Serhat Kankur

Serhat Kankur

CMST Turizm Organizasyon ve Gıda Anonim Şirketi Serhat Kankur Yönetim Kurulu Başkanlığı, Metin Belgin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Cavit Özgür Ergün Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 1 Haziran'da kuruldu.

Serhat Öğretici'den MEMDER tarafından toplanan paralara yönelik açıklama!

Makelsan Ltd.Şti Genel Müdürü Celal Serhat Öğretici, Milas Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Mehmet Kırkık ve dernek yönetimi hakkında dernekte toplanan paraların akıbeti ile ilgili iddialarda bulundu. 

Serhat Akın İzmir'de restoran açacak!

Fenerbahçe ve A Milli Takım'ın eski futbolcularından Serhat Akın, yeşil sahalara veda etti. Akın, taşındığı İzmir'de yeni bir restoran açmak için harekete geçti.

Ankara'da Kültür Evleri projesinin ilk adımı atıldı! 

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz’un seçim vaatleri arasında yer alan ve tüm merkez mahallelere inşa edilecek Kültür Evleri projesi için ilk adımı atıldı...

Yeni Serhat İnşaat Otomotiv İthalat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Yeni Serhat İnşaat Otomotiv İthalat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi İstanbul Şubesi Sultangazi'de 50 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Kent Grup Yapı Malzemeleri Elektrik Matbaa ve Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Kent Grup Yapı Malzemeleri Elektrik Matbaa ve Otomotiv Limited Şirketi Kağıthane'de 210 bin TL sermaye bedeli ile Serhat Tınmazlar tarafından kuruldu.

Kahramankazan Millet Bahçesi için kollar sıvandı!

İhalesi gerçekleşen Kahramankazan Millet Bahçesi için zemin etüt çalışmalarına başlandı. Belediye Başkanı Serhat Oğuz, arazide incelemelerde bulundu.

Kahramankazan Mahalle Kültür Evleri için ilk adım atıldı!

Ankara Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz'un seçim vaatleri arasında yer alan Mahalle Kültür Evleri projesi için çalışmalara başlandı.

Kahramankazan Devlet Hastanesi 2020’de açılacak!

Ankara Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, ilçede yapımına devam edilen tam teşekküllü 150 yataklı devlet hastanesi inşaatını inceledi. 

Carthage Seyahat Acenteliği Limited Şirketi kuruldu!

Carthage Seyahat Acenteliği Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Serhat Yalap tarafından kuruldu. 

Seldom Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Seldom Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Serhat Yalap tarafından kuruldu.

JS Köseoğlu İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

JS Köseoğlu İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Jiyan Serhat Köseoğlu tarafından kuruldu. 

Karil Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karil Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hacı Osman İldeniz ve Serhat Karadaban ortaklığında kuruldu.

Karil Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Karil Yapı Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Hacı Osman İldeniz ve Serhat Karadaban ortaklığıyla kuruldu.

Serhat Kankur Haberi

Serhat Kankur

CMST Turizm Organizasyon ve Gıda Anonim Şirketi Serhat Kankur Yönetim Kurulu Başkanlığı, Metin Belgin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Cavit Özgür Ergün Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 1 Haziran'da kuruldu.


CMST Turizm Organizasyon ve Gıda Anonim Şirketi iş konusu; 1.Otel Lokanta ve Eğlence Yerleri a.Her türlü tabldot yemek üretimi ve satışını,üretilen yemeklerin servis hizmetlerini,pazarlamasını ve dağıtımını yapmak.Gerçek ve tüzel işletmelerin yemekli toplantılarının organizasyonunu yapmak. Yeme üretim tesisleri kurmak, kurulu olanları devralmak. b. Her türlü restoran, cafe, lokanta gibi gıda satışının yapılabileceği tesisler kurar, işletir, kiraya verir ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapar.Bu tesisleri franchise olarak verebilir. Yeni tesislerle franchise ilişkisi kurabilir. c. Turizme yönelik, otel, motel, bar, pansiyon, kamping, tatil köyleri, apart oteller, yeme içme tesisleri eğlence yerleri...