Sultangazi ev sahibi kavgası

Sultangazi ev sahibi kavgası

İstanbul'un Sultangazi ilçesinde ev sahibi ile nakliyeci arasında kavga çıktı. Kavga sonucunda iki kişi yaralandı.

Sultangazi'de ev sahibi ve nakliyeci arasında kavga çıktı!

İstanbul'un Sultangazi ilçesinde ev sahibi ile nakliyeci arasında kavga çıktı. Kavga sonucunda iki kişi yaralandı.

20 günde 800'den fazla aile Nef Ataköy'de ev sahibi oldu!

420 milyon liralık yatırımla hayata geçecek Nef Ataköy 22'de 20 günde 800'den fazla aile ev sahibi oldu. Fiyatların 170 bin dolardan başladığı projeyle ilgili bilgi almak için bir ayda 16 bin 522 kisi başvurdu.

Çevre temizlik vergisini kiracı mı ev sahibi mi öder?

2014 yılına ait çevre temizlik vergisinin ilk taksiti en son 2 Haziran'da ödeniyor. İkinci taksitlerin ise Kasım ayı içerisinde ödeneceği çevre temizlik vergisini kiracı mı ev sahibi mi öder?

GLOW3'ten ev sahibi olanların aidatlarını 1 yıl boyunca MOM Yapı ödeyecek!

MOM Yapı, kısa sürede yüzde 90'ının alıcı bulduğu ilk projesi GLOW3'te yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında mayıs ayı içinde ev sahibi olanların aidatları 1 yıl boyunca MOM Yapı tarafından ödenecek...

Espiye Kaymakamlığı 280 aileyi ev sahibi yapacak!

Giresun’un Espiye Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen proje kapsamında ilçede fakir ve muhtaç durumda bulunan 280 aileyi ev sahibi yapacak...

Kiracı ev sahibi sözleşmesi örneği!

Gayrimenkul kiralamalarında taraflar arasında yapılan anlaşmaya dair bir sözleşme imzalanıyor. Sözleşme kapsamında kiralamaya dair bilgilere yer veriliyor. İşte kiracı ev sahibi sözleşmesi örneği bu haberde...

Yeni ev sahibi eski demirbaş borcunu öder mi?

Kat maliki satmış olduğu dairenin satış tarihinden önceki yönetim giderlerinden sorumlu olur mu? Bu gider yeni malikten istene bilir mi? Yeni ev sahibi eski demirbaş borcunu öder mi?

Ev sahibi kiracı tahliye davaları!

Belirli süreli sözleşmelerin süresinin bitiminden en az onbeş gün önce bildirimde bulunmadıkça, sözleşme aynı koşullarla bir yıl için uzatılmış sayılıyor. Peki, Ev sahibi kiracı tahliye dava gerekçeleri nelerdir?

Ev sahibi apartmandan atılabilir mi?

Apartmanda "Apartmandan ev sahibi atma" şeklinde tabir edilen hak kanunda "Kat mülkiyetinin devri mecburiyeti" başlığı altında açıklanıyor. Buna göre ev sahibi apartmandan atılabilir mi? Nasıl atılır? İşte yanıtı...

Mahal Sancaktepe’de teslim yılında hiç peşinatsız ev sahibi olma fırsatı!

Denge Yapı, Sancaktepe’de hayata geçirdiği Mahal Sancaktepe projesinde hiç peşinatsız ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Hayatın 9 ay sonra başlayacağı projede tüm konutlar yüzde 1 KDV ile satılıyor.

Çiftçi, kentsel dönüşüm kredisiyle ev sahibi olabilir mi?

Çiftçiler kentsel dönüşüm kredisi faiz desteği alabilir mi? Tarım işçileri, çiftçiler kentsel dönüşümden nasıl yararlanacak? Çiftçi, kentsel dönüşüm kredisiyle ev sahibi olabilir mi? İşte cevaplar...

Kapıcı da kentsel dönüşümde faiz desteği ile ev sahibi olabilir mi?

Kapıcılar da kentsel dönüşüm kapsamında faiz desteği ile ev sahibi olabilir mi? Kapıcı, faiz desteği ile ev alabilir mi? Apartman görevlileri de kentsel dönüşümde faiz desteği ile konut sahibi olabilir mi? İşte cevaplar...

Eski ev sahibi eşyalarını almazsa, yeni ev sahibi ne yapacak?

Bir gayrimenkul satın aldığınızı ancak, içinde hala eski ev sahibine ait birtakım eşyaların bulunduğunu; bunları gelip geri almadığını düşünelim. Eski ev sahibi eşyalarını almazsa, yeni ev sahibi ne yapacak?

Sultangazi ev sahibi kavgası Haberi

Sultangazi ev sahibi kavgası

Sultangazi'nin Cebeci Mahallesi 2491. Sokak'ta oturan kişi, eşyalarını taşıması için çağırdığı nakliyeci ile henüz bilinmeyen nedenle tartıştı. 

Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre, tartışma kısa süre içerisinde arbedeye dönüştü. Silah ve tornavidanın da kullanıldığı kavga sonucunda iki kişi yaralandı.

Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri geldi. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.