Sur Yapı Mirage Residence nerede

Sur Yapı Mirage Residence nerede

Güneşli Mirage Residence satılık konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. 2017 yılının son çeyreğinde teslim edilecek proje 3 bloktan oluşuyor.

Sur Yapı Mirage Residence'de küçük taksitlerle büyük yatırım!

"Sur Yapı Mirage Residence'de küçük taksitlerle büyük yatırım" sloganıyla tanıtılan Mirage Residence Güneşli'de daire fiyatları 460 bin 750 TL'den başlıyor. Projede yüzde 5 + yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Sur Yapı Mirage Residence teslim tarihi!

Daire fiyatlarının 356 bin TL'den başladığı Sur Yapı Mirage Residence Konutları'nda lansmana özel yüzde 7 indirim yapılıyor. Sur Yapı Mirage Residence teslim tarihi 2017 yılı Kasım ayı olarak belirlendi.

Mirage Residence Güneşli kampanyası!

Mirage Residence Güneşli kampanyası kapsamında lansmana özel fırsatlar sunuluyor. Sur Yapı imzası ile hayata geçirilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Güneşli Mirage Residence indirim kampanyası!

Güneşli Mirage Residence indirim kampanyası kapsamında yüzde 10 + yüzde 7 indirim uygulanıyor. Toplam yatırım bedeli 300 milyon TL olarak belirlenen Mirage Residence'de 342 adet daire bulunuyor.

Sur Yapı Mirage Residence ne zaman teslim?

Toplam 300 milyon TL yatırım bedeliyle yükselen projede dairelerin tipleri 1+1' den 4+1'e kadar farklılık gösterek tasarlandı. Peki Sur Yapı Mirage Residence ne zaman teslim?

Sur Yapı Mirage Residence teslimleri Kasım 2017'de!

Sur Yapı tarafından Güneşli'de inşa edilen Mirage Rezidans Toplam 342 adet daireden meydana geliyor. Projenin yatırım bedeli ise 300 milyon TL olarak belirlendi.

Güneşli Mirage Residence kampanyası!

Güneşli Mirage Residence kampanyası kapsamında lansmana özel fırsatlar devam ediyor. Metro ve metrobüse yakın bir bölgede yükselen proje 300 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor.

Sur Yapı Mirage Residence lokasyon bilgileri!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1 'e kadar farklılık gösterdiği projede 342 adet daire yer alıyor. Sur Yapı Mirage Residence lokasyon bilgileri İstanbul Bağcılar Güneşli'de yükseliyor.

Sur Yapı Mirage Residence nerede?

Lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanan Mirage Residence 17 katlı 3 blok halinde yükseliyor. Proje 300 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Peki Sur Yapı Mirage Residence nerede?

Sur Yapı Mirage Residence'ta 725 bin 760 TL'ye 3+1 ev!

2014'te tüketici tarafından 'Süper Marka' ilan edilen Sur Yapı, 2015'e hızlı bir giriş yaptı. Dev yatırım atağına İstanbul'da iki proje açıklayarak başlayan şirket, Bursa'da da yeni bir projeye imza attı.

Sur Yapı Mirage Rezidans proje fiyatları!

İstanbul Bağcılar'a bağlı Güneşli'de konumlandırılan Güneşli Mirage Rezidans projesi 342 adet daireden meydana geliyor. İşte Sur Yapı Mirage Rezidans proje fiyatları...

Sur Yapı Mirage ev fiyatları 2017!

Sur Yapı Mirage ev fiyatları 415 bin TL'den başlayarak değişiyor. Mirage Rezidans Güneşli projesi Eylül'de teslim ediliyor...

Mirage Rezidans Sur Yapı fiyatlar!

Mirage Rezidans Sur Yapı fiyatları 415 bin TL'den başlayarak değişiyor. Mirage Rezidans projesi önümüzdeki Eylül ayında teslim ediliyor...

Mirage Rezidans Sur Yapı ödeme kampanyası 2017!

Arsa alanı 15 bin metrekare olan Güneşli Mirage Rezidans projesi 342 adet konuttan meydana geliyor. İşte Mirage Rezidans Sur Yapı ödeme kampanyası 2017...

