05 / 07 / 2022

TOKİ Trabzon Akyazı Spor Kompleksi ihale

TOKİ Trabzon Akyazı Spor Kompleksi ihale

2 Mayıs tarihinde gerçekleşecek TOKİ Trabzon Akyazı Stadı ihalesinde 11 firma yarışacak...

Trabzon Akyazı Stadı, Katar Emiri ile açılacak!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon Akyazı Stadını Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad Al Sani ile birlikte açacak.

Trabzon Akyazı Stadı 18 Aralık'ta açılacak!

Trabzon'da inşa edilen Akyazı Stadı'nın açılış töreninin 18 Aralık'ta yapılması planlanıyor.

Trabzon Akyazı Stadı'nda son aşamaya gelindi!

TOKİ tarafından Trabzon'da deniz doldurularak, dolgu zemini üzerine inşa edilen Akyazı Spor Kompleksi'nde çalışmalar son aşamaya geldi.

Trabzon Akyazı Stadı en kısa sürede tamamlanacak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan,Trabzonspor'un yeni stadyumu Akyazı'daki çalışmaları yerinde inceledi. Turan, "Trabzonspor'a güzel bir stadyum yapıyoruz. Her şey çok güzel olacak" dedi.

Trabzon Akyazı Stadyumu'nda sona yaklaşıldı!

TOKİ tarafından Trabzon'da deniz doldurularak, dolgu zemini üzerine inşa edilen Akyazı Spor Kompleksi'nde sona yaklaşıldı.

Trabzon Akyazı Stadı için geri sayım başladı!

Trabzon Akyazı Stadı’nın bordo-mavi renkte olan koltularının montajı başladı. Montaj bitince zemin çalışması start alacak...

Trabzon Akyazı Stadı'nın açılışı gecikecek mi?

Trabzon'da yapımı süren Akyazı Spor Kompleksi'ndeki gecikmeler can sıkıyor. Çatı inşaatı için kurulan direklerin sökülmesinin en az 2 ay süre alacağı belirtiliyor.

Trabzon Akyazı Stadyumu'nda sona gelindi!

TOKİ Başkanı Ergün Turan, Akyazı Spor Kompleksi'nde sona gelindiğini açıkladı. Turan, Akyazı Spor Kompleksi için çim saha, koltuk ve skorbord ihalelerinin yapıldığını bildirdi.

Trabzon Akyazı Stadı'nın inşaatı 2 ay içinde bitecek!

Gümüşhane valiliğinden, son valiler kararnamesi ile Trabzon Valiliğine atanan Yücel Yavuz, Trabzonspor’un yeni sezona yetiştirilmeye çalışılan stadı Akyazı’yı ziyaret etti.

Trabzon Akyazı Stadı önümüzdeki sezon açılacak!

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Vodafone Arena’nın ardından Trabzonluların da sabırsızlandığını söylüyor. Akyazı Stadı’nın önümüzdeki sezona açılması hedefleniyor

Trabzon Akyazı Tüneli'nde sona yaklaşıldı!

Karadeniz Sahil Yolu'nun Trabzon kesiminde yapımı süren, yangın, kaza gibi acil durumlarda araçlara iki tüp arasında geçiş imkanı sağlanması bakımından Türkiye'de tek olan Akyazı Tüneli bitme aşamasına geldi.

Trabzon Akyazı tünellerinin inşaatında sona gelindi!

TRABZON Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğu yapımı devam eden Kanuni Bulvarı'nın yapımın tamamlanmasıyla kent merkezinin iki kat büyüyeceğini söyledi. Gümrükçüoğlu, Akyazı tünellerinin tamamlanma aşamasına geldiğini kaydetti.

Trabzon Akyazı Stadyumu için durum değerlendirmesi yapıldı!

Trabzon Akyazı mevkiinde yapım çalışmaları aralıksız olarak devam eden stadyum ve spor tesisleri için bir koordinasyon toplantısı yapıldı.

TOKİ Trabzon Akyazı Spor Kompleksi ihale Haberi

TOKİ Trabzon Akyazı Spor Kompleksi ihale

40 bin seyirci kapasiteli olacak TOKİ Trabzon Akyazı Spor Kompleksi ihalesi 2 Mayıs'ta gerçekleşecek. 16 firmanın ön yeterlilik ihalesine girdiği stadyum için 11 firma ihale teklif alma oturumuna katılma hakkı kazandı. Spor kompleksinin içerisinde, 2 doğal çim sahası, 5 sentetik çim saha, 4 tenis kortu, 2 basketbol sahası, 1 voleybol sahası ve açık otopark yer...