şanlıurfa otogar arazisi

şanlıurfa otogar arazisi

Şanlıurfa Belediyesi, şehirler arası otobüs terminalinin 81 dönümlük arazisini, 45 milyon 500 bin YTL'ye sattı.

Şanlıurfa Harran Otogarı açıldı!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafındahayata geçirilen Harran Otogar'ının açılışı düzenlenen törenle yapıldı.

Şanlıurfa Bozova Otogarı'nın projesi hazırlandı!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Bozova Otogar ve İtfaiye İstasyonu projelerinin hazır olduğunu müjdeledi.

2018 Şanlıurfa Harran'ın yatırım yılı olacak!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Harran’da hayata geçirilen kültür merkezi, otogar, semt pazarı ve otopark projelerinde incelemelerde bulundu.

Şanlıurfa Belediyesi'nden 5.8 milyon TL'ye satılık 3 otogar!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Karaköprü, Viranşehir ve Siverek ilçelerindeki 3 otogarı satışa çıkardı. Gayrimenkullerin satış bedeli 5 milyon 880 bin TL olarak belirlendi.

Aydın'daki eski otogar arazisi kaderine terk edildi!

Aydın'da Şubat 2014'te yeni otogarın faaliyete geçmesi ile yıkılan eski otogar alanı toz toprak altında kaldı.

Şanlıurfa Harran'a otogar ve spor kompleksi müjdesi!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi , "Harran için otogar, spor kompleksi, semt sahaları ve sur içi aydınlatmaları çalışmaları için yakında sahaya ineceğiz." dedi.

Şanlıurfa'da icradan 3.1 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Şanlıurfa 1.Satış Memurluğu, Şanlıurfa Merkez'deki 2. sınıf sulu tarım arazisi olarak kullanılan 4 arsayı satışa çıkardı. İhalenin satış bedeli 3 milyon 157 bin 345 TL olarak belirlendi.

Şanlıurfa'da binlerce köylü yerinden olabilir!

Şanlıurfa'da birkaç uyanık 2012'de çıkan bir yasayı kullanarak, nerede para etmeyen hazine arazisi varsa bunları bulup, kent veya ilçe merkezine yakın hazine arazileri ile takas etmek istiyor. Gerçekleşmesi durumunda ise kanlı olaylar olabilir.

Şanlıurfa'da konut yapacak imarlı alan yok!

Şanlıurfa İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa Önal, kentte imarlı alan azlığı nedeniyle konut fiyatlarının sürekli yükseldiğini söyledi

Şanlıurfa'da imarlı arsa kalmadı, fiyatlar 1 milyon TL'ye çıktı!

Şanlıurfa'da imarlı arsaların tamamı tükendi, daire fiyatları da 1 milyon liraya kadar yükseldi...

Şanlıurfa Alışveriş Merkezi için yapı ruhsatı alındı!

Şanlıurfa Alışveriş Merkezi Projesi için 9 Temmuz 2012 tarihinde yapı ruhsatı alındı...

Necati Kurmel, 1 milyar dolarlık arazisi için AİHM'de!

Necati Kurmel, İstanbul Ballıca'da aldığı ancak hukuki sorunlar nedeni ile Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde olan bir arazisi olduğunu belirterek, "Oraya verdiğim parayı çok daha iyi değerlendirebilirdim" sözüyle yanıtlıyor

Mor Gabriel Manastırı arazisi Yargıtay kararıyla Hazine'ye!

Süryani manastırı Mor Gabriel'in arazisi, resmi varlığını ortaya koyan belgelere rağmen Yargıtay kararıyla Hazine'ye devredilecek

şanlıurfa otogar arazisi

şanlıurfa otogar arazisi şanlıurfa otogar arazisi


Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın başkanlığında encümen salonunda gerçekleştirilen ihaleye, 3 firma katıldı. Muhammen bedeli 40 milyon 44 bin 325 YTL olan arazi için firmalar, kapalı zarflarla teklif verdi.
İhale komisyonunun firmaların evrakını incelemesinin ardından zarflar açıldı. "Kocalar Hayvancılık Tekstil LTD ŞTİ" arazinin metrekaresine 510 YTL, "Yılda İnşaat Taahhüt LTD ŞTİ" 520 YTL ve "Mel 4 Gayrimenkul Geliştirme, Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş" firması ise 535 YTL değer biçti. Daha sonra geçilen açık artırma sonucunda, "Mel 4 Gayrimenkul Geliştirme, Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş" 568 YTL ile ihaleyi kazandı.
Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ihalenin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Şanlıurfa'nın, sahip olduğu potansiyelle yalnız Türkiye'nin değil, dünyanın da en önemli kentlerinden biri olacağını söyledi.
Son...