Sur Yapı Mirage Rezidans fiyat listesi 2017!

Sur Yapı Mirage Rezidans fiyat listesi 415 bin TL'den başlayarak değişiyor. Mirage Rezidans Güneşli'de peşinatsız ve faizsiz ödemeler yapılıyor...

Sur Yapı Topkapı projesi 2017'de başlıyor!

Ümraniye'de Şehir Konakları ve Bağcılar'da Mirage Rezidans adında iki projenin satış ve inşaatına devam eden Sur Yapı, 2016 sonu ve 2017 yılı ilk çeyreğinde Topkapı - Zeytinburnu bölgesinde yeni bir projeye başlayacak.

Sur Yapı Mirage Çarşı'daki 31 mağaza satışa çıkıyor!

Sur Yapı Mirage Çarşı'daki 31 adet mağaza Eskidji tarafından düzenlenecek müzayedede açık artırma yöntemiyle satışa sunuluyor. Mirage Çarşı'da dükkan fiyatları 299 bin TL'den başlıyor...

Sur Yapı Cityscape Turkey'de 30 milyon TL'lik rezervasyon aldı!

Cityscape Turkey Fuarı'nda Mirage Rezidans, Exen İstanbul ile Marka Rezidans ve AVM projelerinin maketleri ile yerini alan Sur Yapı fuar boyunca 30 milyon TL'lik rezervasyon aldı.

Sur Yapı Ümraniye'de yeni proje inşa edecek!

Sur Yapı Cityscape fuarına Mirage Rezidans, Exen İstanbul ile Marka Rezidans ve AVM projelerinin maketleri ile katıldı. Ümraniye'de yeni bir arsa alan Sur Yapı sonbahara doğru konut projesini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Sur Yapı 3 projesiyle Cityscape Turkey’de!

24 – 26 Mart tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak fuarda Sur Yapı, Güneşli Mirage Rezidans, Ümraniye Exen İstanbul ile birlikte Bursa Marka Rezidans ve AVM projesini, ulusal ve uluslararası yatırımcılara tanıtacak.

Sur Yapı Mirage Residence ev fiyatları!

Sur Yapı Mirage Residence ev fiyatları 461 bin 700 TL'den başlangıç gösteriliyor. İstanbul Bağcılar'da yer alan Mirage Residence projesinde teslimler Eylül 2017 tarihinde yapılıyor...

14 soruda Sur Yapı Mirage Rezidans projesi!

Sur Yapı Mirage Rezidans nerede yükseliyor? kime ait? alanı kaç metrekare? teslimler ne zaman yapılacak? İşte 14 soruda Sur Yapı Mirage Rezidans projesi...

Sur Yapı Mirage Rezidans

Sur Yapı Mirage Rezidans projesi 342 daire ve 60 dükkandan meydana geliyor. İstanbul Güneşli'de yükselen Sur Yapı Mirage Rezidans projesi 2017 yılının ikinci yarısında teslim edilecek...

Sur Yapı Mirage Residence nerede

Sur Yapı Mirage Residence nerede Sur Yapı Mirage Residence nerede

Güneşli Mirage Residence satılık konutlar 74 metrekare ile 234 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlandı. Projede 48 ay vade farkı olmaksızın taksit yapılabiliyor. 


İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de hayata geçirilen Sur Yapı Mirage Residence 17 katlı 3 blok şeklinde dizayn edildi. Projenin Eylül 2017 tarihinde teslim edilmesi öngörülüyor. 


Mirage Residence Güneşli'de fitness alanı, yürüyüş ve bisiklet parkurları, yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme ve gölgelik alanları gibi ortak yaşam alanları yer alıyor.


Sur Yapı imzası ile yükselen Mirage Residence'de 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konutlar bulunuyor. Proje 342 daire ve 60 ticari üniteden meydana geliyor. 

Güneşli Mirage Residence satılık konutlar!

89 metrekare 2+1 daire fiyatları 679 bin TL,

100 metrekare 2+1 daire fiyatları 816 bin TL,

130...