Sancaktepe’de 59 ailenin tapu sorunu çözüme kavuştu!

Sancaktepe’de 59 ailenin tapu sorunu çözüme kavuştu!

Sancaktepe Belediyesi ilçe genelinde tapu sorunlarını çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Bu çalışmalar dahilinde 59 ailenin daha tapu sorunu çözüme kavuştu. Sancaktepe Belediyesi ilçede 59 aileyi daha tapularına kavuşturdu. Sancaktepe Belediyesi'nde yer alan habere göre; Geçtiğimiz hafta belediye tarafından Abdurrahmangazi,Akpınar, Osmangazi ve Veysel Karani mahallesi’nde yaşayan ailelere tapu teslimi yapıldı. 

Sancaktepe’de 59 ailenin tapu sorunu çözüme kavuştu!

Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü programda yaptığı konuşmada görev süresi boyunca belediye olarak en büyük hedeflerinin tapu sorunundan arınmış gündeminde tapu problemi olmayan bir Sancaktepe olduğunun altını çizerek “Vatandaşlarımız ile özelikle Halk günleri ve mahalle toplantılarında bir araya geldiğimizde tapularla ilgili tarafımıza bildirlen sorunların çözüm noktasında çok gayret sarfettik.Vatandaşımızın menfaatine uygun olacak şekilde pazarlıklar yaparak bugün 59 tapuyu daha hak sahiplerine teslim ettik.Görev sürem boyunca toplamda 465 tapu teslim ettik.İlçemizde bulunan diğer bölgelerde de tapu ve mülkiyet sorununu çözme hususunda çalışmalarımız sürüyor.Amacımız tapu sorunu çözüme kavuşturup gündemimizden çıkarmaktır. Hak sahiplerine tapu dağıtımları önümüzdeki günlerde de devam edecek.. Sancaktepe’de tapusuz mülk kalmayacak. Sancaktepe’de ikamet eden her komşumuz kendi tapulu mülklerinde oturmuş olacak. Tapu sorunu yaşayan komşularımızın problemlerini çözüme kavuşturarak tapularını teslim etmenin mutluluğu içerisindeyiz.Her şey sizlerin huzurla yaşayacağı bir Sancaktepe için” şeklinde konuştu.

Abdurrahmangazi mahallesi’nde 21,Akpınar mahallesi’nde 4, Osmangazi mahallesi’nde 24 ve Veysel Karani mahallesi’nde 10 kişinin tapusu hak sahiplerine teslim edildi.

Tunceli'nin 40 yıllık tapu sorunu çözüldü!