toki ihaleleri 2020

toki ihaleleri 2020

Türkiye Genelinde TOKİ Tarafından Yapılacak Olan Konut, Sosyal Donatı, Eğitim Yapıları, Yerleşim Alanları Kentsel Tasarım Uygulama Projeleri İle İlgili Mühendislik Ve Mimarlık Tasarım Hizmetleri 28. Paket Danışmanlık Hizmet Alım İşi (ön yeterlik) ihalesi yarın saat 10:30'da yapılacak.

TOKİ 28. Paket Danışmanlık işi ihalesi 27 Ekim'de!

Türkiye Genelinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca Yapılacak Olan Konut, Sosyal Donatı, Eğitim Yapıları, Yerleşim Alanları Kentsel Tasarım Uygulama Projeleri İle İlgili Mühendislik Ve Mimarlık Tasarım Hizmetleri 28. Paket Danışmanlık Hizmet Alım İşi (ön yeterlik) ihalesi 27 Ekim'de yapılacak.

TOKİ projelerinin oluşturduğu mağduriyet TBMM'de!

Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, TOKİ'nin yaptığı konut projelerinin oluşturduğu mağduriyeti TBMM gündemine taşıdı.

TOKİ'den o illere ucuz konut müjdesi!

Dar ve orta gelirli aileler için yeni konutlar üretmeyi hedefleyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu ay içerisinde 4 bin 602 konutun ihalesini yapacak.

TOKİ'den 4 bin 602 ucuz konut müjdesi!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ağustos ayı içerisinde 4 bin 602 konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ Elektrik Enerjisi Alımı İşi ihalesi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Elektrik Enerjisi Alımı İşi ihalesi yarın saat 11:00'de yapılacak. 

TOKİ 20. Paket Danışmanlık Hizmet Alım İşi ihalesi yarın!

Türkiye Genelinde TOKİ Tarafından Yapılacak Olan Yerleşim Alanları Kentsel Tasarım Projeleri Hazırlatılması İşi İle İlgili Mühendislik Ve Mimarlık Tasarım Hizmetleri 20. Paket Danışmanlık Hizmet Alım İşi ihalesi yarın saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ Denizli'de zemin etüt raporu hazırlatacak!

TOKİ Denizli İlinde Zemin Etüt Raporu Hazırlanması Hizmet Alımı İşi ihalesini 12 Şubat 2020 tarihinde yapacak.

İzmir'de TOKİ'nin satışa çıkardığı arsaların ihaleleri meclis gündeminde!

İzmir'in bazı ilçelerindeki arsalar için TOKİ tarafından 23 Haziran 2020 tarihinde duyurulan satış ve kira ihaleleri meclis gündemine taşındı. CHP'li Polat, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

TOKİ Sivas 2020 kura çekimi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Sivas Merkez 2020 projesinde yer alan konutların kura çekimi bugün gerçekleştirilecek.

TOKİ Sivas 2020 projesinin ihalesi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Sivas'ta inşa edilecek olan 475 konutun ihalesi yapıldı.

TOKİ Tunceli 2020 kuraları bugün çekiliyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Tunceli 2020 projesinde yer alan konutların kura çekilişi bugün yapılacak.

TOKİ Alanya 2020 kura çekilişi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Alanya projesindeki konutların kura çekimi bugün gerçekleştirilecek.

TOKİ Alanya 2020 kuraları yarın çekiliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Alanya projesinde yer alan konutların kura çekilişi yarın yapılacak.

TOKİ İstanbul 2020 kura çekilişleri bugün başlıyor!

TOKİ'nin 100 bin konut İstanbul kura çekilişi bugün itibariyle başlıyor. İstanbul'un Tuzla, Arnavutköy ve Başakşehir ilçelerinde yer alan toplam 10 bin adet konut sahibini bulacak.

TOKİ İstanbul 2020 kura çekilişleri yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İstanbul'da inşa edeceği 10 bin konut için kura çekilişleri başlıyor...

TOKİ İstanbul 2020 kura sonuçları ne zaman açıklanacak?  

TOKİ İstanbul 100 bin sosyal konut projesinde heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Yüz binlerce kişinin başvuruda bulunduğu TOKİ evleri için kura çekiliş tarihi açıklandı. Peki TOKİ İstanbul 2020 kura sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte merak edilen sorunun cevabı...

TOKİ İzmit 2020 kuraları çekildi!

Kocaeli’de Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından inşa edilecek olan bin 250 konutun sahiplerinin belirlenmesi için yapılan kura töreninde isimleri okunan vatandaşlar büyük heyecan yaşayarak gözyaşlarına boğuldu.

TOKİ Kocaeli 2020 kura çekilişi nerede yapılacak?

TOKİ’nin Kocaeli'nde yapacağı 3 bin sosyal konutun kura çekiminin nerede ve saat kaçta yapılacağı belli oldu. TOKİ Kocaeli kura çekim tarihinin geçtiğimiz ay belli olması ile vatandaşlar, TOKİ Kocaeli 2020 kura çekilişi nerede yapılacak? sorusunun yanıtını merak etmeye başladı...

TOKİ Çanakkale 2020 başvuruları yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale Ayvacık projesinde yer alan konutlar yarın itibariyle satışa çıkıyor.

TOKİ İstanbul 2020 kuraları nerede çekilecek?

TOKİ İstanbul 2020 kuraları nerede çekilecek sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ İstanbul 2020 kura yeri ve TOKİ İstanbul 2020 kura saati...

toki ihaleleri 2020 Haberi

toki ihaleleri 2020

Türkiye Genelinde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca Yapılacak Olan Konut, Sosyal Donatı, Eğitim Yapıları, Yerleşim Alanları Kentsel Tasarım Uygulama Projeleri İle İlgili Mühendislik Ve Mimarlık Tasarım Hizmetleri 28. Paket Danışmanlık Hizmet Alım İşi danışmanlık hizmeti işi için, yeterli tecrübeye sahip adaylar teklif vermek üzere ön yeterlik başvurusuna davet edilmektedir. Ön yeterlik değerlendirmesi sonucu yeterliği tespit edilenler arasından ön yeterlik şartnamesinde belirtilen kriterlere göre sıralanmak suretiyle kısa listeye alınarak teklif vermeye davet edilecek isteklilerin katılımıyla 4734 sayılı Kanunun 5. bölümünde yer alan hükümlere uygun olarak belli istekliler arasında ihale usulü ile ihale edilecek.


İhale Kayıt Numarası    :    2020/530109 
1-İdarenin
a) Adresi    :    Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent ÇANKAYA/ANKARA
b) Telefon ve faks numarası    :    3125652000 - 3122667748
c) Elektronik Posta Adresi    :  ...