tokinin adana ev kampanyası

tokinin adana ev kampanyası

TOKİ bu hafta Türkiye genelinde 3 konut satış kampanyasına başlayacak. İstanbul Halkalı'daki kampanya 5 Ekim'de bitecek. Ankara Turkuaz Vadisi'ndeki kampanya ise 31 Ekim'e kadar devam edecek.

Adana Ters Ev projesinin temeli atıldı!

Adana Yüreğir'de yerli ve yabancı turistleri ağırlayacak olan "Ters Ev" projesinin temeli atıldı.

Adana Sarıçam'da kirasını ödeyemeyen aile sokakta kaldı!

Adana merkez Sarıçam ilçesinde yaşayan Sarıç ailesi, kirayı ödeyemeyince ev sahibi tarafından eşyalarıyla birlikte sokağa atıldı.

TOKİ Adana Sarıçam Akkuyu kuraları yarın çekiliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Adana Sarıçam Akkuyu projesindeki konutların kuraları yarın çekilecek.

Adana Feke'de yol çöktü: 1 ev yıkıldı!

Adana Feke'de meydana gelen heyelan sonucunda yol çöktü. İlçede bir ev yıkıldı ve kullanılmaz hale geldi.

Adana Döşeme'deki tarihi ev göçüyor!

Adana Döşeme Mahallesi Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanı Halil Tunçsoy, “Tarihi mahallemizin mozaikleri tek tek yok oluyor” dedi.

Adana'da yıkım gerginliği!

Adana'da yoğun yağmur yağışı sonrası evde çatlaklar oluştu. Temelden kaydığı ve duvarlarında çatlaklar olduğu tespit edilen ev için yıkım kararı alındı... 

Çukurova'daki riskli iki katlı ev yıkıldı!

Adana'nın merkez Çukurova ilçesinde çökme riski bulunan iki katlı ev, belediye ekipleri tarafından yıkıldı.

Adana'da tahliye edilen ev iki saat sonra çöktü!

Adana'da sağanak nedeniyle duvarlarında çatlak meydana gelen ev, tahliye edilmesinden 2 saat sonra çöktü. 

Şener Şen’in doğduğu ev her an çökebilir!

Şener Şen’in doğduğu Adana’daki ev yıkılma riski altında. Bakımsızlıktan harabeye dönen ev için çevre esnafı, Şener Şen’e doğduğu eve sahip çıkma çağrısında bulundu….

350 ev ve iş yerini üzerlerine geçiren aile yakalandı!

Adana'da çete kuran aile vatandaşları tehdit ederek para, tarla, ev ve iş yerlerini üzerlerine geçirdi. Polis tarafından yakalanan çete gözaltına alındı.

TOKİ 50 bin konut Adana 2019!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapan TOKİ, Türkiye genelinde 50 bin konut satışında düğmeye bastı. Bu kapsamda Adana'da da 2 bin 275 adet konut satışa sunuluyor. Peki TOKİ 50 bin konut Adana fiyatları ne kadar? TOKİ Adana 2019 başvuruları ne zaman yapılacak. İşte TOKİ 50 bin konut Adana 2019

Adana Kızıldağ Yaylası’nın tapu sorunu çözüldü!

Adana Karaisalı’nın Kızıldağ Yaylası’nda 700 ev sahibi vatandaş, emlak ve rayiç bedellerinin yarısı üzerinden ödeme yaparak tapularına kavuşuyor.

Yeni Adana İmar İnşaat uygun fiyatlarla ev sahibi yapıyor!

Adana Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Yeni Adana İmar İnşaat'ın dar gelirli vatandaşları uygun fiyatlarla ev sahibi yapma hedefinde başarı sağladığı bildirildi. 

tokinin adana ev kampanyası

tokinin adana ev kampanyası tokinin adana ev kampanyası

1) Adana Seyhan: Zircirlibağlar'da 610 konut. 147 metrekare alanlı konutların fiyatları 87 bin 669 YTL ile 107 bin 72 YTL arasında. Başvurular 1 ile 26 Ekim tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası şubelerine yapılabilecek.

2) Düzce: Metek'te 330 konut. 81 metrekare alanlı konutların fiyatı 57 bin 721 YKL'den başlıyor ve 72 bin 353 YTL'ye kadar yükseliyor. Başvurular 1 ile 19 Ekim tarihleri arasında Düzce Belediye Başkanlığı'na yapılabilecek.

3) Manisa Akhisar: 299 konut. 129 metrekare alanlı konutların fiyatı 97 bin 842 YTL ile 117 bin 555 YTL arasında. Başvurular 5 ile 19 Ekim tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası şubelerine yapılabilecek.

Öteyandan TOKİ'nin 27 Ağustos'ta satışa çıkardığı İstanbul Halkalı'daki konut satış kampanyası 5 Ekim'de bitecek.  Ankara Turkuaz...