayrimenkul franchise markası Realty World Türkiye, Van’daki ilk ofisini açarak Türkiye genelinde toplam 200’e yakın ofis sayısına ulaştı

Realty World Fibula Gayrimenkul Hizmetleri Haberi

Realty World Fibula Gayrimenkul Hizmetleri

TA-EM İnşaat tarafından yaklaşık 17 bin metrekare açık alan üzerine 17'şer katlı ve 11 blok şeklinde inşa edilen Antalya Portrecidence, sunduğu yaşam biçim ile bölgenin prim yapacak en önemli projeleri arasında gösteriliyor. Antalya Portrecidence, 372 adet 146 metrekare 3+1, 22 adet 286 metrekare çatı dubleks ve 22 adet de 103 metrekare 2+1 bahçe katı daire olmak üzere toplam 396 daire yer alıyor.  Realty World Fibula Gayrimenkul Hizmetleri A.Ş tarafından pazarlaması gerçekleştiren Antalya Portrecidence bünyesinde yer alan konutların devri ise anahtar teslimi oturulabilir halde gerçekleştirilecek. İki etap olarak tamamlanacak projede, her etabın inşaatı ise 12 ila 36 ay arasında tamamlanacak.

Proje dahilinde her blokta çift asansör, jeneratör, yüzme havuzu, fitnes center,Türk hamamı, kapalı  otopark, sauna, scuash, tenis...