toki 2017 emekli evleri fiyatları

toki 2017 emekli evleri fiyatları

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), yeni çalışması ile ayda 300 TL ile emeklileri ev sahibi yapacak. Emeklilere duyurular www. toki.gov.tr internet sitesinden yapılacak.

Kirada oturan emeklilere çifte müjde!

Kirada oturan emeklilere müjde geldi. TOKİ konutlarında emekli kontenjanının yüzde 50’ye çıkarılması ve her ay kira yardımı yapılması gündemde.

TOKİ'den emekli ve dar gelirliye 280 bin konut müjdesi! 

TOKİ, 50 bin konut projesinin ardından 26 ilde 2 bin 395 konut açık artırma usulüyle satışa çıkardı. Toplam 280 bin konut inşa edecek TOKİ'den 345 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor.

TOKİ'den emekliye ev desteği!

TÜED, TOKİ konutlarında kontenjanın yüzde 50'ye çıkmasını ve kira yardımını gündeme taşıdı. Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen emekliler ise TOKİ'nin emekli kontenjanını artırmasını dört gözle bekliyor.

TOKİ Mersin emekli kura çekimi yapıldı!

TOKİ tarafından Mersin'de inşa edilecek konutların hak sahipleri, noter huzurunda kurayla belirlendi. 262 aile ev sahibi oldu. Kurada adı çıkanlar göz yaşlarını tutamadı...

TOKİ'den emekli ve dar gelirliye 83 bin TL'ye ev!

TOKİ, 28 ilde 4 binden fazla konutu açık artırma usulüyle satışa çıkardı. TOKİ, emekli ve dar gelirlileri 300 liradan başlayan taksitlerle 83 bin TL'ye ev sahibi yapıyor.

İcralık olan emekli TOKİ'ye başvurabilir mi?

TOKİ 2019 emekli başvuruları başladı. Peki TOKİ, başvuru yapacak emeklilerde hangi şartları arıyor? İcralık olan emekli TOKİ'ye başvurabilir mi? TOKİ emekli başvuru işlemleri nasıl yapılıyor? 

TOKİ 50 bin konut emekli başvuru şartları nedir?

TOKİ, 67 ilde, 50 bin sosyal konut için 26 Mart-5 Nisan tarihleri arasında emekliler için konut başvurularını Halkbank vasıtasıyla almaya başladı. Peki TOKİ 50 bin konut emekli başvuru şartları nedir? İşte TOKİ 2019 emekli başvuru şartları...

TOKİ Erzurum emekli konutları için başvurular 25 Mart'ta başlayacak!

Toplu Konut idaresi Başkanlığı, Erzurum'da emeklilere konut için başvuruların 25 Mart tarihinde başlayacağını açıkladı.

TOKİ Beyşehir emekli konutları için başvurular başladı!

TOKİ tarafından Konya'nın Beyşehir ilçesinde emeklilere yönelik konutlar için başvurular alınmaya başladı. 405 konut için başvurular 19 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek.

TOKİ Dedeli emekli projesinde sözleşme dönemi sona eriyor!

TOKİ Dedeli emekli projesinde yer alan konutlar için sözleşme dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ Taşköprü Emekli başvuruları başladı!

TOKİ Kastamonu Taşköprü projesinde yer alan 204 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Tokat Emekli Evleri için ön kayıt kuyruğu!

TOKİ'nin Tokat’ta satışa çıkaracağı 292 konut için emekliler, banka önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Ön kayıt yaptırmak isteyen vatandandaşlar banka şubesi önünden ayrılmadı. 

TOKİ Dedeli emekli evleri başvuru tarihi!

TOKİ Dedeli emekli evleri başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon konutlar bulunuyor.

toki 2017 emekli evleri fiyatları

toki 2017 emekli evleri fiyatları toki 2017 emekli evleri fiyatları


Toplu Konut İdaresi, Kırşehir'deki emeklileri ev sahibi yapmaya hazırlanıyor. TOKİ, yeni çalışması ile ayda 300 TL ile emeklileri ev sahibi yapacak. 


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), emeklileri ev sahibi yapmak için çalışma başlattı. Bunun için 'talep projeleri' ve 'sosyal konut projelerinden yüzde 25 kontenjan ayrılması' şeklindeki iki ayrı yöntem uygulayan TOKİ, bu yıl Kırşehir'inde aralarında bulunduğu 81 ilde bir çok sayıda emekliyi ayda ortalama 300 lira taksitle ev sahibi yapmayı planlıyor. Kırşehir'de hayata geçirdiği bir çok proje ile vatandaşları ev sahibi yapan TOKİ, bu yıl da emeklileri ayda 300 lira taksitle ev sahibi yapacak. 


Kırşehir ile birlikte 2017'de inşa edeceği 65 bin sosyal konutun yüzde 25'ini emeklilere ayıracak olan TOKİ, ayrıca gelen talepler doğrultusunda da projeler gerçekleştirecek. Projeler hayata geçirildikçe başvurular...