Scott Disick Kourtney Kardashian oyun evi

Scott Disick Kourtney Kardashian oyun evi

ABD'li şov yıldızı Kourtney Kardashian'ın sevgilisi Scott Disick çocukları için 100 bin dolarlık oyun evi tasarladı.

Joan Smalls, Miami’deki evinin kapılarını Elle Decor dergisine açtı!

Victoria’s Secret modeli Joan Smalls Miami’deki evinind ekorasyonda ilhamı Moschino markası ve Jeremy Scott’tan aldığını söyledi.

Scott Disick çocukları için 100 bin dolarlık oyun evi tasarladı!

ABD'li şov yıldızı Kourtney Kardashian'ın sevgilisi Scott Disick çocukları için 100 bin dolarlık oyun evi tasarladı.

Oscar ödüllü yönetmen Ridley Scott mimarlara seslendi!

Türk Hava Yolları'nın kısa filminin yönetmenliğini yapan Oscar ödüllü dünyaca ünlü yönetmen Ridley Scott, İstambul'daki tarihi camileri çok beğendi. 

Yalın İnşaat maliyetleri düşürüyor!

Uluslararası Yalın İnşaat Yöneticisi Michael Scott, firmanın zamandan tasarruf sağladığını, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu ve maliyetleri düşürdüğünü açıkladı.

Khloe ve Kourtney Kardashian, ABD’deki evini dekore ettirdi!

Sık sık sözde Ermeni soykırımını destekleyen Khloe ve Kourtney Kardashian, ABD’deki evlerini Osmanlı aşığı bir mimara dekore ettirdiler.

Florida'da evler yeniden inşa edilecek!

ABD'nin Florida eyaletinde İrma kasırgasına karşı Florida Valisi Rick Scott’un olağanüstü hal ilan etmesinin ardından çağrıda bulundu. Scott, ''Evinizi yeniden inşa edebiliriz. Ancak hayatınızı yeniden inşa edemiyoruz" ifadelerini kullandı.

Muhteşem Gatsby'nin evi 17 milyon dolara satışa çıkarıldı!

Amerikan toplumunun kaymak tabakasının 1929 ekonomik bunalımının arifesinde yaşadığı şatafatlı yaşamı Muhteşem Gatsby (The Great Gatsby) romanında anlatan yazar F. Scott Fitzgerald’ın bu eserinde yansıttığı malikane 16.88 milyon dolara satışa çıkarıldı.

Kourtney Kardashian geceliği 7 bin dolara ev kiraladı!

Kourtney Kardashian 3 çocuğu ve erkek arkadaşıyla tatile çıktı. Kim Kardashian'ın 37 yaşındaki ablası Kourtney Kardashian tatilde kiraladıkları ev için gecelik 7 bin dolar ödedi.

Avustralya'nın en büyük arazisinin yabancılara satışına izin çıkmadı!

Avustralya Hazine Bakanı Scott Morrison, S. Kidman & Co Ltd’e ait özel arazilerin satışının yabancı yatırımcılara satılmasına izin vermeyeceklerini belirtti. Bakan Morrison, arazileri yerli yatırımcıların alabileceğini hatırlattı.

Tolga Karel, Dominik Playa Las Ballenas adasını 90 bin dolara kiraladı!

Sarah Margaret Scott’la evlenecek olan Tolga Karel, düğün için Dominik'te bulunan Playa Las Ballenas adasını bir haftalığına kiraladı. Bu hazırlık ünlü oyuncuya 90 bin dolara mâl oldu.

İşte geri dönüşümlü eşyalarla, 500 dolar'a yapılan o ev!

Scott Brooks, maliyeti oldukça düşürerek kendi minimal evini inşa etmeyi başaran biri. Çoğunlukla yeniden dönüşümlü materyaller kullanarak, ev için 500 dolardan daha düşük bir harcama yapmış.

İşte 1.300 TL bütçeyle inşa edilen ev!

1300 TL’nin az biraz altında bir bütçeyle var edilmiş bir evi tanıtacağız. Scott Brooks isimli doğaseverin kendine küçük ama kullanışlı bir yaşam alanı yaratma girişimine birlikte imreneceğiz.

Muhteşem Gatsby romanının yazıldığı villa satılıyor!

Dünyaca ünlü ABD'li yazar Scott F. Fitzgerald'ın 'Muhteşem Gatsby' romanını kaleme alırken ikamet ettiği lüks villa 3.8 milyon dolara satışa çıkarıldı. Fitzgerald'ın 'Muhteşem Gatsby' romanını yazarken bu yaşam tarzından etkilendiği düşünülüyor.

Scott Disick Kourtney Kardashian oyun evi

Scott Disick Kourtney Kardashian oyun evi Scott Disick Kourtney Kardashian oyun evi

ABD'li şov yıldızı Kourtney Kardashian (40) ile sevgilisi Scott Disick'in (36) 10 yıllık ilişkilerinde 3 çocukları olmuştu.

Posta gazetesinde yer alan habere göre, inşaat şirketi varisi Disick, en büyüğü 9, en küçüğü 4 yaşında olan çocukları için malikanelerinin bahçesine bir oyun evi inşa etti. Oğlu Mason'ın mini buzdolabı, bir masa ve acil suşi siparişi için bir telefon hattı isteğine uygun hazırlanan ev, tam olarak 100 bin dolara mal...