05 / 07 / 2022

toki peşinat ödemeleri

toki peşinat ödemeleri

TOKİ’den konut alan veya konut alacak vatandaşlar peşinat ödemelerini ne zaman yapacak? İşte yanıtı...

8 soruda 2019 TOKİ projeleri!

Dar ve orta gelirli vatandaşları ev sahibi yapan TOKİ 2019'da da konut hamlesi başlattı. Peki 2019’da TOKİ hangi illerde konut yapacak? Konut fiyatları ne kadar olacak? İşte 2019 TOKİ projeleriyle ilgili tüm merak edilenler...

TOKİ yüzde 25 peşinat ve 36 ay taksitle 17 ildeki arsaları yarın satıyor! Bu fırsatı kaçırmayın!

TOKİ, 17 ilde yer alan arsaları yarın saat 10:30'da satışa sunuyor. Arsa satışı kapsamında yüzde 25 peşinat ve 36 ay taksit imkanı sağlanıyor...

TOKİ'den 3 büyükşehir ve 29 ilde ucuz arsa fırsatı! 24 taksit ve yüzde 25 peşinat imkanıyla! 176 bin TL'den başlıyor...

TOKİ, 3 büyükşehir ve 29 ilde ucuz arsa satışına başlıyor. 24 ay taksit ve yüzde 25 peşinat imkanıyla satışa sunulacak arsaların fiyatları 176 bin TL'den başlıyor...

Başakşehir Avrasya Konutları'nda yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirim fırsatı!

Başakşehir Avrasya Konutları'nda yüzde 5 peşinat yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Projede yer alan konutların taksit ödemeleri ise 3'üncü yılda başlıyor...

Gebze Emlak Konutları 3'te yüzde 5 peşinat yüzde 10 indirim!

Gebze Emlak Konutları 3'te yüzde 5 peşinat yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor. Projede yer alan konutların taksit ödemeleri 3. yılda başlıyor...

TOKİ'den 7 bin lira peşinat 303 lira taksitle ev fırsatı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 7 bin lira peşinat ve 303 lira taksitle konut fırsatı sunuyor. Projelerde yer alan konutlar kurasız olarak açık satış yöntemiyle satışa çıktı.

TOKİ'den 5 bin lira peşinat, 344 lira taksitle ev fırsatı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 17 ilde 5 bin lira peşinat ve 344 lira taksitle konut fırsatı sunuyor. Projeler kurasız olarak açık satış yöntemiyle satışa çıktı.

TOKİ'den 6 bin lira peşinat, 344 lira taksitle ev!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 6 bin TL peşinat ve 344 lira taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

TOKİ peşinat ödemeleri ne zaman yapılacak?

TOKİ’den konut alan veya konut alacak vatandaşlar peşinat ödemelerini ne zaman yapacak? İşte yanıtı...

TOKİ taksit ödemeleri ne zaman başlayacak?

TOKİ kura sonucunda vatandaşlar taksit ödemelerine başlıyor. Peki TOKİ peşinat ödemeleri ne zaman başlıyor ve nasıl oluyor? İşte tüm detaylar...

İmar barışında peşinatı olmayana kredi imkanı!

İmar barışı ödemeleri için son 10 günün içine girildi. İmar barışı için peşinatı bulunmayan vatandaşlara bankalar yüzde 1.55’den başlayan faiz oranları ile imar barışı konut kredisi kullandırıyor.

TOKİ'den 13 bin TL peşinat, 393 TL taksitle ev fırsatı! 

Dar ve orta gelirli aileler için yeni konutlar hayata geçiren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 3 ilde 4 projeyi satışa çıkardı. TOKİ'nin satışa çıkardığı projelerden 13 bin 666 TL peşinat ve 398 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün.

TOKİ'den 7 bin TL peşinat ve 309 TL taksitle konut fırsatı!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu hafta itibariyle 4 yeni kampanyaya başladı. TOKİ'nin satışa çıkardığı projelerden 7 bin TL peşinat ve 309 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün.

TOKİ'den 10 bin lira peşinat, 410 lira taksitle ev fırsatı!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu hafta itibariyle 4 yeni kampanyaya başladı. TOKİ'nin satışa çıkaracağı projelerden 10 bin TL peşinat ve 410 TL taksitle konut sahibi olmak mümkün.

toki peşinat ödemeleri Haberi

toki peşinat ödemeleri

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'ndan (TOKİ) ev alan veya konut alacak vatandaşlar, "TOKİ peşinat ödemeleri ne zaman yapılacak?" sorusunun cevabını merak ediyor. Yeni Akit'te yer alan habere göre, TOKİ başvuruları, TOKİ satışları, TOKİ kura sonuçları en çok araştırılan konuların başında yer alıyor.

Peşinat ödeyecek miyim?

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) alt gelir grubuna üretilen konutlar için ilanda belirtilen miktarda peşinat alınmaktadır. Peşinatın, sözleşme sırasında aracı bankaya yatırılması gerekmektedir. Toki ödemelerinin başladığı tarih her proje için farklılık gösteriyor. Bu kapsamda ödemeler projenin sözleşme imzalama tarihini takip eden aydan itibaren başlıyor. Her projenin sözleşme imzalama tarihi ve diğer tüm detayları satış duyurusunda yer alıyor. 

TOKİ borcu bitene kadar tapu alınır mı?

TOKİ kura yöntemiyle nasıl konut satıyor?

400 TL'den az taksitli TOKİ projeleri Temmuz 2019!