Sultanbeyli tapu teslimleri

Sultanbeyli tapu teslimleri

Sultanbeyli'de hisseli parsellerde çalışmaları tamamlanan parseller hızla askıya çıkıyor. Bu kapsamda Battalgazi (1415-1534), Adil (1415) ve Mimar Sinan Mahallesi (1534) parseller askıya çıktı.

Sultanbeyli'de tapu sorunu çözüldü!

Sultanbeyli’de nitelikli yapıların sayısı hızla artmaya devam ediyor. Tapusuna kavuşan vatandaşların birçoğu konutlarını dönüştürüyor.

Sultanbeyli'ye tapu müjdesi!

Sultanbeyli'de hisseli parsellerde çalışmaları tamamlanan parseller hızla askıya çıkıyor. Bu kapsamda Battalgazi (1415-1534), Adil (1415) ve Mimar Sinan Mahallesi (1534) parseller askıya çıktı.

Sultanbeyli'nin tapu sorunu tarihe karıştı!

Sultanbeyli Kent Meydanı'nda gerçekleştirilen mitingde konuşan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, ilçenin tapu sorununun tarihe karıştığını söyledi.

Sultanbeyli’de yeni parseller askıda!

Sultanbeyli’de 1561'inci parselin Necip Fazıl ve Hasanpaşa mahallelerinde kalan kısmı askıya çıktı. İlçenin tüm mahallelesinde kadastro ölçümleri devam ederken, parseller tapu verilmeye hazır hale getirilecek.

Binali Yıldırım, Sultanbeyli'de tapu dağıttı!

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Sultanbeyli'de tapu sorunu çözülen vatandaşlara tapularını teslim etti...

Sultanbeyli'de Mülkiyet Ofisi açıldı!

Sultanbeyli Belediyesi, mülkiyet sorununu çözmek ve tapu işlemleri sürecini hızlandırmak için Mülkiyet Ofisi'ni hizmete açtı...

Sultanbeyli’de tapu sevinci!

İstanbul’un hızla gelişen ilçeleri arasında yer alan Sultanbeyli’de tapu sevinci yaşanıyor. 110 yıllık mülkiyet problemi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü desteğiyle nihayete erdi ve bazı parseller için tebligatlar halka ulaştı.

Sultanbeyli’nin tapu sorunu çözüldü!

İstanbul Sultanbeyli’nin yüz yıldır beklediği gün geldi. Hisseli parsellerle ilgili senelerdir verilen mücadele meyvesini verdi ve bugün ilk tebligatlar hak sahiplerine teslim edildi.

Sultanbeyli'ye tapu müjdesi!

Sultanbeyli'de alan tespitleri yapılan ve askı süreci biten 1331 ve 1337 parsellerin hak sahiplerine verilmek üzere tapu tescil işlemleri tamamlandı. Tapuların dağıtımına başlanıyor.

MİNT Çağlayan'da tapu teslimleri başladı!

131 konut ve 9 ofisin yer aldığı MİNT, MİNT Çağlayan projesinin tapularını sözleşme tarihinden önce teslim etmenin mutluluğunu yaşıyor. 

Sultanbeyli'nin 40 yıllık tapu sorunu çözüldü!

Maliye Bakanı Naci Ağbal, İstanbul'un Sultanbeyli ilçesindeki 40 yıllık sorunu çözüme kavuşturduklarını söyledi. 

Sultanbeyli’deki 200 bin kişinin tapu sorunu çözülüyor!

İmar barışı paketinde de yer alan Sultanbeyli tapu sorunu çözülüyor. Belediye Başkanı Keskin, "Tapusu Sultanbeyli Belediyesi’ne geçen kişilerin tapuları, yerlerini karşılaması halinde kendilerine bedelsiz devredilecek. Eğer eksik kısım var ise bu kısım için bedel alınacak" dedi...

Sultanbeyli mülkiyet sorununa neşter!

İmar barışının da düzenlendiği yasa tasarısı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi. İstanbul Sultanbeyli'de tapu maliki ile fiili kullanıcının farklı kişiler olması nedeniyle geniş bir alanı kapsayan mülkiyet sorunu da tasarı ile çözülüyor. Bu durum 200 bin kişiyi doğrudan ilgilendiriyor...

Sultanbeyli tapu teslimleri

Sultanbeyli tapu teslimleri Sultanbeyli tapu teslimleri

Sultanbeyli vatandaşlar tapusuna kavuşuyor. Sultanbeyli Belediyesi'nde yer alan habere göre, birçok parselde tapular hak sahiplerine teslim edilirken çalışmaları tamamlanan parsellerde hızla askıya çıkıyor. Ölçümleri tamamlanan Battalgazi (1415-1534), Adil (1415) ve Mimar Sinan Mahallesi (1534) parseller askıya çıktı. 30 gün süreyle askıda kalacak olan parseller için daha sonra hak sahiplerine tebligatlar gönderilecek. Tebligatlarını alan hak sahipleri belediyeye başvuruda bulunarak tapularına kavuşabilecek.

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin mülkiyet ofisine ziyarette bulundu ve hak sahibi bazı vatandaşlara tapularını teslim etti. Burada askıya yeni çıkan parselleri inceleyen Başkan Keskin, “Yeni parsellerimiz askıya çıktı. Hemşehrilerimize hayırlı olsun. Gönül belediyeciliği anlayışımızdan taviz vermeden halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Rabbime hamdolsun ilçemizin bu sorununu çözdük. Hızla çalışmalarını tamamladığımız parsellerimizi askıya çıkartıyoruz ve hemşehrilerimizin tapu özlemine son veriyoruz”....