Satya Yapı projeleri

Satya Yapı projeleri

EXPO Turkey By Qatar Fuarı'na katılan Satya Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan, sektör ve fuarla ilgili görüşlerini paylaştı. Aydoğan, yabancı yatırımcıların ve fonların Türkiye'nin farklı bölgelerinde konut ve ofis sahibi olmak istediklerini söyledi.

Satya Yayalar Pendik teslim tarihi!

Satya Yayalar Pendik teslim tarihi 2018 yılı sonu olarak belirtiliyor. Satya Yayalar projesinde fiyatlar 210 bin TL'den başlıyor...

İzmit'te yapı projeleri dijital ortamdan teslim edilecek!

Covid 19 Koronavirüsle mücadelede tüm birimleriyle adeta seferber olan İzmit Belediyesi, daha sağlıklı hizmet verebilmek amacıyla Yapı Ruhsat Birimine verilecek mimari ve statik projeleri elektronik posta ortamında alacak.

DAP Yapı Nişantaşı ve Çekmeköy projeleri çok yakında başlayacak!

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, yeni projeleri Nişantaşı ve Çekmeköy'ün çok yakında başlayacağını açıkladı...

Çınar Elite Yapı'nın projeleri yatırımcıların ilgisini çekiyor!

Çınar Elite Yapı, hayata geçirdiği her projede yeniliğe imza atmayı ilke ediniyor. Çınar Elite Yapı'nın Bodrum mimarisine sadık kalınarak doğayla iç içe tasarlanan projeleri, hem yurt içinde hem yurt dışında yatırımcıların ilgisini çekiyor…

İhlas Yapı’nın projeleri için GF Hakan Plastik ürünleri tercih ediliyor!

İhlas Yapı’nın İstanbul’daki önemli projelerinden Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4  projeleri için GF Hakan Plastik ürünleri tercih ediliyor. PVC boru sistemleri ile projelerin atık su drenajlarının sağlıklı bir şekilde yapılması sağlanacak.

Ant Yapı projeleri tamamlanıyor!

Ant Yapı projeleri tamamlanıyor. Yurt içinde ve dışında yeni projeler start alıyor.

Satya Yayalar fiyatları!

Satya Yayalar fiyatları 280 bin TL'den başlıyor. Satya Yapı imzası taşıyan proje İstanbul Pendik'te inşa ediliyor...

Pendik Satya Yayalar Konutları fiyat listesi!

Pendik Satya Yayalar Konutları fiyat listesi 280 bin TL'den başlıyor. Satya Yapı imzası taşıyan proje İstanbul Pendik'te yükseliyor...

Satya Yayalar'da daire fiyatları!

İstanbul Anadolu Yakası Pendik'te Yayalar Mahallesi'nde     Satya Yapı imzasıyla hayata geçirilen Satya Yayalar'da avantajlı konut satışları sürüyor.

Satya Yayalar fiyat ve ödeme planı!

Satya Yapı tarafından Pendik'in Yayalar Mahallesi'nde hayata geçirilen Satya Yayalar daireler Aralık 2018'de teslim ediliyor..

Ordu Projeleri Yapex Yapı Fuarı'nda görücüye çıktı!

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Antalya’daki Yapex Yapı ve Restorasyon Fuarı’na katıldı. Fuarda, büyükşehirin projeleri büyük ilgi gördü.

Yapı projeleri nelerdir?

Yapı projelerinin neler olduğuna ilişkin esaslara Yeni İmar Yönetmeliği kapsamında yer veriliyor. Peki, yapı projeleri nelerdir? Nasıl hazırlanır?

Satya Yayalar daire teslimleri!

Satya Yayalar projesi İstanbul Pendik'te Satya Yapı tarafından hayata geçirildi. Satya Yayalar daire teslimleri ne zaman?

Satya Yayalar Pendik satış fiyat listesi!

Satya Yayalar Pendik satış fiyat listesi 1+1'lerde kısa süreliğine 258 bin TL'den başlıyor. Proje Satya Yapı tarafından İstanbul Pendik'te hayata geçirildi...

Satya Yapı projeleri

Satya Yapı projeleri Satya Yapı projeleri

Satya Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan, EXPO Turkey By Qatar Fuarı'nda Katar devlet erkanı ve özel sektörün önemli temsilcilerinin Türkiye'de geliştirilen projelere ilgi gösterdiklerini belirtti.


Aydoğan, "Türkiye, Körfez Ülkeleri tarafından tercih edilen ülkelerin başında geliyor. Özellikle Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Kuveyt bu ülkeler arasında öne çıkıyor. Bu ülkeler sadece Türkiye için değil tüm dünyada yatırım yapan ve sermayesi ile dünyanın en önemli ülkeleri arasında gösteriliyor. Gerek tarihi bağlarımız gerekse coğrafi yakınlığımız, ülkemizin jeopolitik konumu ve sahip olduğumuz kültürel mozaik tercih edilmemizde büyük rol oynuyor. Ülkemizin her bölgesi farklı güzellikleriyle ön plana çıkabiliyor" dedi. 


Özellikle yabancı yatırımcıların ve fonların Türkiye'nin farklı bölgelerinde konut ve ofis sahibi olmak istediklerini belirten Aydoğan, dünyanın birçok yerinde iş yapan şirketler için İstanbul'da bir...