Temel Karamollaoğlu kanal istanbul açıklaması

Temel Karamollaoğlu kanal istanbul açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel KaramollaoğSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, çılgın proje olarak bilinen Kanal İstanbul Projesi ile ilgili olarak hükümetle görüşme talebinde bulunmayacaklarını söyledi.

Temel Karamollaoğlu'ndan Kanal İstanbul eleştirisi!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, çılgın proje olarak bilinen Kanal İstanbul projesi ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Temel Karamollaoğlu'ndan Kanal İstanbul açıklaması!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Kanal İstanbul'la ilgili açıklamalarda bulundu.

Karamollaoğlu'ndan Kanal İstanbul eleştirisi!

Saadet Partisi Zeytinburnu İlçesi 2. Olağanüstü Kongresi'nde konuşma yapan Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, Kanal İstanbul projesini eleştirdi...

Kanal İstanbul'da son durum ne?

Önceki gün 1915 Çanakkale Köprüsü'nde çalışmaları inceleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanal İstanbul projesinde son durum hakkında bilgi verdi.

Ekrem İmamoğlu'ndan son dakika Kanal İstanbul yorumu!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul'la ilgili kendisine sorulan soruyu yanıtladı.

Ekrem İmamoğlu'ndan Kanal İstanbul çıkışı!

Gündemde yer alan konulara ilişkin açıklama yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul Projesi'ne yönelik açıklamalarda bulundu. 

Ekrem İmamoğlu'ndan son dakika Kanal İstanbul paylaşımı! 

Çiftçilerle hasat dağıtımına çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul Projesi'ne gönderme yaparak "Birinin aklından kanalın kenarındaki binalar geçer, bizim de aklımızdan sulama kanalları geçiyor"

Ekrem İmamoğlu'ndan son dakika Kanal İstanbul açıklaması!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Silivri Değirmenköy'de düzenlenen “Hasat Bayramı”na katılım gösterdi. Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul'la ilgili de konuştu.

Ekrem İmamoğlu'ndan çok önemli Kanal İstanbul açıklaması!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, gündemden düşmeyen Kanal İstanbul projesine ilişkin dikkat çeken açıklamalar yaptı. İmamoğlu, Kanal İstanbul'un kişisel bir meselesi olmadığına dikkat çekti.

Kanal İstanbul boğazdan daha güvenli olacak!

12. Ulaştırma ve Haberleşme Şurası Ortak Akıl Çalıştayı'nda, açıklamalar yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Kanal İstanbul projesine yönelik açıklamalarda bulundu. 

Ekrem İmamoğlu'ndan Kanal İstanbul yorumu!

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi'ndeki Kastamonulular Dayanışma Derneği'ni (KAS-DER) ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ekrem İmamoğlu Kanal İstanbul hakkında açıklamalarda bulundu. 

Adil Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul'un zemini ile ilgili iddialara yanıt!

AK Parti Gençlik Kolları MKYK toplantısına katılan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanal İstanbul Projesi'ne yönelik iddialar hakkında açıklamalarda bulundu.

Adil Karaismailoğlu'ndan son dakika Kanal İstanbul değerlendirmesi!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı liderliğinde Tersane İstanbul'da hibrit şekilde gerçekleştirilen Türkiye Denizcilik Zirvesi'nin kapanış oturumunda Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanal İstanbul'la ilgili açıklamalar yaptı.

Kanal İstanbul'la yeni bir çağın kapısı aralanıyor!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu öncülüğünde Tersane İstanbul'da hibrit şekilde gerçekleştirilen Türkiye Denizcilik Zirvesi'ne, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı'nın yıl dönümünde start verildi. Karaismailoğlu, Kanal İstanbul'la ilgili dikkat çeken bilgiler paylaştı. 

Adil Karaismailoğlu: Kanal İstanbul Boğaz'dan 13 kat daha güvenli olacak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu çılgın proje Kanal İstanbul ile ilgili yaptığı açıklamada, 'Kanal İstanbul dünyayı Türkiye'ye bağlayacak' görüşünü dile getirerek, "Kanal İstanbul seyir güvenliği açısından Boğaz'dan 13 kat daha güvenli olacak" diye konuştu.

Kanal İstanbul maliyetini 12 yılda çıkaracak!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'ndan Kanal İstanbul projesiyle ilgili detaylı açıklamalar geldi. "Bütçeye yük olmadan yapmaya çalışıyoruz. 15 milyar dolarlık bir proje bu" diyen Karaismailoğlu, kanalın 12 senede kendi gelirini kendi kazanacağını belirtti.

Temel Karamollaoğlu kanal istanbul açıklaması Haberi

Temel Karamollaoğlu kanal istanbul açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin genel merkezinde bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, Temel Karamollaoğlu toplantıda Kanal İstanbul projesi ile ilgili bir soruyu da yanıtladı.

Temel Karamollaoğlu, bir gazetecinin, çılgın proje olarak bilinen Kanal İstanbul Projesi başlamadan önce hükümetle görüşme talebinde bulunup bulunulmayacağı sorusuna, "Bir görüşmeye ihtiyaç olduğu kanaatinde değilim. Bu konu o kadar açık ve net bir şekilde ifade edildi ki tekrar gidip bizatihi bunu 'Sayın Cumhurbaşkanım duymadınız mı bak bir daha söylemek istiyorum.' demenin bir faydasını görmüyorum." yanıtını verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kanal İstanbul...