Sakarya Erenler satılık hal tesisi

Sakarya Erenler satılık hal tesisi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Erenler İlçesi'ne bağlı Erenler Mahallesi'ndeki hal tesislerini ihale ile satıyor. Satış ihalesi 16 Ağustos'ta gerçekleşecek...

Sakarya Erenler kentsel dönüşüm projesine yeni yön!

Sakarya Erenler Kentsel Dönüşüm Projesi Rezerv Alanda yer alan hak sahipleri ile bir araya gelen Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç açıklama yaptı. Kılıç; “Kentsel Dönüşüm Projesi Rezerv Alanın yeni imar planıyla şuan ki rezerv alan statüsünden çıkarılmasına karar verdik" dedi.

TMSF, İnelsan Mühendislik'in Sakarya'daki deposunu kiraya verecek!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, İnelsan Mühendislik İnşaat'ın Sakarya Erenler'deki deposunu kiraya verecek.

Sakarya Erenler'de 6 milyon TL'ye icradan satılık iş yeri!

Sakarya 4. İcra Dairesi Müdürlüğü, Sakarya ili, Erenler ilçesi, Kozluk Mahallesi 2419 ada, 155 parselde yer alan iş yerini 5 milyon 960 bin 422 TL'ye icradan satıyor...

Erenler Yavuz Selim'de imar değişikliği komisyonda!

Sakarya Erenler Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısında Yavuz Selim Caddesi’nde imar değişikliği teklifi oy birliği ile İmar Komisyonuna sevk edildi.

Sakarya Erenler kentsel dönüşümle değerlenecek!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve teknik heyeti, Erenler Belediye Başkanı Kılıç ve beraberindeki heyet ile bir araya geldi. Başkan Yüce, "Roman vatandaşlarımızın ikamet ettiği bölgeyi kentsel dönüşüme tabii tutacak ve yeni bir yerleşim yeri oluşturacağız” dedi.

Sakarya Erenler ada bazlı dönüşecek!

Sakarya'nın Erenler ilçesinde gündemin en önemli konusu kentsel dönüşüm oldu. Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, “Ada bazlı yapılacak dönüşüm projelerinde birlikte çalışabiliriz” diye konuştu.

Sakarya Erenler Belediyesi'nden imar barışı uyarısı!

Sakarya Erenler Belediyesi, imar barışı uygulamasında faydalanmak isteyen bina sahiplerini uyardı. Belediye, vatandaşların mağdur olmaması için yapı kayıt belgelerini 31 Aralık 2018 tarihine kadar almaları duyurusunda bulundu.

Sakarya Erenler'de 144 konut hak sahibine teslim edildi!

Sakarya'nın Erenler ilçesinde belediye tarafından başlatılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşaatına başlanılan 4 bin konutun yapımı tamamlandı. Proje kapsamında 144 konutun teslimi gerçekleşti.

Sakarya Erenler Eğlence ve Sosyal Yaşam Merkezi tamamlanıyor!

Sakarya Erenler Belediyesi, tarafından hayata geçirilen Eğlence ve Sosyal Yaşam Merkezi’nin inşaatı hızla devam ediyor. Dev projenin bu yıl tamamlanması planlanıyor. 

Sakarya Erenler'deki hal tesisleri 38.2 milyon TL'ye satılıyor!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Erenler İlçesi'ne bağlı Erenler Mahallesi'ndeki hal tesislerini ihale ile satıyor. Satış ihalesi 16 Ağustos'ta gerçekleşecek...

Sakarya Erenler dönüşüm projesinde tapular teslim ediliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki kentsel dönüşüm teslim töreninde yaptığı açıklamada, “15 yıl içerisinde 7 buçuk milyon konutu baştan sona yenileceğiz” dedi.

Sakarya'da 104 alan riskli ilan edildi!

Sakarya Erenler ilçesi Yenimahalle ve Küpçüler Mahalleleri'ndeki 104 alan riskli ilan edildi. Karar, bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı..

Sakarya Erenler'in dönüşüm projesine tam not!

Sakarya Erenler'in kentsel dönüşüm modeli TOKİ Başkanı Ergün Turan'a sunuldu. Proje, Turan'dan tam not aldı.

Sakarya Erenler satılık hal tesisi

Sakarya Erenler satılık hal tesisi Sakarya Erenler satılık hal tesisi


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Erenler İlçesi'ne bağlı Erenler Mahallesi'nde yer alan hal tesisleri ihale ile satışa sunuluyor. 29 bin 483.88 metrekare büyüklüğündeki hal tesisleri için tahmini muhammen bedel ise 38 milyon 200 bin 166,40 TL olarak belirlendi. İhale 16 Ağustos'ta yapılacak.

TİCARİ ARSA SATILACAKTIR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığından:

MADDE 1: İHALENİN KONUSU İŞİN NİTELİĞİ VE MİKTARI:

Mülkiyeti Belediyemize ait, Sakarya İli, Erenler İlçesi, Erenler Mahallesi, 10363 parsel nolu 29843.88 m2 lik Hal Tesisleri Niteliğindeki taşınmazın Satışı.

MADDE 2: ŞARTNAME VE EKLERİNİN NEREDE VE HANGİ ŞARTLARDA ALINACAĞI:

İhale Şartname ve ekleri Sakarya Büyükşehir Belediyesi, İştirakler ve Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğünden 1.000,00 TL karşılığı temin edilebilir.

MADDE 3: İHALENİN NEREDE VE HANGİ USULLE YAPILACAĞI:

İhale, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonunda; 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine...