05 / 07 / 2022

Sinpaş GYO Bursa Modern

Sinpaş GYO Bursa Modern

Sinpaş GYO Bursa ili, Osmangazi İlçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde yer alan Bursa Modern Projesi ve arazilere ilişkin 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Sinpaş GYO Bursa Modern değerleme raporunu yayınladı!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Sinpaş GYO Bursa Modern değerleme raporunu yayınladı.

Sinpaş GYO Bursa Modern'de 1.620 TL taksitle!

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve dublekslerden meydana gelen Sinpaş GYO Bursa Modern projesinde taksitler 1.620 TL'den başlıyor.

Sinpaş GYO Bursa Modern'den sağlık çalışanlarına destek!

Sinpaş GYO Bursa Modern, sağlık çalışanları ile tıp doktorlarının emeklerini ve başarılarını onurlandırmak amacıyla her yıl düzenlenen “HASVAK Sağlıkta Başarı Ödülleri” organizasyonuna destek vererek anlamlı bir katkı sağladı.

Sinpaş GYO Bursa Modern'in güncellenen değerleme raporu yayınlandı!

Sinpaş GYO Anonim Şirketi tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde güncellenen Bursa Modern projesinin değerleme raporu yayınlandı.

Sinpaş GYO Bursa Modern'de 40 ay vade farksız taksit!

Sinpaş GYO Bursa Modern projesinde Mayıs ayında 'Güvenli ve huzurlu bir hayat Bursa Modern'de' sloganı ile başlatılan kampanya kapsamında düşük bir peşinatla, 40 ay vade farksız taksitle konut sahibi olmak mümkün...

Sinpaş GYO Bursa Modern’den ilk yardım seminerine ev sahipliği!

Geliştirdiği temalı konut projeleri ile sektöre yön veren Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Oratklığı Bursa Modern projesi, gerçekleştirdiği bir organizasyon ile Bursa Enduro Motosiklet Kulübü üyelerini ağırladı.

Sinpaş GYO 3 projesinde yeni kampanya başlattı!

Sinpaş GYO 3 projesinde yepyeni bir kampanya başlattı. Bursa Modern, İstanbul Sarayları ve İncek Life için geçerli kampanyada yüzde 10 oranında bir fiyat avantajı sunuluyor

Bursa Modern projesine Rus iş adamlarından büyük ilgi!

Geliştirdiği temalı konut projeleri ile sektöre yön veren Sinpaş GYO’nun Bursa’da ki projesi Bursa Modern, Rusya’nın Petrol, Tekstil ve AVM sektörü devlerinden yatırımcı Rus İşadamları tarafından büyük ilgi gördü

Sinpaş GYO Bursa Modern, 23 Nisan'da etkinlik düzenleyecek!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı 21 Nisan 2013 Pazar günü “Bursa Modern Çocuk Bayramı Şenliği” ile kutlanıyor

Sinpaş Bursa Modern ana sponsorluğundaki ödül töreni 29 Mart'ta!

Sinpaş GYO Bursa Modern’in ana sponsorluğunda düzenlenecek olan IV. Altın Aslan Meslek Başarı Ödülleri Töreni’ni 29 Mart 2013 Cuma günü Hilton Otel’de gerçekleştirecek..

Sinpaş GYO Bursa Modern'de çocuk tiyatroları devam ediyor!

Bursa’nın en büyük konut projesi Sinpaş GYO Bursa Modern’in, sakinlerine sunduğu ayrıcalıklar devam ediyor…

Sinpaş Bursa Modern Çocuk Tiyatro Günleri devam ediyor!

Bursa’nın en büyük konut projesi Sinpaş GYO Bursa Modern’in, sakinlerine sunduğu ayrıcalıklar devam ediyor…

Bursa Modern Çocuk Tiyatroları Günleri devam ediyor!

Bursa’nın en büyük konut projesi Sinpaş GYO Bursa Modern’in, sakinlerine sunduğu ayrıcalıklar devam ediyor…

Sinpaş Bursa Modern Güzellik Semineri'ne ev sahipliği yapıyor!

Sinpaş GYO Bursa Modern, Estetik International işbirliğinde ortaklaşa hayata geçirilen “Güzellik Semineri”ne Bursa Modern Seminer Salonu’nda ev sahipliği yapıyor

Sinpaş GYO, Bursa'daki gayrimenkulünü 57 milyon TL'ye sattı!

