Seydişehir toki

Seydişehir toki

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Seydişehir'de 250 bin metrekare alanı İlçe Belediyesinin Toplu Konut İdaresi Başkanlığına verdiğini belirtti.

TOKİ Konya Seydişehir Millet Bahçesi ihalesi 11 Şubat'ta!

TOKİ Konya İli, Seydişehir İlçesi Millet Bahçesi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 11 Şubat'ta...

Seydişehir TOKİ'deki 1 adet konut bugün satışa çıkıyor!

Konya Seydişehir Toplu Konut Projesi kapsamında TOKİ stoğunda bulunan 1 adet 3 oda 1 salon konut 25 Ocak - 31 Mart 2017 tarihleri arasında açık satış yöntemiyle satışa sunuluyor.

TOKİ Konya Seydişehir başvuruları başladı!

Konya Seydişehir Toplu Konut Projesi kapsamında TOKİ stokunda yer alan 1 adet (3+1) konut açık satışa çıkıyor. TOKİ Konya Seydişehir başvuruları başladı.

TOKİ Konya Seydişehir başvuru günü!

Konya Seydişehir Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1 adet konut açık satşa sunulacak. Peki, TOKİ Konya Seydişehir başvuru günü ne zaman?

TOKİ Konya Seydişehir 2017 başvuru!

1 adet dairenin açık satışa sunulduğu TOKİ Konya Seydişehir projesinde daireler için başvurular henüz başlamadı. İşte, TOKİ Konya Seydişehir 2017 başvuru tarihi..

TOKİ Konya Seydişehir başvuruları 2017!

Konya Seydişehir Toplu Konut Projesi kapsamında TOKİ stoğunda bulunan 1 adet konut açık satışa sunuluyor. İşte, TOKİ Konya Seydişehir başvuruları 2017...

TOKİ Seydişehir Devlet Hastanesi ilave inşaat ihalesi yapıldı!

Toplu Konut İdaresi başkanlığı (TOKİ) tarafından Seydişehir’de yapımına devam eden 75 yataklı yeni devlet hastanesinin altyapı ve çevre düzenlenmesi inşaat ihalesi yapıldı.

TOKİ Konya Seydişehir 75 yataklı devlet hastanesi ihalesi bugün yapılacak!

TOKİ Konya Seydişehir 75 yataklı devlet hastanesi, altyapı ve çevre düzenlenmesi inşaat ikmal işi yapım işi ihalesi bugün açık ihale usulü ile saat 14.30'da yapılacak.

TOKİ Konya Seydişehir 75 yataklı hastane ihalesi 8 Mart'ta!

KONYA'nın Seydişehir ilçesi ve bölge halkının merakla beklediği 75 yataklı Devlet Hastanesi Altyapı ve Çevre düzenlemesi inşaatı ikmal yapım işi ihalesinin yapılacağı tarih belli oldu. İhale 8 Mart günü saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Seydişehir'de 2. etap çalışmalarına başladı!

Dar gelirliler için yapılacak TOKİ konutların 2. etabına yer arayışının devam ettiği taleplerin artmasıyla TOKİ'nin Seydişehir'e 2.etap konutları yapma çalışmalarının hız kazanacağı öğrenildi.

TOKİ Konya Seydişehir 75 yataklı hastane ihalesi bugün!

TOKİ Konya Seydişehir 75 yataklı yeni devlet hastanesi ile altyapı ve çevre düzenlemesi ikmal işi yapım işi ihalesi bugün saat 14.30'da yapılacak.

TOKİ Konya Seydişehir'de 75 yataklı hastane yaptıracak!

TOKİ Konya Seydişehir 75 yataklı yeni devlet hastanesi ile altyapı ve çevre düzenlemesi ikmal işi yapım işi ihalesi 28 Aralık 2015 tarihinde saat 15.00'te yapılacak.

Seydişehir Devlet Hastanesi'nin altyapı işleri ihaleye çıkıyor!

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, Seydişehir'e kazandırılan ve yüzde 75'lik kısmı biten 75 yataklı otel konforundaki devlet hastanesinin alt yapı ve çevre düzenleme işinin, TOKİ tarafından 25 Aralık 2015 tarihinde ihaleye çıkarılacağını söyledi

Seydişehir toki

Seydişehir toki Seydişehir toki

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya'da temaslarını sürdürüyor. Kurum, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret etti.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Murat Kurum, Seydişehir'de sosyal konut çalışmalarının da sürdüğünü, 250 bin metrekare alanı İlçe Belediyesinin Toplu Konut İdaresi Başkanlığına verdiğini dile getirdi. 

Daha önce 382 sosyal konut inşa edildiğini belirten Bakan Kurum, "Talepler var. Yine hem 50 bin hem 100 bin sosyal konut kapsamında bu çalışmaları yürütüyoruz. İnşallah önümüzdeki yıl itibarıyla da Seydişehir'imize sosyal konut yapacağımız sözünü vermek isterim" açıklamalarında bulundu.

Konya Seydişehir Millet Bahçesi 2021'de açılacak!

Konya'da kentsel dönüşüm çalışmaları hız...