TOKİ Edirne Süloğlu kura sonuç listesi

TOKİ Edirne Süloğlu kura sonuç listesi

TOKİ Edirne Süloğlu kura çekiliş sonucu açıklandı. Satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülen projede 75,17 metrekare ve 106,35 metrekare büyüklükte daireler satışa çıkarıldı.

TOKİ Edirne Süloğlu kura sonuç listesi!

TOKİ Edirne Süloğlu kura sonuç listesi henüz açıklanmadı. 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dairelerin satışa çıkarıldığı projede fiyatlar 80 bin 624 TL'den başlıyor.

TOKİ Edirne Süloğlu 3+1 kura sonuçları!

TOKİ Edirne Süloğlu kura çekilişi dün saat 10:00'da gerçekleşti. Toplam 78 adet konutun yer aldığı projede hak sahipleri belirlendi. İşte TOKİ Edirne Süloğlu 3+1 kura sonuçları...

Güloğlu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güloğlu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Gül tarafından kuruldu.

Esenyurt'ta Naim Süleymanoğlu Spor Tesisi açıldı! 

Esenyurt Belediyesi tarafından Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde inşa edilen Naim Süleymanoğlu Spor Tesisi hizmete açıldı. 

İç Mimar Mahmut Çöloğlu, ABD merkezli yapı marketi kuruyor! 

İç Mimar Mahmut Çöloğlu, ABD'de 4 depoya ve 12 dağıtım merkezine sahip yapı marketi kuruyor...

Naim Süleymanoğlu Spor Lisesi yarın açılıyor!

Sultanbeyli'de yer alan Naim Süleymanoğlu Spor Lisesi yarın Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla açılıyor.

Selahattin Süleymanoğlu, Halk GYO'dan ayrıldı!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Süleymanoğlu, görevinden istifa ettiğini Halk GYO Yönetim Kurulu'na bildirdi...

Yıldırım Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi tamamlandı!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'nin inşaatını tamamladı.

Kadir Mısıroğlu'nun restoranı İBB'yi karıştırdı!

Kadir Mısıroğlu'na ait olduğu iddia edilen Üsküdar'daki Yakamoz Restoran'ın tespit edilen kaçak bölümleri ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne önerge verildi.

Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi açılıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'ni hizmete açıyor.

Davut Güloğlu kazandığını inşaata yatırıyor!

Capacity’de Best FM canlı yayınıyla gerçekleşen Yasemin Şefik ile İki Koltuk’un yeni konuğu Davut Güloğlu oldu. Davut Güloğlu programda ''cebimde beş kuruş param yok ama dairelerim var'' dedi. 

Süleymanoğlu Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Süleymanoğlu Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Edif Süleymanoğlu tarafından kuruldu. 

Rıdvan Fadıloğlu'ndan imar barışı uyarısı!

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Belkıs ile Burak Mahallesi’ni ziyaret etti ve kahvehanelerde bir araya gelen vatandaşlara imar barışı konusunda açıklamalar yaptı. 

Selahattin Süleymanoğlu kimdir?

Selahattin Süleymanoğlu, Halk GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Peki, Selahattin Süleymanoğlu kimdir?

Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nin yüzde 80'i tamamlandı!

Kentteki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nin yüzde 80'ini tamamladı!

TOKİ Edirne Süloğlu kura sonuç listesi Haberi

TOKİ Edirne Süloğlu kura sonuç listesi

TOKİ Edirne Süloğlu Evleri ödeme planı kapsamında 120 ya da 180 ay vade fırsatı sunuluyor. Projede aylık taksitler 394 TL'den başlangıç gösteriyor. 


TOKİ Edirne Süloğlu kura çekiliş sonucu yayınlandı. Kura çekimi dün saat 10.00'da gerçekleşen projede 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan 38 adet konut için hak sahipleri belli oldu. 


Daire fiyatları 80 bin 624 TL ile 147 bin 502 TL arasında farklılık gösteren TOKİ Edirne Süloğlu'nda 9 bin 675 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. 


Talep örgütlemesi yöntemiyle geliştirilen TOKİ Edirne Süloğlu'nda 2+1 dairelerin büyüklükleri 75,17 metrekare, 3+1 dairelerin büyüklükleri ise 106,35 metrekare şeklinde dizayn edildi. 


TOKİ Edirne Süloğlu kura çekiliş sonucu için tıklayın

Satış duyurusu için