sarıyerde yalı yangını

sarıyerde yalı yangını

Sarıyer Yeniköy Keresteci Zühtü Sokak'ta bulunan tadilat halindeki 3 katlı yalıda saat 18.30'da yangın çıktı. Yalıyı saran alevler itfaiyenin yaklaşık yarım saat süren çalışması sonucu söndürüldü...

Afyonkarahisar'da ev yangını çıktı!

Afyonkarahisar'da henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı ev yangını çıktı. Afyonkarahisar Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangında 4 evde hasarın meydana geldiği öğrenildi. Şüpheli Raşit S'nin gözaltına alındı.

Kütahya'da orman yangını çıktı!

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü ile çevre ilçe işletme müdürlükleri ekipleri, 16 arazöz, 3 su ikmal aracı ve iş makineleriyle, yangını kontrol altına almak için çalışmalarını sürdürüyor.

Tokat'ta orman yangını çıktı!

Erbaa Orman İşletme Müdürlüğü, Amasya Orman Bölge Müdürlüğü ve Niksar Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri, arazözlerle yangını kontrol altına almak için çalışmalarını sürdürüyor. Yangın, 10 hektarlık alanda etkili oluyor.

Yalı Yeşilköy eylül ayını bekliyor!

Bir dönem Bezmen ailesinin yalısı olarak faaliyet gösteren ancak Depar Teknik Yapı güvencesiyle yeniden doğan 'Yalı Yeşilköy" eylül ayını bekliyor. Akıllı ev sistemiyle karşımıza çıkan proje, son teknoloji ve lüks markalarla donatıldı.

Yalı Yeşilköy projesinin teslimi için geri sayım başladı!

Yeşilköy'e modern yalı İstanbul'un en köklü semtlerinden Yeşilköy, yeni ve en lüks yalısına eylül ayında kavuşuyor. 'Yalı Yeşilköy', 6 aileyi denize sıfır konumda ev sahibi yapacak.

Milas'ta orman yangını çıktı!

Ketendere Mahallesi Mezarlık mevkisindeki ormanlık alanda, henüz belirlenemeyen nedenle orman yangını çıktı. Rüzgarın da etkisiyle hızla büyüyen yangına, havadan 4 helikopter, karadan 5 arazöz ve 30 orman işçisiyle müdahale ediliyor.

Şişli'de şantiye yangını!

Şişli'de şantiye yangını çıktı. Ali Sami Yen Stadyumu'nun bulunduğu arazideki rezidans şantiyesinde yangın çıktı. Henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın için bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi.

Burdur'da orman yangını çıktı!

Burdur'da orman yangını çıktı. Bucak ilçesinde iki farklı noktada çıkan yangında 3 hektar ormanlık ve 2 hektar makilik alan zarar gördü.Bölgede, soğutma çalışmaları sürdürülüyor.

Muğla'daki orman yangını kontrol altına alınmaya çalışılıyor!

Muğla'daki orman yangını kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Gece boyunca devam eden yangına sabahın ilk ışıkları ile birlikte 4 uçak, 8 helikopter ile müdahale edilmeye başlandı

Muğla'da orman yangını çıktı!

Muğla'nın Milas ilçesinde orman yangını çıktı. Milas ilçesinde başlayan orman yangınına, havadan 2 uçak, 5 helikopter, karadan 10 arazöz ve 50 orman işçisiyle müdahale ediliyor.

Avcılar'da depo yangını çıktı!

Avcılar'da depo yangını çıktı. Yeşilkent Mahallesi'nde bir nalbur deposunda çıkan yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale ediyor.Alanın bitişiğindeki tekstil atölyesine ve diğer binanın çatısına sıçrayan alevleri kontrol altına alma çalışmaları sürüyor.

Yalı Yeşilköy teslimleri Eylül'de!

İstanbul'un tarihi semtlerinden biri olan Yeşilköy'de denizin hemen önünde inşa edilerek, son teknoloji ve lüks markalarla donatılan modern yalı Yalı Yeşilköy Depar Teknik Yapı imzası taşıyor...

Yalı Yeşilköy Eylül'de teslim ediliyor!

İstanbul'un tarihi semtlerinden biri olan Yeşilköy'de denizin hemen önünde inşa edilerek, son teknoloji ve lüks markalarla donatılan modern yalı Yalı Yeşilköy, Depar Teknik Yapı imzası taşıyor.

sarıyerde yalı yangını Haberi

sarıyerde yalı yangını

Sarıyer'de tadilat halindeki bir yalıda yangın çıktı.Yalıyı saran alevler itfaiyenin yaklaşık yarım saat süren çalışması sonucu söndürüldü.


Sarıyer Yeniköy Keresteci Zühtü Sokak'ta bulunan tadilat halindeki 3 katlı yalıda saat 18.30'da yangın çıktı.


İşçiler alevleri fark ederek hemen dışarı çıktı. Yalıda tadilat için kullanılan sanayi tipi tüpler de çevredekilerin yardımıyla dışarı çıkarıldı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye, alev alev yanan yalıdaki yangına müdahale etti.


Yaklaşık yarım saat süren müdahalenin ardından yangın söndürüldü. Yangının çıkış nedeni henüz tespit edilemedi. 


Akşam...