sancaktepe belediyesi nerede

sancaktepe belediyesi nerede

Sancaktepe’lilere daha kolay ve hızlı hizmet verebilmek adına tüm birimleri tek çatıda toplayan Sancaktepe Belediyesi yeni hizmet binasının temellerini Milli Savunma Bakanı’nın katılımı ile gerçekleştirecek...

İBB Sancaktepe'de Bölgesel İstihdam Ofisi açtı!

Çalışmalarına devam eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sancaktepe'de Bölgesel İstihdam Ofisi açtı.

Sancaktepe’de vatandaşlar tapularına kavuştu!

Sancaktepe Belediyesi ve Milli Emlak Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapılan çalışmalarla ilçede tapu sorunları çözülen 33 kişiye düzenlenen törenle tapularını teslim etti.

Kocasinan Sancaktepe Sosyal Tesisi açılışa hazır!

Kocasinan Belediyesi tarafından Sancaktepe Mahallesi'nde inşa ettirilen yeni nesil sosyal tesis açılış için hazır.

Sancaktepe Belediyesi'nin kaymakamlık binasını sattığı iddiası!

Sancaktepe Belediyesi'nin yeni yönetimi 50 milyon liralık borçlanma kararı aldı. Yönetim şuan kendi mülkiyetindeki eski belediye binasını bedeli karşılığında İçişleri Bakanlığına devretti.  

Sancaktepe Belediyesi’nde yeni dönem ilk meclis toplantısı yapıldı!

31 Mart 2019 yerel seçimlerinden sonra Sancaktepe Belediyesi yeni dönem ilk meclisi Başkan Av.Şeyma Edöğücü yönetiminde yapıldı.

Binali Yıldırım: İlk iş, metro Sancaktepe'ye geliyor!

AK Parti İBB Başkan Adayı Yıldırım, "İlk iş, metro Sancaktepe'ye geliyor. Daha sonra Sultanbeyli'de. Sancektepe için bir güzel projemiz daha var. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bir şubesini de Sancaktepe'ye kuruyoruz" dedi...

Sancaktepe Hacı Ahmet Bıyık Cami inşaat ihalesi 4 Şubat'ta!

Sancaktepe Hacı Ahmet Bıyık Cami ve Kuran Kursu inşaat ihalesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yapı İşleri Müdürlüğü tarafından 4 Şubat'ta yapılacak...

Sancaktepe Hilal Mahallesi'ne tapu müjdesi!

Sancaktepe Belediyesi Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü ile yapılan çalışmalar kapsamında, Hilal Mahallesi sakinleri tapularına kavuştu.

İmar barışıyla hem devlet hem vatandaş kazanacak!

Sancaktepe Belediyesi hizmet binasında kurduğu İmar Barışı Müracaat Noktası ile binlerce vatandaşa hizmet vermeye başladı. Belediye Başkanı İsmail Erdem, “Devlet kazanacak, vatandaş kazanacak'' dedi.

Sancaktepe imar planı askıya çıktı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Sancaktepe İlçesi, 24 Kasım 2009 onanlı Plan Notu Değişikliği'ne ilişkin imar planı askıya çıktı..

Kuzey Marmara Otoyolu Sancaktepe Geçişine ilişkin imar planı askıya çıktı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Kuzey Marmara Otoyolu Sancaktepe Geçişine ilişkin imar planı askıya çıkarıldı..

Sancaktepe Akpınar Mahalle Konağı açıldı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Sancaktepe Belediyesi, Akpınar Mahalle Konağı'nı hizmete açtı.

Sancaktepe'de 171 hak sahibi daha tapusuna kavuştu!

Sancaktepe Belediyesi ve Maliye Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü işbirliği ile yapılan çalışmalar kapsamında, arsa maliklerine düzenlenen programla tapuları dağıtıldı.

sancaktepe belediyesi nerede

sancaktepe belediyesi nerede sancaktepe belediyesi nerede

Sancaktepe’lilere daha kolay ve hızlı hizmet verebilmek adına tüm birimleri tek çatıda toplayan Sancaktepe Belediyesi yeni hizmet binasının temellerini Milli Savunma Bakanı’nın katılımı ile gerçekleştirecek. Selçuklu mimarisinde son teknolojinin uygulanacağı hizmet binasında 30 bin metrekare kapalı alan 77 bin metrekare yeşil alan oluşturulacak…


Milli Savunma Bakanı Sayın İsmet YILMAZ, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar ve Sancaktepe Belediye Başkanı Sayın İsmail ERDEM’in katılımı ile gerçekleştirilecek yeni hizmet binası temel atma töreni yapılacak. Tören, 30 Haziran Pazar günü saat 17.00'de...