toi haberleri

toi haberleri

TOKİ'den yapılan açıklamada TOKİ'den konut satın alanlara, kesinlikle satmamaları konusunda uyarı yapıldı.

2017'nin 3'ncü çeyreğinde 6 yeni AVM açıldı!

Pamir & Soyuer Gayrimenkul Haberleri 2017 yılı 3. çeyrek raporu yayınlandı. Pamir & Soyuer Türkiye Gayrimenkul Sektörü raporunda Türkiye Perakende Pazarı incelemesi de yer aldı. 

Kağıthane Cendere Bölgesi, ofis pazarında büyüdü!

Pamir & Soyuer Gayrimenkul Haberleri 2017 yılı 3. çeyrek raporu yayınlandı. Pamir & Soyuer Türkiye Gayrimenkul Sektörü raporunda İstanbul ofis pazarı tüm yönü ile ele alındı. 

Ilıca 2. Etap TOKİ kura sonucu 3+1 daireler!

Ilıca 2. Etap TOKİ kura sonucu 3+1 daireler henüz belli olmadı. Ilıca 2. Etap TOKİ kura sonucu 3+1 daireler açıklandığında Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Asansörleriniz güvenli mi?

Profesyonel Site Yöneticisi Zeynal Fırat, Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com okurları için "asansör" konusunu kaleme aldı..

İkinci el konut satışları neden yavaş?

Profesyonel Site Yöneticisi Zeynal Fırat, Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com okurları için "ikinci el konut satışları" konusunu kaleme aldı..

Ödenmeyen aidatlar yüzünden yaşanan sorunlar!

Profesyonel Site Yöneticisi Zeynal Fırat, Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com okurları için "ödenmeyen aidatlar" konusunu kaleme aldı..

Yüksek aidattan kurtulmanın 10 yolu!

Profesyonel Site Yöneticisi Zeynal Fırat, Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com okurları için "yüksek aidattan kurtulmanın yollarını" paylaştı..

İnköy TOKİ kura sonucu sorgulama 28 Kasım 2017!

İnköy TOKİ kura sonucu 28 Kasım 2017 açıklandığında Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Sitelerdeki temizlik görevlilerinin kullandığı kokular!

Profesyonel Site Yöneticisi Zeynal Fırat, Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com okurları için "konut sitelerinde temizlik" konulu yazı yazdı. İşte yazının detayları...

Binalarınızdaki su depoları temizleniyor mu?

Profesyonel Site Yöneticisi Zeynal Fırat, Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com okurları için "binalardaki su depoları" konulu yazı yazdı. İşte yazının detayları...

Mardan Palace'da 10 milyon dolarlıklık tadilat!

Son bir yıldır icra haberleri ile gündeme gelen Türkiye'nin en lüks otellerinin başında gelen Mardan Palace'da tadilat çalışmaları devam ediyor.

Konut reklamları insanları kandırıyor mu?

Profesyonel Site Yöneticisi Zeynal Fırat, Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com okurları için "konut reklamları" konulu yazı yazdı.

Site yöneticisinin 4 bahanesi!

Profesyonel Site Yöneticisi Zeynal Fırat, Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com okurları için "yöneticilerin bahanesi" konulu yazı yazdı.

toi haberleri

toi haberleri toi haberleri


Açıklamada şu ifadelere yer verildi: " Son günlerde vatandaşlarımızdan gelen şikayetlerde, yetkisiz kişilerce İdaremizin adı kullanılarak, kendilerine ait olmayan ve/veya projede yer almayan konutların üçüncü şahıslara satılmak veya devredilmek istendiği bilgisi yer almıştır. Bu nedenle, İdaremiz projelerinden konut satın almak isteyen kişilerin, satış ve devir işlemlerinin İdaremiz tarafından yetkilendirilmiş Bankaların şubelerinde gerçekleştirildiğini göz önünde bulundurarak ileride problem yaşamamaları için, kötü niyetli bu kişilerin tekliflerine itibar etmemeleri gerekmektedir"