Sinpaş GYO, Bursa Osmangazi'deki gayrimenkulünü Arı Finansal Kiralama'ya KDV ve vade farkı hariç 57 milyon TL'ye sattı...

Sinpaş GYO, Bursa Modern'deki 6 gayrimenkulü 28 milyon TL'ye sattı!

Sinpaş GYO, Bursa Modern Projesi'nde yer alan 6 adet gayrimenkulü Arı Finansal Kiralama A.Ş.'ye KDV ve vade farkı hariç 28 milyon TL'ye sattı. 

Sinpaş GYO Bursa Osmangazi arsaları değerleme raporu!

Sinpaş GYO Bursa ili, Osmangazi İlçesinde yer alan 6 adet arsanın değerlendirme raporunu yayınladı.

Sinpaş GYO Bursa Modern 2020 değerleme raporu!

Sinpaş GYO Bursa ili, Osmangazi İlçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde yer alan Bursa Modern Projesi 2020 değerleme raporunu yayınladı...

Sinpaş GYO Bursa Modern 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş GYO Bursa ili, Osmangazi İlçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde yer alan Bursa Modern Projesi ve arazilere ilişkin 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Sinpaş GYO'dan 5 yeni proje!

Yeni projelerine hız kesmeden devam eden Sinpaş GYO 5 yeni projeye hazırlanıyor. Projeler İstanbul, Ankara, Muğla ve Bursa'da inşa edilecek.

Sinpaş'ın Bursa'daki arsasını Bak Yapı satın aldı!

Bak Yapı Sinpaş GYO'a ait Bursa Osmangazi'deki 41 bin 124 metrekarelik araziyi geçtiğimiz günlerde 85 milyon 609 bin liraya satın aldı.

Sinpaş Bursa'daki arsasını satıyor!

Sinpaş GYO Bursa Osmangazi'de yer alan 41 bin metrekarelik arsasının satışı için görüşmelere başladığını açıkladı.

Sinpaş GYO'dan 2017 Babalar Günü kampanyası!

Sinpaş GYO, Babalar Günü’ne özel bir indirim kampanyası hazırladı.15.000 TL indirim avantajı sunan bu kampanya, Queen Central Park Bomonti,Aydos Country, Ege Vadisi, İncek Life ve Bursa Modern projelerinde 17-18 Haziran tarihlerinde geçerli olacak.

Sinpaş GYO'dan 4 yeni proje geliyor!

Sinpaş GYO, Expo Turkey by Qatar'a İstanbul, Bursa ve Ankara projeleri ile katıldı. Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, 4 yeni projenin müjdesini verdi.

Sinpaş GYO Expo Turkey by Katar'a katıldı!

Sinpaş GYO, bugün kapılarını açan Expo Turkey by Katar Fuarı'na katıldı. Katar ve Türkiye işbirliğinde gerçekleşen fuarda Queen Central Park ve Bursa Modern projeleri tanıtılacak.

Sinpaş GYO Bursa Modern değerleme raporunu yayınladı!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Sinpaş GYO Bursa Modern değerleme raporunu yayınladı.

Sinpaş Modern, Bursa'nın en büyük konut projesi olacak!

Sinpaş GYO’nun Bursa’da hayata geçirdiği bin 446 konutlu Modern projesi kentin en büyük konut projesi olma özelliğini taşıyor. Projede 2 bin 300 metre koşu ve yürüyüş parkuru ile 26 bin metrekare gölet bulunuyor.

Sinpaş GYO Bursa Modern Haberi

Sinpaş GYO Bursa Modern

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Bursa Modern Projesi ve Bursa İli Osmangazi İlçesi arazileri hakkında açıklama yaptı.

Sinpaş GYO tarafından Bursa ili, Osmangazi İlçesi Cumhuriyet Mah.yer alan Bursa Modern Projesi ve arazilere ilişkin hazırlanan değerleme raporu yayınlandı.

Sinpaş GYO'nun KAP açıklaması: 
Bursa ili, Osmangazi İlçesi Cumhuriyet Mah.yer bulunan Bursa Modern Projesi ve arzilere ilişkin Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği (III-48.1) uyarınca hazırlanan değerleme raporu ekte yer almaktadır


Dosya için