Temel Afet Bilinci Eğitimleri

Temel Afet Bilinci Eğitimleri

“Temel Afet Bilinci” eğitim semineri, Kayışdağı Lions Ataevi Sosyal Hizmet Merkezi Konferans Salonu’nda verildi. Afetlerde yapılması gerekenlerin paylaşıldığı eğitim, soru ve cevapların ardından son buldu.

Temel afet bilinci eğitimleri başlıyor!

Temel afet bilinci eğitimleri başlıyor. Ataşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) ve Akut Enstitüsü “Deprem Haftası” nedeniyle iş birliği yaparak, liselerde “Temel Afet Bilinci Eğitimleri” verecek...

Temel Afet Bilinci Eğitimleri, 24 Eylül'den itibaren başlıyor!

Ataşehir Belediyesi ve AKUT, doğal afetlere karşı birlikte mücadele ediyor. Ataşehir'de Akut Eğitim ve Araştırma Enstitüsü 24 Eylül'den itibaren doğal afetler konusunda ücretsiz "Temel Afet Bilinci Eğitimleri" verilecek

Tekirdağ Ergene’de Temel Afet Bilinci eğitimi verildi!

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında ilgili personellere “Temel Afet Bilinci ve Yapısal Olmayan Tehlikelerin Azaltılması” konularında “Eğitmen” eğitimi verildi

Ataşehir Belediyesi'nden Temel Afet Bilinci eğitimi!

Ataşehir AKOM ve Ataşehir Belediyesi AKUT Enstitüsü işbirliğiyle 1-7 Mart “Deprem Haftası” etkinlikleri çerçevesinde, ilçe sınırlarındaki 5 bin 368 ilköğretim ve lise öğrencisine “Temel Afet Bilinci” eğitimleri verildi.

Gaziosmanpaşa’da 100 bin öğrenciye Temel Afet Bilinci Eğitimi!

Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçede eğitim gören öğrencileri 'Temel Afet Bilinci Eğitimi' projesiyle doğal afetlere karşı bilinçlendiriyor. Proje kapsamında 100 bin çocuğun eğitimden faydalanması amaçlanıyor.

Zonguldak Belediyesi'nden afet bilinci eğitimi!

Afet ve Acil Durum (AFAD) Zonguldak İl Müdürlüğü ekipleri tarafından Zonguldak Belediyesi Atık Su Arıtma Tesisi çalışanlarına "Temel Afet Bilinci Eğitimi" verildi.

Güngören`de temel afet bilinci eğitimleri başladı!

Güngören Belediyesi, İstanbul MAGDER (İstanbul Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği) işbirliği ve uzman eğitmenleri ile 2015-2016 eğitim yılı eğitimlerine 12. sınıf öğrencilerine yönelik “Temel Afet Bilinci” eğitimleri ile başladı.

Ataşehirli öğrencilere temel afet bilinci eğitimi verildi!

12 Kasım Afet Eğitimi Hazırlık Günü etkinlikleri kapsamında Ataşehir Belediyesi ve Akut Enstitüsü ve Afet Koordinasyon Merkezi’nin işbirliğiyle Ataşehirli öğrencilere “Temel Afet Bilinci” eğitimi verildi.

Sultanbeyli Belediyesi'nden temel afet bilinci semineri!

Sultanbeyli Belediyesinin İstanbul Kalkınma Ajansı desteğiyle hayata geçirdiği Sultanbeyli’de Afetlere Hazırlık ve Farkındalık projesi kapsamında kurulan Sultanbeyli Arama Kurtarma Timi (SAKUT) personele yönelik afet bilinci semineri düzenledi.

Kadıköy'deki 637 binaya yıkım ruhsatı verildi!

Kadıköy'de afet bilinci artıyor 17 Ağustos Marmara Depremi'nin yıldönümü yaklaşırken, Kadıköy'de yürütülen çalışmalarla depreme karşı hem yapısal hem toplumsal bilinç oluşması amaçlanıyor.

Bayrampaşalı öğrencilere Temel Afet Bilinci Eğitimi verildi!

Bayrampaşa Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi (BAYR-AK) Bayrampaşa’daki okullarda öğrencileri eğitimler yoluyla afetlerle ilgili bilgilendirmeye devam ediyor. Öğrencilere afet anında ve sonrasında yapılması gerekenler tüm detaylarıyla anlatılıyor.

Ataşehirli öğrencilere Temel Afet Bilinci Eğitimi verildi!

“Temel Afet Bilinci” eğitim semineri, Kayışdağı Lions Ataevi Sosyal Hizmet Merkezi Konferans Salonu’nda verildi. Afetlerde yapılması gerekenlerin paylaşıldığı eğitim, soru ve cevapların ardından son buldu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına afet eğitimi verildi!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına birey ve aileler için afet bilinci eğitimi verildi.

Demir İnşaat Minopolis'te çocuklara afet bilinci verdi!

“Afet Eğitimi ve Hazırlık Haftası” çerçevesinde yapılan afet bilinci eğitimi, Avrupanın ilk çocuk eğitim ve eğlence şehri Minopolis’te gerçekleşti.Demir İnşaat Minopolis'te çocuklara afet bilinci verdi.

Temel afet bilinci eğitimleri başlıyor!

Temel afet bilinci eğitimleri başlıyor. Ataşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (AKOM) ve Akut Enstitüsü “Deprem Haftası” nedeniyle iş birliği yaparak, liselerde “Temel Afet Bilinci Eğitimleri” verecek...

Temel Afet Bilinci Eğitimleri Haberi

Temel Afet Bilinci EğitimleriAtaşehir Belediyesi ve Kayışdağı Lions Ataevi işbirliği ile "Temel Afet Bilinci" eğitim semineri 27 öğrenci ve 10 velinin katılımıyla gerçekleştirildi.


İlkokul düzeyinde okuyan öğrencilere yönelik düzenlenen “Temel Afet Bilinci” eğitim semineri, Kayışdağı Lions Ataevi Sosyal Hizmet Merkezi Konferans Salonu’nda verildi.

Düzenlenen eğitim seminerinde ilkokul öğrencilerine, deprem öncesi ve sonrasında alınması gereken önlemler hakkında bilgi verildi.

Eğitimde öğrencilere olası afet hallerinde neler yapmaları gerektiği aktarılarak sınıf içerisinde küçük tatbikat uygulaması da yaptırıldı.

Afetlerde yapılması gerekenlerin paylaşıldığı eğitim, soru ve cevapların ardından son buldu.Ataşehir...