sakarya Ferizli OSB

sakarya Ferizli OSB

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ferizli Organize Sanayi Toplu Temel Atma Töreni’ne katıldı. Töreni’nde konuşan Başkan Toçoğlu, “Yerel yönetimler olarak Organize Sanayi Bölgeleri’ni çok önemsiyoruz. " dedi

Sakarya Ferizli OSB'de 1 milyar TL yatırımla fabrikalar inşa edilecek!

Sakarya'nın Ferizli OSB bölgesinde yer alan 88 bin metrekare arsa üzerine 3 katlı fabrika inşaatı yapılacak. 

Sakarya 3. OSB itfaiye müfreze binası tamamlandı!

Sakarya'da 3. OSB bünyesinde hayata geçirilen itfaiye müfreze binasının inşaatı tamamlandı.

Sakarya’da ortalama ev fiyatı 210 bin 720 TL!

Sakarya’da ev fiyatları son bir yılda yüzde 6,77 oranında düşüş kaydetmesine rağmen, ilçe bazında bakıldığında Sapanca’da yüzde 18,2, Akyazı’da yüzde 8,1, Ferizli’de yüzde 7,2 değerlendi...

Sakarya Ferizli'de Otomotiv ve Metal İhtisas OSB kurulacak!

Sakarya'nın 30 bin nüfuslu Ferizli ilçesinde 530 hektarlık alana kurulacak ve 2022 yılında üretime başlaması hedeflenen Ferizli Metal ve Otomotiv İhtisas OSB, tamamı faaliyete geçtiğinde 20 bin kişiye istihdam sağlayacak...

Sakarya Ferizli'de inşaat sektörüne büyük kolaylık!

Sakarya Ferizli Belediyesi 2020 yılında müteahhitlere ve müstakil yapı yapmak isteyen vatandaşlara büyük kolaylıklar sunuyor.

Mustafa Varank Sakarya'da fabrika açılış törenine katıldı! 

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Sakarya’nın Ferizli ilçesinde bulunan Organize Sanayi Bölgesindeki Arsan Kauçuk Plastik Makine fabrikasının açılış törenine katıldı.

Sakarya Ferizli Devlet Hastanesi'nin kaba inşaatı bitti!

Sakarya Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ferizli Devlet Hastanesi'nin inşaat alanında incelemelerde bulundu. Soğuk, hastanenin son durumu hakkında açıklama yaptı.

Sakarya Ferizli yeni spor tesisine kavuştu!

Ferizli’de hayata geçirilen spor tesisinin açılışında konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz." dedi.

Sakarya'ya yapılan dev cezaevinin yüzde 30'u tamam!

Adalet Bakanlığı tarafından Sakarya'nın Ferizli ilçesinde 450 dönüm arazi üzerine kurulu cezaevi projesinde inşaat çalışmalarının yüzde 30'u tamamlandı..

Sakarya 3. OSB'de 7.4 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Sakarya İli, Söğütlü İlçesi, Soğucak Mahallesi, 3. Organize Sanayi Bölgesi'nde yer alan fabrika vasıflı gayrimenkul 7 milyon 450 bin TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Sakarya Ferizli'de kentsel dönüşüm kararı alındı!

Sakarya Ferizli ilçesine bağlı iki mahallede kentsel dönüşüm kararı alındı. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı..

Sakarya'nın yeni duble yolu ihaleye çıkıyor!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, D-100 ile 1. OSB arasında hayata geçirilecek ulaşım projesinin 11 Aralık Pazartesi günü ihaleye çıkacağını söyledi.

Ahmet Soğuk: Masrafsız proje olmuyor!

Sakarya Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk katıldığı toplantıda İlçede yapılan çalışmalarla ile ilgili bilgiler verdi. Soğuk, ''Masrafsız proje olmuyor. Önemli olan projelerin kattığı değer'' diye konuştu.

sakarya Ferizli OSB Haberi

sakarya Ferizli OSB


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ferizli Organize Sanayi Toplu Temel Atma Töreni’ne katıldı. Gerçekleştirilen törene Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Vali Hüseyin Avni Çoş, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Milletvekilli Şaban Dişli, SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Jandarma Alay Komutanı Adnan Şimşiroğlu, AK Parti Milletvekilli Adayı Mustafa İsen, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Ülkemiz ve Şehrimizi İçin Çalışıyoruz

Programın açılış konuşmasını yapan SATSO Başkanı Kösemusul, “Ülkemizin ve şehrimizin ekonomisine katkılar sağlamaya devam ediyoruz. Sakaryamız artık büyük hedefleriyle konuşuyor. Sanayi, ticaret, tarım, turizm ve sosyal alanlarda şehrimizi daha üst seviyelere çıkartmak için iş dünyası olarak sorumluğumuzun farkında olduk....